Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

 

 

Iar ai baut spirt?

 

Ce s-a intamplat de pleci asa dintr-o data?! Da-ne si noua un motiv traiti-ar.... Te-ai certat cu astia sau ce?!

 

Cred ca prea multa mecanica i-a afectat cerebelul .. sau si-a facut prietena :))

Link to comment
Share on other sites

Păcat, și eu care mă gândeam să postez cât ai multe poze legate de desktop.. Cred că o să mă reprofilez pe un domeniu mai static așa. Mă gândeam la ceva ușor, încă sunt indecis însă când mă decid te anunț ca să te poți lua și de alea :)). E bine că poți vedea răul în aproape orice lucru, ăsta chiar cred că e un talent. Cred că o să mă fac poet. Eminescu, Stănescu și cu ăstia cred că erau bine plătiți :)). Revin și cu poeziile în curând.

 

Șef de pagină ești atunci când nu dai edit. Ține minte asta.

Sef de pagina esti atata timp cat esti primul. Nu-mi strica mie traditia veche de peste 1000 de zile, ca te tai!

Link to comment
Share on other sites

@@Peiu S4F, @@Ervin27,

Rezumat:

Nu va luati de numele meu de joc, FW.

Amandoi am dat mingea in bara.

L-am condus de 2 ori pe, Peiu.

Nu stiu sa bag inca fazele fixe, doar la fifa07.

El stie sa bata si nu vrea sa ma invete, Erow, dai FW :))

 

P.S: Toti aveti ture :D

 

https://www.youtube.com/watch?v=eLmWaFJZhHs&feature=youtu.be

Edited by S4F Necomercial
Link to comment
Share on other sites

@, dar de dedicatia asta de la Haos, o stii? :))

 

 

P.S: Asta e pentru @@Maya Jeleu =))))))))

 

https://www.youtube.com/watch?v=3GT6Np86Iyw&feature=youtu.be

Edited by S4F Necomercial
Link to comment
Share on other sites

Chiar n-aveam ce face si ma plictiseam grav, am intrat pe site-ul RPG si ma uitam la reclamatiile din cadrul factiunii si m-am gandit sa ma uit de la ultima pagina pana in prezent. Stateam si ma uitam la unele reclamatii, chiar nu regret ca mi-am pierdut o juma' de ora din timp. Astia mai vechi care inca sunteti in factiune, aveti niste reclamatii comice rau, chiar m-am amuzat pe seama unora. :)) Mi-am descoperit chiar si prima mea reclamatie de cand sunt aici, cu ocazia asta, te pwp ba nabet :*. Unii care in trecut au reclamat membri factiunii, acum chiar fac parte dintre noi, ironic, nu?

 

@AIM Jilkas, e doar o problema de timp pana cand voi deveni seful tau! ;)

Link to comment
Share on other sites

Chiar n-aveam ce face si ma plictiseam grav, am intrat pe site-ul RPG si ma uitam la reclamatiile din cadrul factiunii si m-am gandit sa ma uit de la ultima pagina pana in prezent. Stateam si ma uitam la unele reclamatii, chiar nu regret ca mi-am pierdut o juma' de ora din timp. Astia mai vechi care inca sunteti in factiune, aveti niste reclamatii comice rau, chiar m-am amuzat pe seama unora. :)) Mi-am descoperit chiar si prima mea reclamatie de cand sunt aici, cu ocazia asta, te pwp ba nabet :*. Unii care in trecut au reclamat membri factiunii, acum chiar fac parte dintre noi, ironic, nu?

 

@AIM Jilkas, e doar o problema de timp pana cand voi deveni seful tau! ;)

Hmm, poate fi doar o chestiune de timp sau poate nu va fi, vom vedea acest lucru.

Link to comment
Share on other sites

@@InSaNe S4F, @, @, @@Peiu S4F, @@Rough, @@Ervin27, asa ca e de adevarat ce se vede in poza? :)))

 

tB1rVRs.jpg

 

Poze de la 2 membrii cu rank up: http://imgur.com/a/B6he3

Edited by S4F Necomercial
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.