Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

ersi Semk. Daca nu eram suparat de la raportul trecut care a fost anulat, nu trageam tare sa fac acum best. Noroc la sedinta / antrenament..daca nu eram plecat, va onoram si eu cu prezenta...
Felicitari buai :*

Neata baieti, ce faceti?

Se pare ca vom avea 8 colegi noi, abea ii astept la teste :))

Link to comment
Share on other sites

Bafta in continuare @ si succes la BAC.

Te consider cel mai bun superior pe care l-am avut de cand am intrat in NG a 3-a oara. Sper sa mai vorbim si sa ne mai intalnim prin joc.

 

 

Eu ma pregatesc sa plec la meci baieti si am iesit din joc, vorbim diseara, sau maine cand vin de la "minunata deschidere a noului an scolar".

Link to comment
Share on other sites

Buna seara buna seara..n-am mai postat pe aici..

Welcome celor noi, bandicam / fraps la putere in jail.

Succes la scoala de maine..tare mi-e dor si mie de zilele de liceu..

 

am emotii....

 

:)) nu te omoara nimeni :))

Edited by pH HaoS
Link to comment
Share on other sites

Noapte buna colegi.

Eu ma duc la somn pentru ca maine vreau sa fiu primul in curtea liceului, nu mai am rabdare :)))))))))))))))) glumesc.

Sa inceapa mai repede ca sa treaca mai repede. Deja ma gandesc la urmatoarea vacanta de vara.

Link to comment
Share on other sites

Ce aiurea, dimineata nu faci mai mult de 5 puncte, iar eu sunt de dupa-amiaza la scoala..spre exemplu vin la ora 8 in seara asta, si nu stiu ce chef o sa am, dar nu ma plang, am 30 de puncte pe care le pot face intr-o saptamana. Problema mea este ca nu stiu in ce sa-mi pun caietele, in ghiozdan sau in mapa :)) voi ce spuneti ?

Link to comment
Share on other sites

nu stiu in ce sa-mi pun caietele, in ghiozdan sau in mapa

Si Iisus a zis in ... strada ... sau poate .. balta ... Dar m-au injurat cand am sunat la 112 si am spus ca Iisus e-njunghiat si ca noi ... l-am injunghiat si apoi .. l-am rujat (niste versuri de la NORD) :))

 

 

 

Raportul nu-i o problema asa mare .. am stat si eu aseara pe la 1 putin si am facut 15 arrest-uri...

Spor la scoala baietii, distractie maxima in prima saptamana :))

Edited by pH HaoS
Link to comment
Share on other sites

Ce aiurea, dimineata nu faci mai mult de 5 puncte, iar eu sunt de dupa-amiaza la scoala..spre exemplu vin la ora 8 in seara asta, si nu stiu ce chef o sa am, dar nu ma plang, am 30 de puncte pe care le pot face intr-o saptamana. Problema mea este ca nu stiu in ce sa-mi pun caietele, in ghiozdan sau in mapa :)) voi ce spuneti ?

 

Asa si eu ieri, stiam de aproape o luna ca voi invata dimineata si cand am ajuns la scoala am avut neplacuta surpriza sa aflu ca invat dupa masa. Daca invatam dimineata ma duceam de drag la scoala, asa pierd toata ziua pe drumuri. Iar o sa treaca anul asta cat 2.

Vorbim diseara cand vin de la scoala.

P.S: Pune-le in mapa :)) sa pari mare.

Link to comment
Share on other sites

Haui , salut, ce faceti?

 

Fara posturi de genul c-o sa suferim toti, Only ne da cu closed topic cu saptamanile si e nasol. Fiind nou in NG, probabil acest post al tau va fi trecut cu vederea, cu toate ca ar fi trebuit sa stii ca nu sunt acceptate posturi de genul in topicurile de discutii ale factiunilor. Data viitoare fii mai atent ;)

Edited by DGS AlexCyo
Link to comment
Share on other sites

S-a mai incheiat o zi, azi, chiar daca nu am scris la toate orele...ma simt extenuat, trebuie sa ma invat cu programul...

Inca un episod din Dexter si se termina :(((( cred ca este cel ma urmarit serial...

Merg la somn, noapte buna baieti.

Mai am inca 5 puncte si termin raportul

Lauda de sine, nu miroase a bine =))

Noapte buna !

Noapte buna :*

Fara posturi de genul c-o sa suferim toti, Only ne da cu closed topic cu saptamanile si e nasol. Fiind nou in NG, probabil acest post al tau va fi trecut cu vederea, cu toate ca ar fi trebuit sa stii ca nu sunt acceptate posturi de genul in topicurile de discutii ale factiunilor. Data viitoare fii mai atent

Cu ocazia asta ai facut si tu +1 :)))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.