Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Babu. frate uh acuma esti un nimik. Sper sa nu-ti scoata banu+ de la tine am aflat de whore bug, bug care il faci cu rivver de mult. Sper sa nu-ti scoata banu. Acuma ca am incercat si eu o data bugu rpd SS si Complains. Asa gandeste frate romanu. " Sa moara si capra vecinului".

Pe langa ca minti ma mai si jignesti. Am vorbit deja cu RazR. Bugul il stiu de la Riv3r, iar Mr.Pitbull cu tine il stiti tot de la el. Eu am aflat de bug exact in ziua in care am luat ban. Defapt aflasem cu 2 zile inainte ca exista un bug prin care faci bani, dar nu vroia sa-mi zica Riv3r care e acel bug sau cum se face. Apropo Biscuite, invata sa scrii romaneste. :)

 

Ce lag pe server o.O Ce mai ziceti?

Link to comment
Share on other sites

Babu? dar daca uh ai luat ban pentru bug abuz? dc trebuia sa imi faci mie si luimr.pitbull reclamatie?

Nu stiu cum sa-ti zic, tu esti ceva copil de 10-11 anishori pe care`l mananca "Ciuda" asta esti tu.

Frate in realitate te-am vazut esti un copil fara viitor.Eu nu mi-asi scoate capu din casa daca asi arata asa :(.

Lasa ,asa gandesc romanii . "Daca eu am luat ban si ala tre sa ia ban ,doara nu e mai smecher."

Link to comment
Share on other sites

Frate? te-am jignit cu ceva? Eu mi-am spus parerea, asta e ce cred eu despre tine.

Si cum adika " Ciupanezule ai grija tu de biscuite"? cum vine asta?

Adica i-am gresit eu lui Ciupanezu sau am facut ceva rau care ar putea trage Ng in jos?

Cum ziceam Babu uh esti un copil de 10-11 ahishori pe care`l mananca "Ciuda".

Tu pentru mine deacuma esti un "Nimic".

Hai bafta.

Mai vorbim noi.

Link to comment
Share on other sites

mie imi zice connceted.joining the game si .. nimic

dupaia didn't respodnyng :-W

:-

 

ma plicti dar imi fac tema la mate :-:)) ma uit la ia ca matza in calendar =)):-

uitati-va si voi la poze la noi ca am pus si eu cv acolo:D

Edited by Yoow0w
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.