Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@Ervin27,

 

Ar fi bine sa ne bage, dar tu sa ai interdictie la el ca esti prea b0$$

Doar trancalai ca mine sa poate conduce asa ceva

iar cei din pd etc sa nu poate =))

Link to comment
Share on other sites

Vezi sa nu cheltui multi bani ..

OMG cum sa faci 1002 puncte ? :O

 

Cu talent.

 

Intru si eu pe SA:MP pe la 8 ca sa incep raportul :)

Link to comment
Share on other sites

Yeah, he spoke of his girlfriend :))

 

Neata baietasi de baieti, cum va simtiti in aceasta dimineata? Eu m-am trezit la 10:28 si e week-end, cand eram la scoala ma trezeam la 11 :))

 

O sa-mi postez si eu raportul si pe langa asta cei care v-ati postat raportul, cum zice Erow ,,Uitati-va cu ATENTIE peste poze", acestea fiind spuse, bafta.

 

 

@, incultul =))

 

i am not boyfriend of haos

i don't know him someone heard about someone call haos ? :^O

Link to comment
Share on other sites

Te-ai transformat in Yeti? :))

Ce-ai ma, skin-ul cu dintosu' ala e prea tare :)) cam urat, dar e o pufosenie :))

 

 

 

Revenind la ale noastre :-? ... am fost amenintat cu post de vreo 3-4 insi...dar niciunul nu misca nimic pana acum :( pacat..voiam sa fac +1 la reclamatii :))

 

 

 

 

 

Totusi, sa apreciati acest skin :))

 

 

tZR9oSC.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ce-ai ma, skin-ul cu dintosu' ala e prea tare :)) cam urat, dar e o pufosenie :))

 

 

 

Revenind la ale noastre :-? ... am fost amenintat cu post de vreo 3-4 insi...dar niciunul nu misca nimic pana acum :( pacat..voiam sa fac +1 la reclamatii :))

 

 

 

 

 

Totusi, sa apreciati acest skin :))

 

 

tZR9oSC.jpg

Iti place sa-ti schimbi infatisarea, a?

 

Apropo, nu aveti scoala azi?

Link to comment
Share on other sites

Iti place sa-ti schimbi infatisarea, a?

:)) Da :)) 4 fun

 

Apropo, nu aveti scoala azi?

Faculta. Pleci cand vrei, vii cand vrei :))

 

 

 

Cam noapte buna de acum.

 

 

 

Am postat la account problems ceva pentru un strain. Sper sa primesc un raspuns :-S cica i-a fost spart contul si i s-au furat bunurile ...

Edited by pH HaoS
Link to comment
Share on other sites

 

:)) Da :)) 4 fun

 

 

Faculta. Pleci cand vrei, vii cand vrei :))

 

 

 

Cam noapte buna de acum.

 

 

 

Am postat la account problems ceva pentru un strain. Sper sa primesc un raspuns :-S cica i-a fost spart contul si i s-au furat bunurile ...

Da, stiu. E viața de student.

La ce facultate ești?

Link to comment
Share on other sites

Salutare!!! Se pare ca sunt noul vostru coleg.

Sper sa facem treaba buna impreuna:)

 

Bine ai venit , sper sa a io sedere cat mai placuta in departamentul nostru.

Edited by BlackHawk
Link to comment
Share on other sites

Ok, au fost cateva saptamani grele si duminica cica fac 2 luni de cand sunt in NG.

 

 

Nici nu stiu cum a trecut timpul, pe la jail alea alea, un punish, un cuff, cativa care te injura ca de ce dai punish, o nimica toata. Lucrurile se schimba la rank 2, iesi pe teren, esti blana, rupi tot, la rob omori, spargi, crapi, dai fail dupa fail, esti bruce willis, greu de ucis, vanezi wanted, fraps on, reflexe, cum vezi focuri de arma sau auzi (ca doar joci la surround) pac imediat apesi F3 (tasta de filmat de la bandicam), dai /confiscate la arme cu nemiluita, le faci nervi dm-istilor, care au investit bani grei in armele alea (adica distractia lor), faci bind-uri sa fii smecher, stop militia, garda nationala, trage pe dreapta, etc sau iti zbor creierii, scrii /su 6 runner in 1 secunda juma', crapi civilul, te injura de morti, de mama, de familie, de tot ce ai ca el sta 1 ora juma' la parnaie, tu ii faci post dupa post, dai de abuzeri, comportament non RP si asa mai departe, iti faci nervi, iei catastivul la rost, injuri de toate elementele bibliei cand ii vezi ca se arunca de pe bloc in fata ta, el avand wanted 6 robber, dar nu conteaza asta, tre' sa te tii tare pentru rapoartele alea, best, best, puncte, etc, faci +1 la reclama un membru national guard pe forum, stai sa vezi daca primesti ceva, ops, nici macar AV...

 

 

Si toate astea ar insemna un rezumat de pana acum.

 

 

 

Noapte buna. Cam 3:49.

 

 

^_^

Link to comment
Share on other sites

Ok, au fost cateva saptamani grele si duminica cica fac 2 luni de cand sunt in NG.

 

 

Nici nu stiu cum a trecut timpul, pe la jail alea alea, un punish, un cuff, cativa care te injura ca de ce dai punish, o nimica toata. Lucrurile se schimba la rank 2, iesi pe teren, esti blana, rupi tot, la rob omori, spargi, crapi, dai fail dupa fail, esti bruce willis, greu de ucis, vanezi wanted, fraps on, reflexe, cum vezi focuri de arma sau auzi (ca doar joci la surround) pac imediat apesi F3 (tasta de filmat de la bandicam), dai /confiscate la arme cu nemiluita, le faci nervi dm-istilor, care au investit bani grei in armele alea (adica distractia lor), faci bind-uri sa fii smecher, stop militia, garda nationala, trage pe dreapta, etc sau iti zbor creierii, scrii /su 6 runner in 1 secunda juma', crapi civilul, te injura de morti, de mama, de familie, de tot ce ai ca el sta 1 ora juma' la parnaie, tu ii faci post dupa post, dai de abuzeri, comportament non RP si asa mai departe, iti faci nervi, iei catastivul la rost, injuri de toate elementele bibliei cand ii vezi ca se arunca de pe bloc in fata ta, el avand wanted 6 robber, dar nu conteaza asta, tre' sa te tii tare pentru rapoartele alea, best, best, puncte, etc, faci +1 la reclama un membru national guard pe forum, stai sa vezi daca primesti ceva, ops, nici macar AV...

 

 

Si toate astea ar insemna un rezumat de pana acum.

 

 

 

Noapte buna. Cam 3:49.

 

 

^_^

Esti blana. Ce ai patit?

Abia in NG ai realizat ca treaba sta cam cum ai descris-o?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.