Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

E Craciun! Este divin! Ne uitam pe geam afara, prin zapada Mosul zboara ? Ni se trage de la vin, afara nu este zapada.

Alaturi de Federal Bureau of Investigation(RPG 1) va urez un Craciun plin de impliniri si sanatate! Craciun fericit!

Link to comment
Share on other sites

Bine v-am gasit! Paramedics si clanul BTD va ureaza sarbatori fericite alaturi de cei dragi. Sa aveti parte de multa caldura in suflet si in casa, bucurie in inima si multa sanatate. Un Craciun fericit prieteni, si un an nou mai bun, cu mai multa fericire si realizari. Un an nou in care poate ne ridica si noua cineva tara asta de ... care a ajuns asa doar din vina lor, sau ne va dobori si mai mult.

Edited by BTD Jack
Link to comment
Share on other sites

Nu intru saptamana asta. Nici nu's acasa acum. Am intrat sa postez si eu ca toata lumea o urare :)))

Cred ca voi face inactivitate sambata.

Nu intru saptamana asta. Nici nu's acasa acum. Am intrat sa postez si eu ca toata lumea o urare :)))

Cred ca voi face inactivitate sambata.

Link to comment
Share on other sites

O sa ma uit si eu Sebi cand prin 5 min la PC...

 

Am trecut sa va salut si eu, ca sa nu fiu neobrazat. Bam bam bam, quest de craciun, etc...frumos. N-am timp de samp..cu toate ca as vrea sa intru sa vad noutatile...

 

....si se posteaza de 2 ori de pe telefon...dar nu stiu de ce....

 

Hai ..... Buna dimineata :)) ma bag la 'incarcat baterii', c-o iau de la capat in cateva ore. V-am pupat si distractie frumoasa in continuare.

 

-------------------

Link to comment
Share on other sites

@, Sper din tot sufletu sa te acomodezi repede si sa facem o treaba buna asa cum ii sta bine la o armata!

SERIOZITATE,RESPECT SI DEVOTAMENT, daca le ai pe astea 3 nu ai cum sa nu faci treaba buna si de lunga durata in armata national guard!

Link to comment
Share on other sites

No, acu am si eu ocazia zic "BUN VENIT CELOR NOI" chiar daca deja ii avem aici de circa una maxim doua saptamani :S .

No deci.................................BUN VENIT CELOR NOI

No, jean va pupa, ne vedem in-game.

 

Cum multi "no,.." da na, ce sa si faci.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.