Jump to content

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

 

1: Bank LS - Attack ora: 20:00 - 20:30

2: Airport II LS - Attack. ora: 20:30 - 21:00

Maine, 29.04.2015, la ora 19:45 sa fiti in HQ pentru a ne pregati pentru WAR !

Prezenta este obligatorie iar cei care lipsesc si nu au cerere de invoire vor fi sanctionati !

 

Bine norberte, chiar imi era dor de un war, acuma ca am terminat cu temele ;)

Link to comment
Share on other sites

Deja incep sa imi dau seama ce membri sunt in mafie, au avut liber pana acum si acum cand a prins attack fac invoire..

Stati fratilor pentru rank ca e bine....

Pana vine unu si pune picioru in prag si va treziti civili

Link to comment
Share on other sites

De ce n-ati dat ma attack pe Rifa, pe HQ-ul nostru ei au dat pe noi si noi de ce sa nu dam pe ei?Pe astia de ce ii menajati, va e frica de ei?

Link to comment
Share on other sites

Ca tot Vine vorba despre noi nu va faceti grija vrem doar sa batem recordu atata tot :) Sa aveti noroc!

Nu ai voie sa postezi in acest topic.

Norocu mereu e cu noi, deci nu ne facem problem :))

Salkf

KrqvOiY.jpg

 

Incerca sa nu mai faci post-uri de acest gen, riscam sa ne inchida topicu si dupa mai facem post-uri la anu :))

Link to comment
Share on other sites

Nu ai voie sa postezi in acest topic.

Norocu mereu e cu noi, deci nu ne facem problem :))

Incerca sa nu mai faci post-uri de acest gen, riscam sa ne inchida topicu si dupa mai facem post-uri la anu :))

Keep calm

Link to comment
Share on other sites

Keep calm

 

+1 Doar pentru melodie, pacat ca mi-am dat jos de la semnatura HAARP CORD

Link to comment
Share on other sites

Ce parere aveti de meciul dintre Mayweather si Pacquiao?

Sincer cu Mayweather am tinu stiam ca-l bate, oricum s-a batut bine l-a tinut in distanta, si-a folosit alonja bine avand si alonja mai mare l-a tinut din distanta toate eschivele alea:))) le-a facut bine.Baieti eu v-am lasat, am fost demis cu 3/3 fw Bafta celor care au mai ramas cu acest lider nab.Bafta Silviule iti vei da seama ca esti mai bun decat cei ramasi si vei pleca si tu V-AM PWPAT!NUMAI BINE

Link to comment
Share on other sites

Sincer cu Mayweather am tinu stiam ca-l bate, oricum s-a batut bine l-a tinut in distanta, si-a folosit alonja bine avand si alonja mai mare l-a tinut din distanta toate eschivele alea:))) le-a facut bine.Baieti eu v-am lasat, am fost demis cu 3/3 fw Bafta celor care au mai ramas cu acest lider nab.Bafta Silviule iti vei da seama ca esti mai bun decat cei ramasi si vei pleca si tu V-AM PWPAT!NUMAI BINE

Mult Succes pe viitor fratie.

Cat ai stat in verdant ti-ai facut treaba foarte bine, ne mai auzim prin game. :*

Link to comment
Share on other sites

Mayweather si Pacquiao deci pe meciul ala au fost puse la bataie 300 milioane de dolari nu conta invingatorul unu lua 180 unu 120 milioane de dolari s-au scos pe viata frate...

 

apropo nici voua nu va merge serverul ?

Link to comment
Share on other sites

@, ba da, merge.

Ce mai faceti colegi?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.