Jump to content

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@Erduan, daca tu nu vrei sa zici cum zic restul asta nu inseamna ca ii analfabet :3 :)) Ca daca ar fi asa tot server-ul ar fi analfabet si numai tu ala desteptu' -_-

Oricum asteapta sa zicem "teritorii" poate o sa zicem si noi din greseala si o sa fii si tu multumit :3 Pana atunci obisnuieste-te cu "turfs" :)

Link to comment
Share on other sites

Va rog din tot sufletul cititi tot!!!

 

 

 

, , va rog tineti cont de absentele la war si sanctionati! Nu se poate sa lasam GSB sa faca ceea ce inca mai tine Verdantul in picioare (cucerirea intregului LS)! Sambata sa facem tot felul de antrenamente OBLIGATORII de vreo 3-4 ore pana ne ridicam. Daca se poate chiar si limitarea invoirilor pentru motivele care nu sunt foarte serioase. Va rog ascultati-ma daca nu ne-am dus pe **** si nu ne mai ridicam... Baieti va rog nu va mai culcati pe urechea ca puteti face mai tot ce vreti si dupa sa vreti turfs, ca daca e pe asa o sa vorbim cei activi, cei care ne straduim si cei care chiar vrem sa facem ceva cu si si pana la urma sa se schimbe foaia!

 

Poate ca nu sunt chiar in stare sa zic asta la cat de "PRO" sunt dar sincer, cineva tot trebuia sa o faca si daca nu a facut-o nimeni pana la urma a trebuit sa o fac eu... Cine se gandeste serios imi da dreptate si ma sustine, cine nu sa nici inseamna ca ori nu ii pasa de Verdant ori ii pasa dar nu vrea sa faca nimic pentru a-l ajuta si vrea sa stea in continuare chill...

 

Va rog ganditi-va bine la ce vreti sa faceti... Verdant este in mainile foastre si trebuie sa avem mainile curate ca daca nu il murdarim...

 

Eu unul m-am vazut cel mai incepator si am incercat sa trag si inca incerc ca sa ajung printre voi si sa ajut cu cat pot Verdantul, nu am lipsit decat la un war ca a intervenit ceva pe ultim moment, la antrenamente si sedinte am fost mereu, chiar daca nu puteam sa ajung faceam pe dracu-n patru si tot reuseam numai sa progresez, ci nu pentru mine, pentru Verdant...

Edited by DarkVamqire
Link to comment
Share on other sites

@@Erduan, daca tu nu vrei sa zici cum zic restul asta nu inseamna ca ii analfabet :3 :)) Ca daca ar fi asa tot server-ul ar fi analfabet si numai tu ala desteptu' -_-

Oricum asteapta sa zicem "teritorii" poate o sa zicem si noi din greseala si o sa fii si tu multumit :3 Pana atunci obisnuieste-te cu "turfs" :)

Te-a intrebat cineva ceva? Eu glumeam cu Michael. Ne cunoastem in viata reala si suntem prieteni foarte buni. Nu va suport cand va bagati aiurea in seama, nu aveti pic de simtul umorului, vezi-ti ma de viata ta pe samp in continuare si lasa-ma pe mine in pace.

Edited by Erduan
Link to comment
Share on other sites

Nu-i vorba de antrenament, e vorba ca suntem doar 19 la war, cat timp GSB sunt 28-29-30. Joi cand am fost si noi 28-29, i-am batut clar atat pe ei cat pe Avispa. Oricum, pe mine antrenamentele ce le facem la HQ nu prea ma mai ajuta.

Edited by VDT Magnum
Link to comment
Share on other sites

@@DarkVamqire, Esti constiet ca o sa iei warn? Nu cred..

 

In rest ce faceti?Am ajuns si eu acasa, merg pana la wisler mergem la fotbal posibil si intru deseara in game.

Ne auzim atunci o zi buna.

Link to comment
Share on other sites

Bun. Ideea este urmatoarea .:

-Nu mai vreau sa vad certuri cu cei din GSB si nici sa vorbiti despre ei aiurea, chiar daca ei o fac. Vreau sa ignorati toate suferintele sau glumele de prost gust facute de ei, astfel dam dovada ca suntem deasupra lor. Nici sa vorbiti aiurea despre avipsa .. daca nu cumva ati uitat, eu si asqwe de acolo venim. Ii atacati pe ei, ne atacati si pe noi.

-Nu vreau sa mai plangeti daca pierdeti 2 turfuri .. ziceti mersi ca ne-am pastrat si hq-ul. Turfurile vin si pleaca. Bine, la noi mai mult pleaca, dar este doar o chestiune de timp.

Si .. nu inteleg de ce va impacientati asa pentru 2 turfuri pierdute.

@DarkVamqire, a cata mafie este verdantul pentru tine ?

Nu faci nimic nici cu 10 antrenamente de 10 ore, nici cu o invoire maxim pe saptamana.. ti-o spune cineva cu experienta de 2 ani de mafii. Iar .. cei care nu intra la war sau nu posteaza evidenta sunt sanctionati. Toti vrem sa ne ridicam, nu doar tu, dar mai depinde si de voi, nu doar de mine si de asqwe.

Edited by lLevyY
Link to comment
Share on other sites

intr-adevar este prima dar totusi unii nu isi dau interesul, dovada fiind 19/40 membrii online la war precum la antrenament si mai putini... Din moment ce ai zis prezenta obligatorie multi iti incalca cuvantul...

 

Daca nu zic ceva bine acum imi pare rau... Eu imi dau doar cu parerea ci nu oblig pe nimeni sau ceva...

Poate ca nu am eu atata experienta sau ceva dar macar ma implic si arat ca imi pasa...

Link to comment
Share on other sites

intr-adevar este prima dar totusi unii nu isi dau interesul, dovada fiind 19/40 membrii online la war precum la antrenament si mai putini... Din moment ce ai zis prezenta obligatorie multi iti incalca cuvantul...

 

Daca nu zic ceva bine acum imi pare rau... Eu imi dau doar cu parerea ci nu oblig pe nimeni sau ceva...

Poate ca nu am eu atata experienta sau ceva dar macar ma implic si arat ca imi pasa...

Arati doar ca esti un lingusitor.. Unii mai au si vieti personale, poate ca au treaba.. Dar tu n-ai de unde sa stii asta :)))

Link to comment
Share on other sites

M-am chinuit 15 minute sa intru pe server, e un lag de nu pot juca.

Nu mai stau la waruri ca fac doar -, e prea mare lag.

Edited by VDT Magnum
Link to comment
Share on other sites

@Erduan, sa ma sugi cu toate gaurile care le ai in corp! Si eu am viata sociala dar cand era vorba de Verdant imi faceam timp, nu stateam si comentam ca un jeg ca tine!

Mai bine invat la scoala decat sa nu o bag in seama ca sa am in preajma zdrente din astea... -_-

 

V-am pupat baietii! :* Ma gasiti la sectiunea demisii!

Edited by DarkVamqire
Link to comment
Share on other sites

#azi am vazut un anumit tip, TeleBombardierul, de la noi din mafie, mare barosan.Eu il 'cunosc', si dintr-o data mi s-a parut ceva ciudat.Comportament ciudat, de la toate wars - acum doar best-uri si m-am decis sa vad ce e cu el.

#face pe toata lumea palete, are aim, se vede clar, maine postez 1 video in care demonstrez.

#limbaj ca din Fundu Moldovei, clar asta, n-ai ce-i cere.

#copil de 10 ani, cu viitor in punga care stie sa zica doar 'praf', 'paleta'.

#adminii nu-si fac treaba, eu l-am prins de 2 ori ca are aim, si am si video dar mna.

#nu a fost el, cred c-a vandut contul si e ceva copchil pe el cu aim pe stick.

Link to comment
Share on other sites

Te-a intrebat cineva ceva? Eu glumeam cu Michael. Ne cunoastem in viata reala si suntem prieteni foarte buni. Nu va suport cand va bagati aiurea in seama, nu aveti pic de simtul umorului, vezi-ti ma de viata ta pe samp in continuare si lasa-ma pe mine in pace.

A zis si el :)) nu e baiat rau, ar fi bine sa aiba toti acelasi bun simt. Magnum ai dreptate, activitatea e o problema...eu recunosc ca nu sunt foarte activ si joc doar seara, dar nu-mi permite programul.

Dark eu am avut saptamanii bune doar -, cu antrenament deprinzi skill-ul si o sa tragi automat la un anumit nivel.

Felicitari pentru war-urile de azi, data viitoare mai bine :)) .

 

 

PS: Pana acum war-urile din LS mi s-au parut mult mai distractive decat in LV, am stat o luna RDT (prima mafie de la revenire) si nu m-am distrat la fel de bine la war-uri, pe turf-urile astea nu s-a pus asa mult accent pe heli si e mai bine..

 

 

LE: Parea baiat cu bun simt... :))

Edited by Michael.
Link to comment
Share on other sites

@Erduan, sa ma sugi cu toate gaurile care le ai in corp! Si eu am viata sociala dar cand era vorba de Verdant imi faceam timp, nu stateam si comentam ca un jeg ca tine!

Mai bine invat la scoala decat sa nu o bag in seama ca sa am in preajma zdrente din astea... -_-

 

Copil frustrat de 14 ani care sta numai in casa, nu poate sa dea niste replici si apeleaza la injurii.. Si ce fel de injurii? "sa ma sugi cu toate gaurile pe cale le ai in corp" care nu au nici o logica, de unde sa stii daca nu iesi in lume? :)))) Hai, roiu de aici!

Q42kYe7.jpg

Edited by Erduan
Link to comment
Share on other sites

Salut ce faceti?

Acum am ajuns si eu acasa, cand o sa fie zi in care sa nu fie certuri atat pe forum cat si in game?

 

Ne auzim bafta.!

 

@, Un lol mai deseara? :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.