Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

În primul rând țin să va salut prieteni! În al 2-lea rând îmi pare rău ca ne despărțim asa... Din cauza la câțiva no-liferi care ne strica mersul la toți, cu toții cred ca am trecut prin așa ceva. Dacă am supărat pe cnv, și sunt sigur ca am facut-o sper să nu puneți la suflet. Când am intrat în facțiune auzisem ca este un colectiv minunat, și chiar așa este! Mă bucur ca nu m-am înșelat, după S.ILV în care am stat un an și 4 luni, aici m-am simțit cel mai bine, și doar din cauza voastră, pentru ca știți să fiți colegi unii cu alții (sunt și expectii, bineînțeles) îmi pare rău ca ne despărțim așa... Fără să îmi doresc și eu asta :( dar asta este..... Pff e greu tare așa.. În fine, v-a urez succes tuturor în această facțiune, nu fiți prosti cum am fost eu... :(

 

O ultima dorință aș avea, îl vreau pe MoHe să iasa cu 3/3 să vadă ce a "reușit" acest nimic de om :*

Edited by South Roshu
Link to comment
Share on other sites

 

În primul rând țin să va salut prieteni! În al 2-lea rând îmi pare rău ca ne despărțim asa... Din cauza la câțiva no-liferi care ne strica mersul la toți, cu toții cred ca am trecut prin așa ceva. Dacă am supărat pe cnv, și sunt sigur ca am facut-o sper să nu puneți la suflet. Când am intrat în facțiune auzisem ca este un colectiv minunat, și chiar așa este! Mă bucur ca nu m-am înșelat, după S.ILV în care am stat un an și 4 luni, aici m-am simțit cel mai bine, și doar din cauza voastră, pentru ca știți să fiți colegi unii cu alții (sunt și expectii, bineînțeles) îmi pare rău ca ne despărțim așa... Fără să îmi doresc și eu asta :( dar asta este..... Pff e greu tare așa.. În fine, v-a urez succes tuturor în această facțiune, nu fiți prosti cum am fost eu... :(

 

O ultima dorință aș avea, îl vreau pe MoHe să iasa cu 3/3 să vadă ce a "reușit" acest nimic de om :*

 

Serios ma?Mohe ti-a facut asta? Trebuia sa-mi spui si vb eu cu el... imi pare rau. Salut si bafta mai departe Rosie !!!

Link to comment
Share on other sites

Cea mai tare reclamatie pe care am primit-o in istorie mor :)))))) +1 honey la sanctiuni :))

 

Stai, ca acuma i s-a pus pe mine. =)) Doamne, de unde apar astia, mah?!

Link to comment
Share on other sites

@@yenoH, Omg la asta nu ma asteptam :))))))) mor ba frate de unde apar copii astia fantoma nu stiu dar sunt amuzanti rau :))) (Dar mai in gluma sau mai in serios post-urile astea inutile ar trebui in puii mei sanctionate) Uita-te la el ce se cearta cu tine prin comm-uri acum intrebarea mea pentru tine. Te mai uimeste ceva pe serverul asta? :))

Edited by PurpleKush aka Sergiu
Link to comment
Share on other sites

, credeam ca nu mai are ce sa ma uimeasca, dar vad ca zi de zi mai apare cate-o chestie. Mno, sa nu picam in monotonie.

Link to comment
Share on other sites

, credeam ca nu mai are ce sa ma uimeasca, dar vad ca zi de zi mai apare cate-o chestie. Mno, sa nu picam in monotonie.

Si eu care credeam ca te uimesc zilnic :( ...

Edited by South Artturo
Link to comment
Share on other sites

Ba, asta e... Erau teste la hq si ala deranja. L-am omorat si asta e... FW.... Offf... Imi pare rau de Roshu, a iesit saracul....

 

Roshule....

 

 

 

BllBDum.jpg

 

 

Stai, nu Goshu, am uitat... Roshu e :)

 

ei88lhq.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

@, +1 mate. :)) I will be later or tomorrow now im a bit stoned :)) i just smoke some kush and im get ready to watch a movie. Limitless maybe u have see it already :P

Edited by PurpleKush aka Sergiu
Link to comment
Share on other sites

Hai ca va las ca astazi i-am tinut pe @@Peiu S4F si pe @@Costel S4F in spawn putin :)) Dupa m-au tinut ei, a fost fun :)) Sper sa mai repetam experienta :))

 

Si ca sa va las intr-o nota amuzanta, priviti-l pe Squiz in actiune: http://forum.b-zone.ro/topic/299796-b-zone-tv-jandarmul-in-actiune/#entry4525672

 

Noapte buna!

Edited by DooMasteR
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.