Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

@,

 

 

WidLBzI.png

 

AHA !

 

qzGMYO7.jpg

 

 

Deci după asta tu vi cu

 

 

Aw, mare greseala.

 

 

 

Dar tot pe jos ești iar eu tot în avantaj

 

 

 

Momentul ăla când te saturi să iei killuri pe contu principal și te gândești să iei contul secundar...

 

 

Hai că am plecat la sală continuăm când mă întorc :* !

 

Edited by Peiu S4F
Link to comment
Share on other sites

Bun bun, one kill =)) 4-1 pentru sailans.

 

 

 

Momentul ăla când te saturi să iei killuri pe contu principal și te gândești să iei contul secundar...

 

Imi era lene sa merg la gun shop sa cumpar deagle :)) pacat ca ai dat /q ca te mai tineam oleaca in casa aia pe care NU O VINZI ...

Link to comment
Share on other sites

Am greşit topicul. Mii de scuze. Am modificat. Pwp!

PS: Cine poate să-mi facă şi mie o poză cu efecte la fel dar cu textul KraTos?

 

Avatarul, in teorie, cred ca e destinat doar pentru Maia, Rasta, Zoli, Peiu si eu, grupuletul nostru "Mayaland" si eventuali apropiati de-ai lor. Acuma, nu stiu ce sa-ti zic, poate nu-i asa. Am sa vorbesc si iti las un raspuns in privinta asta ;)

Link to comment
Share on other sites

Am înţeles. Mersi. Aştept răspunsul tău...

 

Cu parere de rau, nu te pot ajuta, ramane destinat doar celor numiti mai sus.

 

Ca mentiune, acum suntem amandoi in pozitia de a primi cate un avertisment. In cazul in care postam doar noi doi la discutii, ca acum, pana nu apare o persoana noua care sa posteze, nu avem voie sa facem post nou.

 

Ca exemplu, daca tu vrei sa-mi raspunzi la ceea am scris acum, va trebui sa-ti editezi ultimul tau post de la discutii, si sa-ti las comentariul, iar eu daca vreau sa-ti raspund, voi folosi edit in postul meu. Se numeste spam si este interzis prin regulament.

 

Daca nu stii la ce se refera spamul, sunt postarile de genul "postezi tu, postez eu, apoi din nou tu, apoi din nou eu" etc.

 

@Peiu S4F, cârnățare, mie-mi crapa stomacul de foame si tu te lauzi ca mananci bine? Asa rau te-ai facut? Crudule

Edited by Alex S
Link to comment
Share on other sites

@@Peiu S4F, Ştefane, ţi-am trimis cerere de prietenie pe facebook :)) O să o accepţi?

 

Iti poti boosta sansele de a-ti accepta cererea de prietenie, care oricum e acceptata 99,99% (mai tare care Mr. Proper), daca-i spui ca ai o sora. Atunci, o sa si vorbeasca cu tine fara ca tu sa-l bagi in seama :))

Edited by Alex S
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.