Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Ba, da-o in sange. De marti nu mi-a mai mers deloc serverul si nu ma aflu in strainatate. Ce tot fac astia? Imi e dor de un w6 fara drept, vreau sa iau rustler si sa rup norii in doua... Vreau sa rad de altii.... Ce tot atata flood? Pana acum trebuia rezolvat, e atac cibernetic asta ( cred ), trebuie imiplicate autoritatile daca b-zone tot e societate comerciala ( cum zicea omega ).

 

Si ce mai e nou?

Link to comment
Share on other sites

 

Da.. asa se pare,a fost ceva de moment :))

 

Unde, ma, ca eu is pe intern si tot nu merge RPG-ul, doar forumul. Da' care-i problema, de fapt? Ca eu niciodata nu stiu ce se intampla. De ce nu merge nimic? Aveti idee?

 

Hei, @DooMasteR, esti funny, m-ai cucerit. Ies cu tine la suc =))

 

@@yenoH, nu i-as condamna chiar atat de tare, chiar daca au oprit servele pe aici. Cred c-au fost suparati candva de ceva admini de pe-aici, pe mana lor, mai mult ca sigur, si-acuma se razbuna. Pentru ei e amuzant, dar pentru noi raman niste distrusi :))

Edited by Alex S
Link to comment
Share on other sites

@Alex S, culmea, mie-mi merge acuma RPG si forum. La server nu ma astept prea curand sa mearga. Dar altora din strainatate tot nu le merge RPG.

 

Problema este ca s-au trezit niste unii mai "inteligenti" sa faca flood la greu pe serverele B-Zone, ceea ce duce la problemele de conectare.

 

PS. Am rezolvat cu link-ul de la reclamatia aia.

Link to comment
Share on other sites

Problema cred ca o sa mai dureze ceva din cate am auzit de la Bobo,dar ne-a oferit un ajutor,cei care ati citit pe facebook.

Descarcati de pe google Cyberghost 5,este un program care te conecteaza la alt ip,de exemplu pana azi eu nu am mai intrat in game ca nu mi-a mers,iar acum am dat de programul asta,mi-am schimbat ip-ul,aveti o groaza de ip-uri,de tari,deci aveti de unde alege si va conectati,daca nu merge cu unu,incercati altul,eu am nimerit a doua oara si merge,am putin lag,dar decat deloc e ok,doar asa o sa va puteti conecta pana se rezolva problemele.

Link to comment
Share on other sites

E asa greu sa se verifice dracia aia de topic?! Sunt multi care n-au nicio idee despre ce se posteaza acolo, dar daca-s sanctionati sau trasi la raspundere se supara, invocand banalul motiv "Pai n-am stiut...".

 

Obligatia voastra este sa verificati zilnic ce se posteaza pe forum, mai ales in rubricile "Pinned" sau in topicul "News & Info".

Link to comment
Share on other sites

YenoH, am auzit ca daca folosesti programul Cyberghost iti merge serverul. Cumva iti pune ip de RO si iti merge, a fost postat si de Bobo pe facebook din ce am inteles. Uita-te aici: http://forum.b-zone.ro/topic/297490-problema-cu-site-ul-și-serverul/page-6#entry4500528

Edited by Tovarasu LucyanTeq99
Link to comment
Share on other sites

Bai, @RCronen, daca l-ai facut pe @Peiu S4F sa posteze la sanctiuni, inseamna ca nu te-ai jucat, frate. Eu, @yenoH si altii n-am reusit nici pana in ziua de azi sa-l convingem :))

 

//: M-am scarpinat 10 minute in ureche, si tot nu mi-am dat seama de unde are valoare :))

Stiu melodia, a fost cea mai dedicata. Multi ar da cu manele in cei cu valoare, dar melodia asta se potriveste cel mai bine pentru valorosi, nu minte cu nimic :))

Edited by Alex S
Link to comment
Share on other sites

@@Alex S, E valoros mă ce ști tu, ăsta a fost răspunsul când l-am întrebat dacă are glume cu mine..Dacă voi nu ați avut atâta valoare să mă faceți să postez acolo, a avut el mai multă ca voi.

 

x230yGU.png

 

End of story !

 

P.S. Mai ști melodia ?

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

@@Alex S, Asa se intampla cand stai 24/7 cu o fata de 15 ani si nu ai o viata personala. Multumesc de fw, sa aveti o seara buna.

 

Esti primul sef de pagina care-si permite sa zica vorbe ca astea. Am crezut ca s-a sfarsit era sefilor de pagina cu valoare, bravo, ba, bravo. Facem 2/3 pana dimineata? :))

Link to comment
Share on other sites

@@RCronen, Ști care e diferența dintre viața mea personală și viața ta personală ? Femei dalea ce tu le ți la semnătură pe forum, eu le țin în pat la mine :).

 

Iar de FW, nu ai de ce să-mi mulțumești a fost din plăcere, dar poate te scapă Yenoh.

Link to comment
Share on other sites

@@Peiu S4F, Asta a fost critica. L-ai lasat low hp pe baiat :))

Papa strumf @@yenoH, mersi pentru rank 2 :* stiu ca ti-a trebuit multa tragere de inima sa faci una ca asta :)) Ma revansez de luni in colo cand ma instalez in campus. Vezi ca tot pe tine "te vreau" si cand dau de rank 5.

Daca Alex n-are nimic impotriva... zic si eu

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.