Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

 

Spor la treabă !

 

@, Ți-a fost ieri greu după no drept fără mine nu ?...știu știu ce să faci :D !

Iti dai seama, ce puteam sa fac? :))

Am mers cu Madiii dupa wanted :*

Diseara vii cu mine dupa no drept?

Link to comment
Share on other sites

Mah, @Peiu S4F, cand merge cu tine, tot asa nab e?! :| Iti zic numa' doua faze penale de aseara... Eram in Infernus de PD, iar nabu' principal cere /mdc pe /d. :O In plus, eram dupa unu' fara drept, i-am zis ID, vede ca ma dau jos sa trag in el... nabeta nu face nimic, doar se uita. :O

 

Norocu' lui a fo' c-am dat aseara de altu', mai topor ca el, din FIB. M-a si facut sa rad, da' mi-a si scos peri albi. Umbla haotic, nu spuea dupa cine merge, noi ii dadeam ID-uri de pe /nearwanted, iar el se ducea in directia opusa... Atunci am realizat ca viata-i scurta si /q-ul e prietenu' meu. :))

 

'neata, printeselor! :* Cine-mi da un motiv bun pentru a ma loga in game acuma?! :-?

Link to comment
Share on other sites

@@yenoH, da da da...dasta îl iau cu mine să învețe de la cei mai buni =))), dar e greu, numai la jail le are acolo știe să dea failuri la escape, în rest e degeaba :))) !

 

EDIT !

 

Parcă îl văd imediat că zice de că a luat best după best și nu e degeaba, chiar dacă știe că avem dreptate =)) !

Edited by Peiu S4F
Link to comment
Share on other sites

@Peiu S4F, e pierdere de timp, jur. Nici daca s-ar naste a doua oara, tot n-ar fi in stare sa-nvete ceva. :-J Vorba ta, doar la Jail e bun. :)) Sa vedem, poate-o dam de un Rank Down. [-o<

Link to comment
Share on other sites

@@yenoH, da da da...dasta îl iau cu mine să învețe de la cei mai buni =))), dar e greu, numai la jail le are acolo știe să dea failuri la escape, în rest e degeaba :))) !

 

EDIT !

 

Parcă îl văd imediat că zice de că a luat best după best și nu e degeaba, chiar dacă știe că avem dreptate =)) !

Bine Peiu... nu te uit...

@Peiu S4F, e pierdere de timp, jur. Nici daca s-ar naste a doua oara, tot n-ar fi in stare sa-nvete ceva. :-J Vorba ta, doar la Jail e bun. :)) Sa vedem, poate-o dam de un Rank Down. [-o<

Bine ma yenoH, frumos din partea ta. Vezi tu diseara in joc..
Link to comment
Share on other sites

, e printre putinii prieteni ce-i am de can' m-am apucat de B-Zone, deci n-am nimic cu el. Mi-e drag, nabu', tocma' de aia mai sper intr-o minune. :))

 

 

 

 

EDIT. , sa nu-mi spui c-ai sa-mi demonstrezi ca ma-nsel. =)) Stii ca te iubesc, asa ca te-astept cu bratele deschise. :*

Edited by yenoH
Link to comment
Share on other sites

 

Nici eu...o să rămâi mereu în inima mea :X !!!

Si eu te iubesc Peiulica.

, e printre putinii prieteni ce-i am de can' m-am apucat de B-Zone, deci n-am nimic cu el. Mi-e drag, nabu', tocma' de aia mai sper intr-o minune. :))

 

 

 

 

EDIT. , sa nu-mi spui c-ai sa-mi demonstrezi ca ma-nsel. =)) Stii ca te iubesc, asa ca te-astept cu bratele deschise. :*

Ododododo, m-ai facut sa plang, si eu te iubesc :*!

Link to comment
Share on other sites

, e printre putinii prieteni ce-i am de can' m-am apucat de B-Zone, deci n-am nimic cu el. Mi-e drag, nabu', tocma' de aia mai sper intr-o minune. :))

 

 

 

 

EDIT. , sa nu-mi spui c-ai sa-mi demonstrezi ca ma-nsel. =)) Stii ca te iubesc, asa ca te-astept cu bratele deschise. :*

 

 

 

Nici eu...o să rămâi mereu în inima mea :X !!!

 

 

Si eu te iubesc Peiulica.

 

Ododododo, m-ai facut sa plang, si eu te iubesc :*!

304683a2e215afae314f9711684de11319618b4d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.