Jump to content

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Va salut de la tehnologie, ce faceti?

E bine ca din cand in cand mai avem si noi zile bune.Ati vazut? Indiferenta doare cel mai tare :X:))

Cand facem un LOL sa va umilesc ?

Diseara dam o confruntare shaolin pe lol:)) te fac muci

Link to comment
Share on other sites

Salut acum am ajuns si eu acasa.

Ne auzim in game, o sa intru imediat, ma bag la un cs etc.. :)

 

Eu am numele pe lol zek0845 :))

Link to comment
Share on other sites

Doamne vad ca de cand a vazut lumea ca ne revenim au inceput sa aplice la noi si astia de level mai mare nu numai level 10:))))

Cand ai turfs toti aplica cand pierzi si n-ai turfs toti isi dau demisia toti sunt pe interes ma rog apoape toti.Turfs cum vin asa si pleaca, pe mine nu ma inetereseaza turfs

Edited by K0rS
Link to comment
Share on other sites

Pff a trecut iarna :)) Si acum mai tin minte din iarna asta cand nu ne venea uni profesori si ma duceam la un prieten sa intram pe net ca afara era un frig de iti congela degetele de la carne pana la oase =)) Si in camera la ala era o alta problema cu baba de la etaju 3 si ala fix la 2 si-a gasit sa locuiasca :)) Spargea lemne deasupra noastra , statea 10 secunde dupa TUP datea cate unu de ne lua timpanu =))

Link to comment
Share on other sites

Doamne vad ca de cand a vazut lumea ca ne revenim au inceput sa aplice la noi si astia de level mai mare nu numai level 10:))))

Cand ai turfs toti aplica cand pierzi si n-ai turfs toti isi dau demisia toti sunt pe interes ma rog apoape toti.Turfs cum vin asa si pleaca, pe mine nu ma inetereseaza turfs

Cred ca aici te referi si la mine avand lvl 31 :)) ... Am aplicat pentru ca sunt foarte bun prieten cu Maximuss si pcyco ..Primul gang a fost TTB iar cand am aplicat la ei nu aveau nici un turf :P nu imi pasa de waruri desi imi dau toata silinta in interesul gangului :) PS si imi place culoarea de la verdant + ca nu sunt playeri nabi aici :D

Link to comment
Share on other sites

Gasiti si voi un subiect interesant de vorbit ca sa pot si eu sa mai postez pe aici ;)

Maine avem antrenament sa intrati cat mai multi sa va arat niste smecherii.

Cand avem antrenamentu? Nu de altceva, dar s-ar putea sa nu fiu acasa.

 

PS: Sper sa nu facem asa antrenament =))

https://www.facebook.com/photo.php?v=451220138343394

Edited by VDT Magnum
Link to comment
Share on other sites

Eu am iesit, noapte buna nu ma simt prea bine.. cred ca o sa racesc mama X_X

 

Iar nasu infundat, iar curge muci ai de viata mea X_X

Link to comment
Share on other sites

Cred ca aici te referi si la mine avand lvl 31 :)) ... Am aplicat pentru ca sunt foarte bun prieten cu Maximuss si pcyco ..Primul gang a fost TTB iar cand am aplicat la ei nu aveau nici un turf :P nu imi pasa de waruri desi imi dau toata silinta in interesul gangului :) PS si imi place culoarea de la verdant + ca nu sunt playeri nabi aici :D

Nu neeaparat de tine am vorbit in general si nu am spuso din rautate, dar am observat ca a inceput lumea sa aplice si de asta ziceam, iar asta e un lucru bun ca aplica lumea si mie imi place culoarea negru e culoarea mea preferata

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata, m-am trezit si eu. Ce mai faceti?

 

Va rog sa postati evidenta war-uri pana la ora 18:00.

Link to comment
Share on other sites

Regii vedeti ca am mutat ora antrenamentului de la 8 .. acum nu mai aveti nici o scuza sa fiti 10 on la antrenament.

Si eu ce fac daca la 7 jumate ma bag intr-un meci de lol :))) si e asa de important sa-l pierd ? :D

Link to comment
Share on other sites

FC OLT Slatina 1-0 ASA Targu Mures

Mai zi ceva :)) Acum am ajuns si eu acasa de la meci, mananc ceva si ne auzim in game.

Bag cacatu ma in voi ma :)) Eu is suporter ASA

Link to comment
Share on other sites

Michael. - scor total 21-11 (+10) Saptamana viitoare va fi mai bine :) . Eu sunt super obosit, dupa ce am stat 4h la scoala de soferi, ma pun la somn, maine nu stiu cat voi fi de activ pentru ca am ceva treaba. Succes!

Link to comment
Share on other sites

Baieti, am vazut raportul final la waruri, ce sa zic... e binisor.

Pe cat se poate, inercati sa fiti prezenti si voi la mai multe waruri, deoarece daca suntem mai multi, le facem fata mai usor celor din GSB. Ati vazut si joi seara ce batuta le-am dat in 30 de oameni.

Cei care aveti scoruri negative in fiecare saptamana, am un sfat pentru voi: incercati sa stati cat mai mult in grup, nu mergeti niciodata la war 3-4. Fiti mereu macar 5-6 chiar 7 impreuna.

 

Oricum, sunt sigur ca vom mai discuta despre asta si la sedinta.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.