Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Ai 24 de ore sa faci 10 ture FILMATE daca nu primeste AV, dupa ce primesti AV ai inca 24 de ore sa le faci daca nu AV se transforma in FW!

Ce cap in gura ti-a dat Erow =))))))))))))))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

, ai plus de la mine. Il meriti din plin. =D> As' spune ca te pup, da' nu vreau sa-ti dau sperante. :-$

 

'neata, printeselor. :* Cu ce ne laudam pe seara asta?!

 

 

EDIT. @S4F KaZzy13x, ia-o usor sa nu-ti crape vreo vena... X_X

Edited by yenoH
Link to comment
Share on other sites

, ai plus de la mine. Il meriti din plin. =D> As' spune ca te pup, da' nu vreau sa-ti dau sperante. :-$

 

'neata, printeselor. :* Cu ce ne laudam pe seara asta?!

 

 

EDIT. @S4F KaZzy13x, ia-o usor sa nu-ti crape vreo vena... X_X

=))) ne laudam cu cel mai tare soldat kazan. daca vrei te pup eu :X

Link to comment
Share on other sites

Nu, , lasa... Mai bine ne abtinem. :) Nu-s prea pupacios din fire, deci e mai bine asa. :))

 

 

@S4F KaZzy13x, scuze ca-ti stric bucuria, da' nu esti in masura sa dai ture cuiva, cu atat mai mult unui Rank 4. Daca ai ceva de reclamat, PM unui Rank 5+ si-ti vom raspunde in maxim 30 de zile lucratoare.

Edited by yenoH
Link to comment
Share on other sites

@yenoH

Yenoh iti convine sa ti se zica ca esti scos din satra?

roza-afla-ca-norocel-traieste-la-ultima-

Yenoh iti convine ca maicata sa fie comparata cu asta?

55R8d0Q.jpg?2

Citez: Mezinul din cei 31 de copii. Hmmmm ADICA mama e o .........?

Yenoh iti convine ca tacto sa fie comparat cu asta

Rq8zrRP.jpg?2

si educatia primita de tine sa fie respectiva?

Yenoh iti convine sa fi comparat cu asta?

n4x5Gm0.png?1

3cL3Aq9.png?1

ltkzo8g.png?1

O bati pe MA-TA si ii bei berea lu tacto!

NICIODATA nu o sa dau in MAMA!

wEQT8og.png?1

Yenoh iti convine sa pun la semnatura: Yenoh te-am facut fraiere!

Cred ca intrecut putin cam mult masura! Una e sa imi fi aratat doar mie videoclipu si alta e sa il faca public!

 

Edited by S4F KaZzy13x
Link to comment
Share on other sites

Hahah ce-ti fac astia ma kazane =))

 

Maine imi reinstalez windows ca am vb 30min la tel cu ovisitii de la upc si tot nu mere netu-

Daca nu rezolv bag cerere inactivitate :@

Link to comment
Share on other sites

@S4F KaZzy13x, precum ti-am zis: daca ai ceva de reclamat, PM unui Rank 5+. Daca Arturo a facut astfel de glume, inseamna ca i-ai permis. Ce stiu eu ce si cum vorbiti voi pe Skype sau pe chat-uri? Nu cred c-ar fi facut nimeni un video, o parodie, despre tine daca nu i-ai fi permis.

 

Dar, daca te simti jignit, ii poti spune sa-l scoata de pe forum, sa-l stearga de pe Youtube si discuti, cum iti spuneam, cu cineva din conducere, daca vrei mai mult.

Link to comment
Share on other sites

@, să faci și continuarea bă :)).

Kazane, nu trebuie să te superi așa mă.. a vrut să facă o glumă poate, nu pune și tu la suflet.În legătură cu acele comparații, dacă Arthuro spune așa, chiar e... ? Răspunde-i și tu cu aceiași monedă, sau spunei să dea edit sau delete la post-ul ăla și s-a terminat tot.

Edited by K A D D Y
Link to comment
Share on other sites

@S4F KaZzy13x, precum ti-am zis: daca ai ceva de reclamat, PM unui Rank 5+. Daca Arturo a facut astfel de glume, inseamna ca i-ai permis. Ce stiu eu ce si cum vorbiti voi pe Skype sau pe chat-uri? Nu cred c-ar fi facut nimeni un video, o parodie, despre tine daca nu i-ai fi permis.

 

Dar, daca te simti jignit, ii poti spune sa-l scoata de pe forum, sa-l stearga de pe Youtube si discuti, cum iti spuneam, cu cineva din conducere, daca vrei mai mult.

Sa il stearga dupa ce l-a vazut toata lumea si e ca si cum nu s-ar fi intamplat????

Link to comment
Share on other sites

@, să faci și continuarea bă :)).

Kazane, nu trebuie să te superi așa mă.. a vrut să facă o glumă poate, nu pune și tu la suflet.În legătură cu acele comparații, dacă Arthuro spune așa, chiar e... ? Răspunde-i și tu cu aceiași monedă, sau spunei să dea edit sau delete la post-ul ăla și s-a terminat tot.

Il sterge si e ca si cum nu s-ar fi intamplat nu?? Toate sunt ROZ!

Link to comment
Share on other sites

Sa il stearga dupa ce l-a vazut toata lumea si e ca si cum nu s-ar fi intamplat????

 

Da, pentru ca sunteti colegi. Din ce-mi aduc aminte si tu ai postat un video cu sodomizare, la Area, pe recrutii noi. Iar tu n-ai voie sa faci asa ceva, plus ca nu cred c-ai cerut acordu' lor sau al cuiva. Dar s-a trecut cu vederea.

 

Nu-i prea ok cand esti tu subiectu' glumelor, asa-i?!

Link to comment
Share on other sites

@@S4F KaZzy13x, doamne frate ce te oftici asa? E o gluma, gusta si tu gluma.

Nu te inteleg jur, sunteti prieteni buni si te oftici la o gluma, pe mine ma injura Arturo pe skype de sfinti si de familie iar eu rad de el, ca mna, asa e el, e tot prietenul nostru.

A fost o gluma si trebuie tratata ca atare.

Link to comment
Share on other sites

@@S4F KaZzy13x, doamne frate ce te oftici asa? E o gluma, gusta si tu gluma.

Nu te inteleg jur, sunteti prieteni buni si te oftici la o gluma, pe mine ma injura Arturo pe skype de sfinti si de familie iar eu rad de el, ca mna, asa e el, e tot prietenul nostru.

A fost o gluma si trebuie tratata ca atare.

El e suparat ptr ca Danut, l-a facut oarecum de ras in fata intregii factiuni + comunitate cu semnatura asta ;-j Pe skype e alta treaba, acolo totul e mai "privat"

Gluma ca gluma, dar asta a fost cam nesimtita :|

 

#P@G3B0$$ @$ C1\/1|1@/\/

Edited by BlackHawk97
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.