Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salut baieti, voiam sa va anunt (nu ca v-ar interesa asa tare), dar am o perioada cam nasoala cu PC-ul asta. Am probleme grave cu sursa si ma trage rau de tot in jos, mai exact nu-mi mai alimenteaza celelalte piese asa cum ar trebui din cauza voltajelor foarte proaste si deseori procesorul meu ruleaza la 100% cand eu am doar Skype-ul deschis sau Facebook si de placa video nu mai vorbesc, cand intru in Sa:Mp de exemplu, am 20 FPS (si asta cand NU dau record). O sa-mi fie foarte greu sa termin raportul, dar o sa incerc sa fac macar minimul. Daca chiar n-o sa pot, probabil o sa fac o inactivitate de vreo 2 saptamani pana rezolv problema, poate imprumut o sursa de la cineva, poate o repar pe-a mea sau cumpar alta, dar n-am bani momentan. S-a gasit si ranciul asta cand sa se strice, fix acum de sarbatori cand toata lumea are nevoie de bani.

 

Bai eu va doresc succes si sa dati bine la teze astia care inca sunteti la scoala / liceu.

Succes la rapoarte si ne auzim in-game. :*

Link to comment
Share on other sites

omg....xD btw i need that mod like tyre blast and when you fire its graphic mod ?

 

Click here for mod

 

@@Costel S4F, De la faza asta http://www.rpg.b-zone.ro/factions/report/14245 @@yenoH nu mai dă click pe nimic de la mine :)))

 

Nici măcar la posturi http://www.rpg.b-zone.ro/factions/report/15443 =)))

Edited by Peiu S4F
Link to comment
Share on other sites

Aloha, printeselor. Nu m-am uitat la tot ce-ati spam-at voi pe aici, ca sa nu fiu nevoit sa indemn la sanctiuni. Apropo, , la prima postare aiurea pe care o mai faci, vei fi sanctionat. @Alex S ti-a atras atentia asupra postarilor tale, dar vad ca tu continui. Data viitoare vom fi si noi rai. ;)

 

@Peiu S4F, stii ca te iubesc, chiar daca esti manelist. Si niciodata, dar absolut niciodata, nu voi mai da click pe link-urile tale.

 

Acu' ceva vreme, s-a trezit unu' sa ma intrebe pe mine de activitatea mea in NG. Pe langa rapoartele ce pot fi consultate de oricine, mno, uite activitate.

 

lPfCQwH.jpg

cQ0g5hg.jpg

e8h08ei.jpg

aO6ykpL.jpg

pFH3QCS.jpg

9GXIiQT.jpg

owv1OOD.jpg

V-am pupat. Cat de curand revin sa va fac viata amara. :*

Link to comment
Share on other sites

@Rough, contrar abilitatilor tale in Photoshop si-n ce tine de moduri pentru SAMP, esti chiar praf. In primu' rand, nu stii sa postezi o banala imagine. In al doilea rand, eu nu ma refeream strict la numarul de postari, ci la activitate in cadrul factiunii. ;)

Link to comment
Share on other sites

@Rough, contrar abilitatilor tale in Photoshop si-n ce tine de moduri pentru SAMP, esti chiar praf. In primu' rand, nu stii sa postezi o banala imagine. In al doilea rand, eu nu ma refeream strict la numarul de postari, ci la activitate in cadrul factiunii. ;)

Păcat, și eu care mă gândeam să postez cât ai multe poze legate de desktop.. Cred că o să mă reprofilez pe un domeniu mai static așa. Mă gândeam la ceva ușor, încă sunt indecis însă când mă decid te anunț ca să te poți lua și de alea :)). E bine că poți vedea răul în aproape orice lucru, ăsta chiar cred că e un talent. Cred că o să mă fac poet. Eminescu, Stănescu și cu ăstia cred că erau bine plătiți :)). Revin și cu poeziile în curând.

@@yenoH, gata patroane. S-a înţeles. Noapte bună băieţi!

 

ŞEF DE PAGINĂ!

Șef de pagină ești atunci când nu dai edit. Ține minte asta.

Link to comment
Share on other sites

 

Nickname: PresuPusu

Rank: 3

Vechime (cât timp ai stat in facțiune): Ceva timp.

De ce dorești să pleci din National Guard: Motive.

Alte precizări: -

O ultimă dorință: Să las trecutul în urmă. Vă salut.

 

 

 

Iar ai baut spirt?

 

Ce s-a intamplat de pleci asa dintr-o data?! Da-ne si noua un motiv traiti-ar.... Te-ai certat cu astia sau ce?!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.