Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Toata lumea intra - iese p'aici..ramaneti ba intr-un loc :)) veniti la mine, ca dau mega-party in week-end !

 

Hai salut si buna sara' :D

 

Cand ma gandesc ca de luni trebuie sa intru sa-mi fac raportul, ma apuca nebunia...m-am invatat cu party-urile :)) sa am casa plina de oameni...si mai ciuda imi este, ca revin la PC iar, caci se termina vacanta si o sa-mi vad prietenii tot mai rar...

 

Aveti grija de voi :D poate o sa stau si eu luni prin game...

Link to comment
Share on other sites

Bine v-am gasit, sper sa ne intelegen bine :*

 

Welcome, sper sa ai o sedere placuta :P .

Link to comment
Share on other sites

Neata all! Ce mai fac baietii?

Apropo cand cineva de ex are un raport anulat sa zicem 10 urmatorul ce numar va fi tot 10 sau va fi 11?

Link to comment
Share on other sites

 

Apropo cand cineva de ex are un raport anulat sa zicem 10 urmatorul ce numar va fi tot 10 sau va fi 11?

Nr. 11, deci mergi în continuare cu numărătoarea.

 

 

Salutare la toată lumea. Azi e ultima mea zi de inactivitate. Profit din plin, că e și duminică...sper să pot intra la PC de mâine. Am terminat cu party-urile :-t

Edited by pH HaoS
Link to comment
Share on other sites

N'Ziua ,

am re-venit la NG !

:P

Jail time :))))

 

 

N-ai iesit bine si ai si intrat peste cateva zile iar, TE ASTEAPTA JAILU BA!

 

 

Nasol ma, o inceput scoala :( .

Link to comment
Share on other sites

Esti de acord cu aceasta propunere? http://forum.b-zone.ro/topic/181502-propunere-departamente/ Atunci ofera un +1 pentru a deveni realitate. Multumesc!

* Ma scuzati ca postez aici, dar sper sa va intereseze.

Foarte buna propunerea pentru departamente, sper sa o accepte Kelton ...

Link to comment
Share on other sites

Bună seara...

 

... cred că aș mai avea nevoie de încă o cerere de inactivitate :( n-am timp de PC deloc...habar n-am cum o să reușesc să-mi fac raportul săptămâna asta...

I Know That Feel Bro..

 

 

Si ce mai faceti? Eu am venit de vre-o 2 ore de la scoala dar imi e lene si sa ma apuc sa lucrez la matematica,dar si sa intru in joc.Deci sunt intr-o mare dilema.Mai tarziu intru si eu in game.Ne auzim atunci.

Link to comment
Share on other sites

I Know That Feel Bro..

 

 

Si ce mai faceti?

Abia am ajuns și eu acasă...voiam să intru în game să mă apuc de raport. Abia am reușit aseară pe la 3 dimineață 2-3 arestări.. Aștept să vină cineva la mine și cam atât ...

 

 

Pentru cei care aveți plângeri, concentrați-vă odată. Vă e greu să analizați în 5-10 secunde întâmplarea ? Nu mai dați buleală, că ăștia imediat sar cu posturile.

Link to comment
Share on other sites

Abia am ajuns și eu acasă...voiam să intru în game să mă apuc de raport. Abia am reușit aseară pe la 3 dimineață 2-3 arestări.. Aștept să vină cineva la mine și cam atât ...

 

 

Pentru cei care aveți plângeri, concentrați-vă odată. Vă e greu să analizați în 5-10 secunde întâmplarea ? Nu mai dați buleală, că ăștia imediat sar cu posturile.

 

 

 

Oricum pe tine te doare la basca, la cate posturi ai primit tu, 0 fw/av :))

Link to comment
Share on other sites

Awww yeahhhh de 2 ore ma chinui sa descarc o afurisita de melodie al carui nume nu il stiu :)) cert e ca era pe fondaul videoclipului asta.

Pana la urma am inregistrato cu bandi si am comvertito in mp3 la 320rata de biti :)).

http://www.vplay.ro/watch/ibmn4bzu/

Edited by Silent96
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.