Jump to content

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salut baieti, am terminat si eu scoala, am luat 10 la istorie, deci =>> diseara luam turfs + best.

 

Voi, ce faceti?

Hahaha ce coincidenta si eu am luat 9 la Istorie :))))) am raspuns frumos la ora

Link to comment
Share on other sites

Salut acum am ajuns si eu acasa, am luat un 4 la info, un 4 si un 6 la mate, da mi-a trecut doar 6-le =))

Ne auzim la war-uri bafta.

Link to comment
Share on other sites

O zi buna a fost astazi.Totusi , e ciudat daca te uiti la GSB la demisii :))

Mi-a placut al 2-lea motiv a lui Rekill :)))

Ne auzim maine . Noapte buna

:})))))))) am vazutmeu pe rekill il omorasm de doua ori si pe bvasasin odata :)) numai rank 4 omorM....
Link to comment
Share on other sites

:})))))))) am vazutmeu pe rekill il omorasm de doua ori si pe bvasasin odata :)) numai rank 4 omorM....

Oricum nu prea am treaba cu GSB,dar mi-a placut motivul lui Rekill.Daca vor sa se retrag,sa se retraga. Viata e pe primul loc!

Link to comment
Share on other sites

Bună dimineaţa, nu am apuc să mai stau aseară şi la ultimul war, am avut treabă prin casă. Vreau să vă felicit pentru munca depusă seara trecută, s-a văzut dorinţa voastră de câştig. Am rămas cu o impresie foarte plăcută, am ajutat şi eu cât am putut, ţinând cont că n-am mai fost într-un gang de aproximativ un an de zile. Sper ca de acum încolo să fim la fel, o echipa unită şi bine organizată. Eu am planuri mari cu această facţiune, nu intenţionez să plec chiar dacă va fi sau este greu.

 

Eu plec în 40 de minute la liceu, vă doresc o zi cât mai plăcută.

Link to comment
Share on other sites

Neatza baietii, aseara din motove tehnice ( net pron furculita ) nu am mai ajuns si la ultimul war. Astazi nu voi intra , este ziua mamei mele si o sa petrec putin timp cu ea.

 

Multa bafta la wars, ne vedem miercuri.

Link to comment
Share on other sites

Bună dimineaţa, nu am apuc să mai stau aseară şi la ultimul war, am avut treabă prin casă. Vreau să vă felicit pentru munca depusă seara trecută, s-a văzut dorinţa voastră de câştig. Am rămas cu o impresie foarte plăcută, am ajutat şi eu cât am putut, ţinând cont că n-am mai fost într-un gang de aproximativ un an de zile. Sper ca de acum încolo să fim la fel, o echipa unită şi bine organizată. Eu am planuri mari cu această facţiune, nu intenţionez să plec chiar dacă va fi sau este greu.

 

Eu plec în 40 de minute la liceu, vă doresc o zi cât mai plăcută.

Ce dume ai in tine :))

 

Adevaru e ca tre sa recunosc ca a fost bine ieri, chiar nu ma asteptam sa fim chiar 32 online la un moment dat.

O sa uploadez poza cu /members cand ajung acasa, momentan sunt la scoala la info.

 

Sa facem la fel de bine si azi la waruri, succes!

Link to comment
Share on other sites

Ce dume ai in tine :))

 

Adevaru e ca tre sa recunosc ca a fost bine ieri, chiar nu ma asteptam sa fim chiar 32 online la un moment dat.

O sa uploadez poza cu /members cand ajung acasa, momentan sunt la scoala la info.

 

Sa facem la fel de bine si azi la waruri, succes!

Ba vezi ca nu-ti merge poza de la seif, pe mine ma golit cu 15k :))
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.