Jump to content

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Copil frustrat de 14 ani care sta numai in casa, nu poate sa dea niste replici si apeleaza la injurii.. Si ce fel de injurii? "sa ma sugi cu toate gaurile pe cale le ai in corp" care nu au nici o logica, de unde sa stii daca nu iesi in lume? :)))) Hai, roiu de aici!

Q42kYe7.jpg

Nu mai e baiat bun, eu vad pe toata lumea in bine :)) . Eu o sa intarzii putin diseara la war, ajung pe la 20:10.

Link to comment
Share on other sites

Salut! Eu sunt noul vostru coleg, sper sa ne intelegem bine si sa facem treaba buna impreuna. Ma duc sa ma ocup de NR, ne auzim la war!

Bine-ai venit nob :* Trebuia sa lasi rank 6 in NR sa vii cu celalt cont :))

 

Ne vedem diseara la waruri, pana atunci mai ies si eu la aer, cius.

Link to comment
Share on other sites

Salut! Eu sunt noul vostru coleg, sper sa ne intelegem bine si sa facem treaba buna impreuna. Ma duc sa ma ocup de NR, ne auzim la war!

Bine ai venit, pacat ca nu am prins mai multe war-uri azi..

Link to comment
Share on other sites

Salut ce faceti?

Am jucat putin lol..

Eu ma pun in pat, ne auzim maine.. dau test la chimie pff..

GG pentru war :D

Link to comment
Share on other sites

Salut !!!! Eu sunt noul vostru coleg , sper sa ne intelegem!!!!!

 

:* :*

Ce-ai mancat stricat ma? :))

 

Au afisat rezultatele la simulari si la noi :D

7,60 la romana si 5,30 la mate :X

Link to comment
Share on other sites

Dintre toti: Link

Numai eu puteam sa patesc asa ceva... Link

 

Si inca pe ce motiv... :|

 

Eu stiam ca de la /ad primesti kick, ci toti nu doar unul.... -_-

 

Mdea... Intr-adevar, ghinionul nu vine niciodata singur...

Zimii cum ti-ai facut rezolutia 1920 x 1080 ca la mn max e 1280 x 1024 !!!

Link to comment
Share on other sites

Zimii cum ti-ai facut rezolutia 1920 x 1080 ca la mn max e 1280 x 1024 !!!

Eu stiu ca rezolutia depinde de marimea monitorului pe care-l ai.. si la mine e maxim 1280 x 1024 dar cand joc pe televizor e maxim 1920 x 1080

Link to comment
Share on other sites

@Erduan ai dreptate! =D>

 

Intr-un SS nu poate prinde mai multi pixeli daca monitorul nu ii prinde... Stii ca daca iti schimbi windows-ul sau uneori si monitorul trebuie sa instalezi placa video respectiv driver-ul la monitor si acestea detecteaza rezolutia monitorului si cand filmezi sau faci SS se face pe rezolutia instalata.

De exemplu eu am monitor RGB Full HD. :-B

 

Si @SniPeRS stai chill ca daca iau si eu TV-ul Samsung care e partial SmartTV al parintilor si iei si tu TV-ul lu' tactu de nu rupem la war :))

 

Si eu ma plang aici ca am luat ban mai pe degeaba si tu ma intrebi de rezolutie :-W:))

Link to comment
Share on other sites

Salut acum m-am trezit si eu.. mama frate ce ma doare capu am crezut ca daca o sa dorm putin o sa imi treaca.. :|

Sper sa imi treaca pana cand incep warurile.. :|

Link to comment
Share on other sites

Frumoasă seară, băieții!

Stai linistit, ca parca vad ca luni intra 18-19 la war si pierdem tot inafara de HQ...

Dar daca intra toti la fel ca azi, avem sanse la mai multe :)

 

Bafta si noapte buna tuturor!

Link to comment
Share on other sites

@@ShobbySS, Welcome. Daca o sa fii cuminte o sa ne intelegem si nu o sa faci pe rambo etc.. :))

O sa te obisnuiesti.

Eu am facut un dus, imi pun cartile pe maine si ma bag la un lol cred.. noapte buna

Link to comment
Share on other sites

Hai noroc,am incercat sa-mi fac si eu PC asta si tot naspa merge...mai urat decat joaca LEvyy si zek0 la un loc LoL :))

 

Pentru ce noi : Ascultati mereu de Asqwe/Levyy si incercati sa nu enervati degeaba , ma refer "ala ala are aim". Daca crezi ca are,da-i frate /report ca doar pentru asta sunt adminii pe server.

 

Daca nu era scoasa regula asta cu "rank 3 " o parte ramaneati aici. Voi intrati si dupa 2-4 sapt iesiti ma?Asa credeti ca se ridica un gang?

Hai noapte buna! :* . P.S : zek0 mai invata LoL :))

Edited by LS Necomercial
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.