Jump to content

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salutare,

 

Multi ati cerut VPN-ul si am zis sa vi-l las si voua aici, acesta nu scade 100% din lag dar este cu mult mai putin, daca sv pica, pica cu tot cu VPN dar va ajuta sa scapati de lag macar.

Hotspot Shield este o aplicatie care va ajuta sa va schimbati IP-ul.

Link de descarcare: https://www.hotspotshield.com

Instructiuni:

1. Instalati aplicatia.

2. Cand va cere sa bagati cardul apasati X sau inchideti din Task Manager

3. Dupa ce ati terminat de instalat mergeti aici https://imgur.com/a/6mPWmoe

4. Apasati click dreapta pe aplicatie si apasati connect

5. Asta e tot, ati reusit=)

 

Link to comment
Share on other sites

Salut, ce au facut astea din VTB fratemiu? Alueen banat si CosminT :)), hai ca erau zei... avea dreptate cineva cand mi-a spus: "Te vei enerva la war-uri, nu se mai joaca curat". LS NEGRU!!@#@#@#@! (Sper sa se rezolve si lagul)

Link to comment
Share on other sites

A luat ala ban care m-a facut pe mine codat, cat de penibil sa fii...

 

Poate se rezolva lagu pana saptamana urmatoare.

Link to comment
Share on other sites

ba va rog io termenati, stiu k sant prea bun pantru voi, ka sunt prea frumos ka sunt prea asa da va rog io termenati cu comentui dastea urate kum kas avea kod norocitilor ka inka nu vam aratat kodu deci va rog io termenati cu akuzatile estea nefondate. hai vam pupat norocitilor. Semnat Cookiez FCSB.

Link to comment
Share on other sites

pai am vazut ka mau asaltat membri astia ai tai, mau luat cu dealea ca "tu nu mai iei ban?'" "te banez" "mi-ai dat perete" si am zis sa ma afirm, asta a fost un ultimatum, cotei, daca ma mai loatz cu amenintari si cu comenturi deastea urate imi pun burghiuri in gloante hai vam pupat avetz grija sa nu va lovitz la ceas.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, AM V2 SI DAU IN VOI said:

pai am vazut ka mau asaltat membri astia ai tai, mau luat cu dealea ca "tu nu mai iei ban?'" "te banez" "mi-ai dat perete" si am zis sa ma afirm, asta a fost un ultimatum, cotei, daca ma mai loatz cu amenintari si cu comenturi deastea urate imi pun burghiuri in gloante hai vam pupat avetz grija sa nu va lovitz la ceas.

Esti penibil, eu sa ma fi plans de fiecare data cand sunt invinuit de cod as face spam la toate gangurile. Tu daca stii ca esti curat, taci si joaca, iar prostii sa zica ce vor.

Link to comment
Share on other sites

@Octavian Mexico sincer, suferinta mai mare ca tine n-am vazut de cand joc pe serverul asta, poate tu si slabul de Rollz, vai putza voastra :( 

ia video cand te-am umilit ca-mi cereai sa demonstrezi ca dau cu smooth, acum fa postul ala si poti sa dormi linistit :( 

P.S: kidule, daca aveam vreun cod nu eram prost sa ma filmez cu el.

Mars la culcare, virginule! :* 

Link to comment
Share on other sites

Mai aveti ba sa suferiti? Eu sa-ti dau ss cu fostul tau lider care a zis ca am cod si sa ma laud ca dau bine si fara? Stai in banca ta si joaca linistit, la nimeni nu-i pasa cine si ce crede despre tine.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.