Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@yenoH, Faza e în felul următor a fost un video genial, am râs cu toți, dar dacă aș fi fost în locul lui Kazan nici mie nu mi-ar fi plăcut și sunt sigur că nici altei persoane nu i-ar fi plăcut. Și Kazan făcea videouri cu Hawk până l-a pus Hawk la ture și s-a potolit cam asta e ideea. Dacă nu mă înșel Kazan e mai vechi ca Arturo și poate vrea puțin respect din partea lui atâta tot ! Acum nu trebuie să facem pomelnici la discuții pe tema asta până mâine !

 

EDIT !

 

Vorba lui Hawk una e pe Skype sau în altă parte, alta e unde vede tot B-Zone-ul, că de când a postat am văzut că se uita la discuții tot serverul nu doar noi !

Edited by Peiu S4F
Link to comment
Share on other sites

Bă schimbați subiectul gata, se uită juma de forum la noi la discuții, am devenit vedete :)).Bucurați-vă și voi că am scăpat de nea Piți, no !?

Link to comment
Share on other sites

Bă schimbați subiectul gata, se uită juma de forum la noi la discuții, am devenit vedete :)).Bucurați-vă și voi că am scăpat de nea Piți, no !?

Tocmai nu m-ar mira ca tot forumu sa isi puna la SEMNATURA: Kazan e fraier l-a facut Arturo!

Si da se uita tot forumu la vid !

Edited by S4F KaZzy13x
Link to comment
Share on other sites

Mah, @S4F KaZzy13x, acuma nu mi-o lua in nume de rau, da' chiar tot forumu' se uita?! Esti chiar asa de popular?! :-?

 

@Peiu S4F, pai tocmai, Soimu' putea sa-i dea ture. Daca n-ar fi putut, crezi c-ar fi iesit iures?!

Edited by yenoH
Link to comment
Share on other sites

'mnezeule, , iar tre' sa am cosmaruri in noaptea asta?! :| Nah, te visez, ce sa fac?!

Ehehehe, m-ai visat iar eu am dormit foarte bine :*

Noapte buna prietenii! Va pupacesc, ne auzim maine in game ! pup ! :*

Tuu, nu ne mai pupaci, nu intelegi???

 

M-am trezit si eu, imediat plec spre liceu (cafenea). Spor sa aveti toti la scoala ;)

Link to comment
Share on other sites

Ehehehe, m-ai visat iar eu am dormit foarte bine :*

 

Tuu, nu ne mai pupaci, nu intelegi???

 

M-am trezit si eu, imediat plec spre liceu (cafenea). Spor sa aveti toti la scoala ;)

Neata Zsolt. Spor la liceu, ne auzim cand vin de la liceu. Auzi, astazi trebuie neaparat sa ma suni pe telefon, zi lu Berti ca pe numarul ala nou nabule nu ala vechi. Tre' sa vorbim ceva :)

Link to comment
Share on other sites

Mno, neata la soldatei, ce mai faceti?

 

@@Botys Ghytza, daca vrei si tu o zugraveala deia cum are zsolti/alti membrii, dai la mine un mention si varu' te rezolva :))

Il las pe Zsolt sa-mi faca :)). Acuma sunt la ora de Psihologie in laboratoru de Informatica :))) Ne auzim cand vin de la liceu!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.