Jump to content

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salutari ce faceti?
Nu imi vine sa cred ca am pierdut si azi... daca nu ascultati

Acum o sa ploua cu FW-uri de luni incolo..

Daca faceti pe rambow normal ca luati si fw.. credeti ca asq rezista atat?

 

Oooo blacky avatar nou :D trebe sa il schimb si eu :))

Link to comment
Share on other sites

Baaa v-am mai zis mai bine mergem in 10 la war astia care facem + si nu ne ducem rambo decat 30 rambo mai bine 10, dar buni si baa cum ba coaie sa faci -29?LOL.Vorba lui Levy nici daca ve vindeam warul nu faceam atata - nu se poate

Va las aici o melodie de pe vremea cand era Specii e cam veche, dar merge sa va mai inveseliti:

Edited by K0rS
Link to comment
Share on other sites

@@xSorin, Nu e adevarat, orice se poate daca vrei cu adevarat..

In rest ce faceti?
Acum am ajuns si eu acasa, mi-am mutat pc-u ne auzim in game cand termin cu toate :D

Link to comment
Share on other sites

V-am zis cred de 2 saptamani, reveniti-va sau incep cu fw, voi membri model, dedicati care vreti sa ajutati cu ceva ce ati zis? Nu da asta fw ba e prost ne da amenda sau nimic ca sa luam noi rank mare ca smecherii.Pai nu tata bunatatea mea are o limita, omenia lafel am zis sa fiu baiat sa nu va dau fw sa luati rank-uri, dar nu am cu cine.Voi ati vrut sa fiu dur pai asa o sa fiu.Cat nu v-am dat fw erati super fericiti totul era bine cum ati luat fw cum demisii cum incepeti ca sunt prea dur etc.V-am zis si in joc nu ma intereseaza, daca va convine bine ramaneti, dar va schimbati daca nu topicul demisii este deschis si cerseste atentie.

Link to comment
Share on other sites

V-am zis cred de 2 saptamani, reveniti-va sau incep cu fw, voi membri model, dedicati care vreti sa ajutati cu ceva ce ati zis? Nu da asta fw ba e prost ne da amenda sau nimic ca sa luam noi rank mare ca smecherii.Pai nu tata bunatatea mea are o limita, omenia lafel am zis sa fiu baiat sa nu va dau fw sa luati rank-uri, dar nu am cu cine.Voi ati vrut sa fiu dur pai asa o sa fiu.Cat nu v-am dat fw erati super fericiti totul era bine cum ati luat fw cum demisii cum incepeti ca sunt prea dur etc.V-am zis si in joc nu ma intereseaza, daca va convine bine ramaneti, dar va schimbati daca nu topicul demisii este deschis si cerseste atentie.

Daca incepi cu sanctiunile, poate ne revenim si noi..

 

 

VPTRB5K.png

Uite-l în joc, uite-l la duele, uite-l cu C-Bug, uite-l banat!

 

Pe bune? "HAHA Te-ai dus k0rss"? Nu inteleg de ce exista atat de multa ura, mai ales intre colegi, dai dovada de nesimtire, frumos asa :-J

 

Ne auzim maine, spre seara (sau duminica la sedinta...), trebuie sa-mi reinstalez windows-ul si nu pot fi prezent la antrenament. Bafta!

Link to comment
Share on other sites

@, Ha ha, nu e frumos ce a facut [CF]Telebombardier dar sa stiti ca roate se intoarce, ati ajuns in halu asta?

Sa dati report la colegi? si va credeti mari si tari iar daca va ia omu in nume de rau va suparati a?

Uite aici cine a dat report :)

Mi rusine de uni dintre voi, nu imi vine sa cred ca va tradati colegi..

Link to comment
Share on other sites

Un lucru trebuie sa intelegeti: cu chestii de astea nu faceti decat rau factiunii. In plus, de asta pierdem la war: nu exista colegialitate. Pana nu o sa mergem la war ca o echipa, nu o sa castigam nimic.

 

P.S.: Urat din partea ta, Telebombardiere, aveam alta parere despre tine...

Link to comment
Share on other sites

Topic Close pana la sedinta.

 

________________________________________________________________________________

 

Topic on, atentie mare la ce postati pe aici sa nu-l inchid iar(de data asta o saptamana)

Edited by Asqwe
Link to comment
Share on other sites

Salut ce faceti?

Pfu am facut si eu o baie si intru in game..

 

Mama frate, intru pe forum la notificari apare: Bobo given you a warning :O

Ba ce m-am speriat.. dar sunt nab am uitat ca am comandat clear 1 warn =))

Ne auzim bafta!

Link to comment
Share on other sites

Ba sunteti nebuni? :O Adminii astia nu au ce face decat sa ma sperie dupa ce iau si eu rank 2? X_X M-am c*cat pe mine cand am vazut si 5 minute nu am avut curaj sa intru iar pe server sa vad ce s-a intamplat :))

 

dgxQtkY.jpg

HQCHBYH.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.