Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

La mine si mai tare, cred ca am luat 2 la engleza :)) Un proiect idiot unde au plecat 2 din grupa si i-am trimis proiectul prea tarziu etc. Ma rog...

 

Si e weekend! Si ce mai ziceti? Cand avem sedinta?

Link to comment
Share on other sites

Am scris mai sus cand avem Sedinta/Antrenament.

 

Asa e, nu vazusem pagina. Am antrenament la tenis la ora aia, de ce nu facem inainte de antrenament, seara? :((

Edited by Babu
Link to comment
Share on other sites

Asa e, nu vazusem pagina. Am antrenament la tenis la ora aia, de ce nu facem inainte de antrenament, seara? :((

 

Deocamdata asta e ora, vom vedea pe parcurs...

Link to comment
Share on other sites

Ne pregatim sa plecammmmmmmm va salut !!!! Ne vedem deseara :X

 

Maine aveti program greuuu :

Sedinta - 14:00

Antrenament - 20:30

 

Sporrrr !

 

Pai la ora 14.00 este destul de bine, dar antrenamentul este posibil s-al ratez... totusi este sambata seara... <:-P

Link to comment
Share on other sites

Pai la ora 14.00 este destul de bine, dar antrenamentul este posibil s-al ratez... totusi este sambata seara... <:-P

 

Sa stii ca si pentru mine este sambata seara, nu numai pentru tine. Asadar cum eu fac un efort Sambata de Sambata sa vin, ar fi bine sa veniti si voi.

 

Daca nu veniti nu ies eu in pierdere, dar daca aud comentarii "eu de ce nu iau rank, eu de ce nu ...", ei bine atunci va ard !

 

Mi-am ales aceasta responsabilitate si o duc pana la capat, vreau putin mai multa responsabilitate si din partea voastra !

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.