Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, :X

 

Chiar au jucat fotbal din câte am văzut, cu Reghe suntem pe drumul cel bun, chiar dacă nu e Steaua care o știu eu :(, mi-e dor de peluză...și fără stadion și stemă nu o să fie ca înainte :(

 

Mai uită-te o dată știu că ți-a plăcut :X !!

 

https://www.youtube.com/watch?v=hIw1CvzpSaU

Link to comment
Share on other sites

@@S4F Necomercial, Asta a fost una dintre glume?:))) Cum adica sa dam toti AIM-istii afara?:))

 

 

Buna seara NG, va urez o saptamana cat mai usoara la raport si tot pe aceasta cale le urez celor din clanurile ce au ramas in concurs succes :) !

 

Legat de NG e foarte placut aici, credeam ca aici e un "staff" dur si glumele nu prea sunt, dar m-am inselat caterinca e ok aici :)) +1 de la mine pt NG, dar in acelasi timp apreciez ca atunci cand e o activitate sau ceva de genul se pune punct pe seriozitate, de cand ma joc nu prea am intalnit des acest "tip" de factiune care stie cand e de gluma si se respecta cand e cazul :).

 

Tot asa NG !Sper sa stau pana la un rank mare aici :))

 

Haw un mare nigga.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Lucian2

Rank: 3

Nelămurire: Este adevarat ca daca am un jucator cu wanted pe g cu /cuff si el ma injura, am voie sa-l omor?

SS/Video (doar dacă e cazul): Am auzit ceva ca i s-a intamplat lui Peiu

Alte precizări: -

 

Uite un caz, un specimen aparte, lipsit de scrupule

 

Link to comment
Share on other sites

Da crezi ca nu am altceva de facut decat sa enumar toate gemurile .. e gem de ceva .. gutui , mere , caise/piersici(tot aia sunt pentru mine) sau pepene rosu :)) si provin de la fabrica de conserve Raureni =))

Link to comment
Share on other sites

Da crezi ca nu am altceva de facut decat sa enumar toate gemurile .. e gem de ceva .. gutui , mere , caise/piersici(tot aia sunt pentru mine) sau pepene rosu :)) si provin de la fabrica de conserve Raureni =))

=)))

 

Nu, raspuns gresit :)))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.