Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Sa traiasca bajetii grei. Sunt putin in trecere pe aici si m am gandit sa las un mic mesaj. Stefane, ia l pierdut pe Punct tu l in noroc:)). Bombitza calm down tata....iti creste drq tensiunea=)). Oricat de "mult" jucam eu samp tot imi este dor de conversatiile tampite pe care le aveam cu voi. Oricum si n germania iarba tot acelasi gust are... si mai ales la 60m inaltime pe macara intra teava...presupun ca de la presiunea atmosferica etc...Stiti voi=)). Oricum, sper ca ii mai linistit departamentul fara mine... si imi pare rau ca nu mai sunt acolo sa l stresaz pe domnul Lider:)). Hai seara buna cuiuri mari si seara cat mai sparta. Toate cele bune:*!

Link to comment
Share on other sites

Sa-l iei in jinjiute pupa ti as ficacioru tau:)). Ce bine ii in weekend ba.. sa iei cucu si sa bei sucu cu pahar cu umbreluta cu durere fix la puta:)). Eu zic ca mere inca o bere pentru relaxare. Tzuc jos Cst.. ai grija de tu:)).

Link to comment
Share on other sites

On 8/16/2020 at 3:30 PM, South CsT said:

Mare poet te-a făcut mama ta. Te-ai născut valoare și o sa mori speranță. P.S. e proverb romanesc. Nu jignire 

Pff. Asta i nimic.. stai sa vezi cand ma pune iubita sa i fac cate o poezie...si ma prinde beat sau spart.. Opere de arta tata=))

Link to comment
Share on other sites

Traiasca Natia, nu am mai avut o discutie de ceva vreme toti, a trecut ceva vreme de la ultima sedinta si cred ca e timpul sa facem iar una, tot odata vreau sa-i felicit pe soldatii care inca ne sunt alaturi si cativa care au mai ramas pe aici de ceva vreme, veteranii de razboi sunt CsT,Alone,Marian,Mixed,Krexy,Paul,Dragos,bomber,Kenan,Reedorf  si restul pana in rank 3, baieti voi sunteti baza armatei. Ne mai asteapta si un sezon nou de toamna, o sa incepem in forta, asa ca toti de se stiu cu musca pe caciula o sa fie taxati crunt in perioada aceasta, sper ca vara asta v-ati simtit cat de cat bine dar din toamna aceasta trebuie sa schimbam foaia, probabil o sa mai fiu inca un an pe aici sau cine stie, atata timp cat un soldat o sa vrea sa continuie antrenamentele in NG si sa aduca factiunea unde ii este locul, o sa raman aici, nu am sa va las prea curand si cand am sa va las o parte din mine o sa ramana inca pe aici. Atat am vrut sa va spun, sper sa urmeze un an frumos pentru cine are de gand sa-si dea viata (timpul?) pentru natie, Traiasca Natia!

 

PS: Sedinta o sa fie anuntata luni, o sa dau acolo toate detaliile despre sedinta, apropo pentru cine e rank 2-1 vreau sa stiti ca nu am sa mentionez dintre voi pe aici deorece inca nu sunt convins de voi, o sa dovediti ce puteti cu timpul, dar imi place activitatea voastra.

 

                                                                                                                                                                                             

                                                                                                                                                                            Semnat General Standar.

                                                                                                                                                                                                   

Edited by Standar
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.