Jump to content

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Slab ... foarte slab azi. Nu stiu ce a fost cu voi. Aveti timp pana maine sa va reveniti .. presimt o perioada lunga fara atac daca nu invatati odata sa trageti.

 

Slab ... foarte slab azi. Nu stiu ce a fost cu voi. Aveti timp pana maine sa va reveniti .. presimt o perioada lunga fara atac daca nu invatati odata sa trageti.

Si sa invatam LoL :))

Link to comment
Share on other sites

Salut ce faceti?A fost cum a fost azi.. i-am furat bestu la @, dda si el mie =))

Asa se fac pct in stilu GSB: uitati cati sunt morti jos=))

Link to comment
Share on other sites

Salut ce faceti?A fost cum a fost azi.. i-am furat bestu la @, dda si el mie =))

Asa se fac pct in stilu GSB: uitati cati sunt morti jos=))

Daca auzeam nu credeam sincer :))

Am si eu prin pc vreo 6 videoclipuri cu destule abuzuri dar deocamdata nam nici un post deci nam la cn sa fac :))

Link to comment
Share on other sites

Doamne ba frate se vede clar faza cu m.ionut dar il apare da-o in colo :-J

Ne auzim in game, merg sa ma schimb acum am ajuns acasa..

Link to comment
Share on other sites

@, Yeee, sunt al primulea care posteaza aici, am dat deja + iti dau maine.

PS:Vezi ca ai ceva de facut..

 

Ne auzim in game, am calculat evidentele toate mama ma doar capu :))

Sa tinut antrenamentul? am si uitat de el..

Link to comment
Share on other sites

@, Yeee, sunt al primulea care posteaza aici, am dat deja + iti dau maine.

PS:Vezi ca ai ceva de facut..

 

Ne auzim in game, am calculat evidentele toate mama ma doar capu :))

Sa tinut antrenamentul? am si uitat de el..

:)) Crezi ca stim ?:)) Vorbeste cu antrenorii prinicipali

Link to comment
Share on other sites

In calitate de NAB, vreau sa va informez ca astazi din motive de familie destul de grave ( un deces ), nu am putut ajunge, am fost alaturi de un prieten care a avut nevoie de mine in niste momente destul de ,, delicate ''........

Imi pare rau ca nu am putut tine antrenamentul, dar sper ca ma voi putea revansa fata de voi saptamana viitoare.

Link to comment
Share on other sites

@, Tu esti constient ca daca nu dai edit iei warn pe forum pentru postu ala?

Scrie si tu minim 2 randuri cand postezi ceva..

 

In rest ce faceti? Rob fail =)))

Mne auzim in game, iar e aschie la lol..

Link to comment
Share on other sites

Cei care apareti la Evidenta War cu raport neprezentat/nepostat(FW) aveti timp pana la sedinta(21:00) sa-mi dati PM cu raportul vostru, in caz contrar luati FW.

Inca nuvad + urile alea pentru mareata fapta de a va lasa sa faceti +1 pe forum aici, le astept pana la sedinta daca nu revenim la vechea schema(Topic close).

Edited by Asqwe
Link to comment
Share on other sites

Cei care apareti la Evidenta War cu raport neprezentat/nepostat(FW) aveti timp pana la sedinta(21:00) sa-mi dati PM cu raportul vostru, in caz contrar luati FW.

Inca nuvad + urile alea pentru mareata fapta de a va lasa sa faceti +1 pe forum aici, le astept pana la sedinta daca nu revenim la vechea schema(Topic close).

Si noi astia care au intrat dabea ieri ?

 

ON : Neatzaa.. ce ziceti ?

Edited by VF sPiaK12
Link to comment
Share on other sites

@, Tu nu trebuie sa ii dai PM.

Eu doar pe la 20 pot sa dau + asa ca $@L :))

De mine poti da T/C am mai multe post-uri ca tine, si fac spam la pH daca

Link to comment
Share on other sites

OOO vad ca deja a redeschis topicu nu stiu cum de s-a indurat :)))))))).N-am mai dat de mult pe aici oricum nu stiu daca ajung la sedinta inca mai am treaba

Link to comment
Share on other sites

Salut ce faceti?Acum am ajuns si eu acasa, merg sa fac un dus.. dupa chem pe o prietena sa ma penseze B-)

Si plec afara, ne auzim mai tarziu, las pc-u sa isi faca update :D

Link to comment
Share on other sites

Cei care apareti la Evidenta War cu raport neprezentat/nepostat(FW) aveti timp pana la sedinta(21:00) sa-mi dati PM cu raportul vostru, in caz contrar luati FW.

Inca nuvad + urile alea pentru mareata fapta de a va lasa sa faceti +1 pe forum aici, le astept pana la sedinta daca nu revenim la vechea schema(Topic close).

Lasa ca in ultima luna am facut mai mereu peste +10 puncte in fiecare saptamana. Nu e mult, dar mai bine + decat - :)

Link to comment
Share on other sites

Eu am iesit, noapte buna baieti ne auzim maine dupa ce vin de la liceu, sper sa luam niste zone :D

Bafta si aveti grija de voi, felicitari shawn pentru up

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.