Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Asa ma noob-ule. Nu vezi ca suntem 20 si ceva in factiune ? Ne lasi la greu ? Rusine sa-ti fie.. Pai saptamana asta eu cu Xiser si Black am alargat jail - robberi non stop.

 

Asta asa e ma :)) Ce ar face NG fara noi ?=)))

Link to comment
Share on other sites

Am stat si m-am gandit mai bine si nu vreau sa-mi pierd cativa amici si vreau sa mai fiu alaturi de voi in continuare. Sunteti foarte convingatori :o3

Jail-ul te asteapta cu bratele deschise.

Am rupt niste robbery si acum ma bag la somn. Noapte buna compatrioti fideli .

Link to comment
Share on other sites

Am stat si m-am gandit mai bine si nu vreau sa-mi pierd cativa amici si vreau sa mai fiu alaturi de voi in continuare. Sunteti foarte convingatori :o3

 

Asa ma caine, ai facut alegerea corecta.

 

Mi-am postat si eu raportul ( unul jmecher :)) ), am scapat de-o grija, astazi vreau sa ma relaxez, afara e frig si n-am ce cauta la 3 grade :))

 

Eu mai stau prin game, poate mai gasesc pe cineva :)

Link to comment
Share on other sites

Gasesti robberi, ca acuma dau astia rob. Si mainainte au dat de 2 ori una dupa alta. Eu am iesit, mie tare somn. Vorbim azi dimineata Noapte Buna !!

Ai luat o decizie buna Aragaz :))

Link to comment
Share on other sites

Va reamintesc ca aici se discuta doar ce este strict legat de factiune, aveti un regulament de respectat.La regulamentul general postat de Kelton, "Regulament forum". Nu cred ca vreti sa ajung in postura sa va inchid din nou topicul pentru o perioada lunga de timp.

Link to comment
Share on other sites

Am stat si m-am gandit mai bine si nu vreau sa-mi pierd cativa amici si vreau sa mai fiu alaturi de voi in continuare. Sunteti foarte convingatori
:*:* Asa ma gandeam si eu. Ma bucur ca ai ales sa ramai printre noi.

Neata, ce faceti? M-am trezit si eu mai devreme, ne auzim in game.

Link to comment
Share on other sites

:* :* Asa ma gandeam si eu. Ma bucur ca ai ales sa ramai printre noi.

Neata, ce faceti? M-am trezit si eu mai devreme, ne auzim in game.

 

 

Ai sa-mi dai 100k pentru pariu de aseara =)) Always that way.

 

Bitch please.

Edited by Ervin27
Link to comment
Share on other sites

@, Vezi ca mai era o pagina acolo cu inca 5 poze, trebuia sa dai next page.

Si am uploadat acolo ca pe imgur mi-a uploadat doar 28 si mai aveam 5 minute sa postez si m-am grabit.

Link to comment
Share on other sites

@, Vezi ca mai era o pagina acolo cu inca 5 poze, trebuia sa dai next page.

Si am uploadat acolo ca pe imgur mi-a uploadat doar 28 si mai aveam 5 minute sa postez si m-am grabit.

Asta nu ma priveste pe mine, faptul ca mai aveai 5 minute nu este o scuza, pe langa cele 5 minute ai avut zile la dispozitie. Iar la upload, ti-am spus cum sta treaba. Folosese imgur, google image hosting (picasa) sau photobucket.

Link to comment
Share on other sites

Asta nu ma priveste pe mine, faptul ca mai aveai 5 minute nu este o scuza, pe langa cele 5 minute ai avut zile la dispozitie. Iar la upload, ti-am spus cum sta treaba. Folosese imgur, google image hosting (picasa) sau photobucket.

 

Scuzele mele, nu se va mai intampla.

Link to comment
Share on other sites

Bine v-am gasit ! De astazi suntem colegi class=

Edited by J J a m a L L
Link to comment
Share on other sites

Bine v-am gasit ! De astazi suntem colegi %20class=

Salut!

Am ajuns acasă, într-un final.

 

Trebuie să mă apuc de treabă.

 

JJamaLL, bine ai venit in familia noastra, sper sa stai cat mai mult aici si sa te simti cat mai bine.

 

Si Deidara, nu stiu prea multe despre tine, dar sper sa ne intelegem.

Edited by BlackHawk
Link to comment
Share on other sites

Salut!

Am ajuns acasă, într-un final.

 

Trebuie să mă apuc de treabă.

 

Welcome back fratelo, de 4 luni te-astept :))

 

O sa reapara spamul, topicul acesta va fi inchis cu lunile, o sa vedeti :))

 

Legat de activitatea de Duminica, ne-am luat-o putin in barba...dar eu unul m-am distrat, sper sa mai avem activitati de genul cat de curand :)

Link to comment
Share on other sites

Noapte buna baieti ne auzim dupa ce vin de la liceu si bafta celor care mai stau la panda !

Mai stau, dar cam slabut :)) Nu prea-s rob-uri in timpul scolii ... si am chef sa mai dau niste fail-uri ca saptamana trecuta :))

 

Noapte buna celor care-s in pat acum :))

Link to comment
Share on other sites

Am dat putin de robbery , 5-6 gov-uri si aia a fost ziua. Am plecat la somn , va astept maine la jail NG!

 

http://forum.b-zone.ro/topic/160591-propunere-departamente-lspd-lvpd-sfpd-ng-fbi/ > Merita un + baiatu.

 

Pe vremea cand aveam rank 1 >

Edited by WaZzZup
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.