Jump to content

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salut ce faceti?

Tocmai ce am ajuns si eu acass

Eu aseara am avut 6-1 dupa 6-3 si ma omorat .silviu. ala cu m4 de x3 cu 15 hp dau report si ma controleaza pe mine =))

Dar nu a gasit nimic..

 

Rege don tito check reclamatii gsb :)

urat ba :))

Link to comment
Share on other sites

Dupa ce ca la hq prindem un atac la 2 saptamani nici atunci nu sunteti in stare sa faceti + .

ps : asa worsturi sa tot iei ! AmHUVqf.png

Asta este levyy , vrei nu vrei tot pierzi , poate maine castigi , poimaine pierzi!!!! Asta este!!!!

 

Noapte Buna colegi!:* :*

Link to comment
Share on other sites

Neatza All.Sunt la scoala am inf :))).BAAA aseara la warul cu GSB eram pe tunelu ala cu full hp deabia luasem /heal si intr-o secunda ma vad down cu un singur hit lol.Codati peste codati sper sa se scape si de codati

Edited by K0rS
Link to comment
Share on other sites

Salut ce faceți? Eu sunt in ora de româna ne auzim când ajung acasă sper ca azi sa luam niște zone si sa nu mai faceți pe Dâmbovița ne auzim bafta

Link to comment
Share on other sites

Sper ca la war-ul din seara asta sa ascultati ce zice liderul sa luam si noi HQ sau turf-ul de langa.. daca nici io nu ascultam ieseam si io sigur pe -2 nu pe +5 .. http://i.imgur.com/9WdJKzF.jpg . No fi el cine stie ce scor dar + de la mn + de la x , de la y si + de la fiecare , +1 sau +2 nu conteaza ca e mic , chiar daca nu iei tu + ala il ia altcineva si se pune la scoru de la war si luam zona aia...

Link to comment
Share on other sites

Salutări!

Îmi cer scuze că postez unde nu aș avea permisiunea, dar țin să vă informez despre un sondaj de opinie ce poate da viață Olimpiadei de Primăvară 2014, evident doar pentru facțiuni.

Dacă ați mai luat parte la astfel de competiții și doriți o ediție de primăvară, cu probele la fel de proaspete, vă rog să votați și să vă dați cu părerea în topicul următor:

http://forum.b-zone....-opinie-survey/

Mulțumesc și let's play togheter!

Link to comment
Share on other sites

Salutări!

Îmi cer scuze că postez unde nu aș avea permisiunea, dar țin să vă informez despre un sondaj de opinie ce poate da viață Olimpiadei de Primăvară 2014, evident doar pentru facțiuni.

Dacă ați mai luat parte la astfel de competiții și doriți o ediție de primăvară, cu probele la fel de proaspete, vă rog să votați și să vă dați cu părerea în topicul următor:

http://forum.b-zone....-opinie-survey/

Mulțumesc și let's play togheter!

Am votat pentru ca automobile :))

Link to comment
Share on other sites

asteptati sa vina tata raduku inapoi ca luam ls-ul :))

Hai tataaaaaaaaa >:D<<'> te astept cu drag :*

 

Salutare, am venit si eu de la scoala. Diseara sper sa fim mai multi ON pentru a ne lua in sfarsit HQ-ul. E bine ca acum nu vom ataca o mafie pe care incearca sa o atace 4-5 alte mafii, ci pe una care asteapta attack doar de la 2 (recte noi si VTB)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.