Jump to content

Rough

VIP
  • Content Count

    2884
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

876 Veteran

6 Followers

About Rough

  • Rank
    Member Title
  • Birthday 12/25/1924

Contact Methods

  • Website URL
    http://Website URL
  • Skype
    Skype
  • Steam ID
    Steam ID

Profile Information

  • Gender
    Male
  • Location
    Location
  • Hobbies
    Hobbies

Previous Fields

  • Real name
    Real Name

Recent Profile Visitors

4558 profile views
  1. Rough

    Salut, 1. Sa poti conduce o maşină şi fără permis de conducere şi dacă eşti prins să iei amendă de 15k - 20k şi wanted. 2. Să poţi lua arme fără licenţă dar dacă eşti prins să iei amendă 15k - 20k şi wanted. Ar încuraja poliţiştii sa dea /frisk mai des şi să oprească jucătorii pentru control de rutină. 3. Scăderea numărului de ore la licenţe la 100. Eu am licenţele astea de vreo 8 luni şi înca nu mi-au expirat. 4. Să iei iar wanted dacă furi maşina cuiva care nu şi-a blocat-o. 5. Adăugare in wanted sau în ticket list injurii poliţist. 6. Să-ți poți cumpăra armura ca civil. (Sau cel puțin jumătate din aceasta). 7. Să se mărească taxa pentru asigurare şi să se adauge un business pentru asta. 8. Reporterii să dea anunţuri cu situațiile de pe server gen, cand se întâmplă un DM undeva, cand este rob undeva să se dea news uri roleplay. 9. Să poți trage în safe-zone într-un polițist. 10. Să poți alege numărul de gloanțe pe care vrei să ți-l creezi cand dai create gun.
  2. buna ziua, ma bucur ca v-am regasit, o facem in 10?
  3. Rough

    Si dupa puteti face simplu. Cel care ia punctul, sa acorde si playerilor din jurul lui pe o raza de 50m punct. Si sa scrie ceva in genul " ai primit punct pentru ca x l a omorat pe y ".
  4. Rough

    Foarte tare :)))
  5. Ce trebuie sa fac ca sa postez si eu aici pt +1? hopa tocmai am facut-o
  6. Rough

    Nume in joc: Rough. Contract: https://imgur.com/a/DDGTsGQ
  7. Rough

    io nu va urmaesc dar dintro data mia aparut aicia ca cica ati postat voi, la prima gandire mam gandit ca miati dat tag dar cand am vazut ca nui asa a trebuit sa investighez
  8. Rough

    pai daca-mi apar notificarile inseamna ca sunt. Chiar si asa, nu vr in clanu vostru boschetaresc
  9. Rough

    dc plm imi apare ce postati voi aicia la notificari?
  10. ba dami follow ca si eu tiam dat

  11. - Nume: Rough.[ZEW] - RPG Bar: - Tipul de interviu dorit: Cat mai posibil, e ok si diseara, 17:00 - 00:00+ - Numele celorlalți participanți (dacă există):: Zoli, BlackHawk, Rough. si Alexnick - RPG Bar al participanților: - - - - - Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină Da - In cazul in care imi e repartizat un reporter strain, sunt de acord sa sustin interviul in engleza: Da/Nu : Da - Alte precizări: Doresc sa iau interviul cu Cristeaa.[ZEW]. Multumesc!
  12. Rough

    miai ziso
  13. Rough

    Cum pun contract?
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.