Jump to content

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Eu unul, am dat la toti arme, dar decat vreo 2-3 mi-au dat si inapoi, unii dadeau /sellgun si apoi fugeau, altii se faceau ca ploua, asta nu e atitudine de colegialitate ... ca nu sunt nici absurd sa cer cand sunt aia in fata noastra, va cer la HQ, dar daca nici acolo nu dati... E RAU!


Sunt pe tablets si nu merge ra statues bine

Doamneee, mai bine iesi de pe tableta ca dai de banuit ca esti ungur :)) si te bat astia pe aici.

Link to comment
Share on other sites

Eu unul, am dat la toti arme, dar decat vreo 2-3 mi-au dat si inapoi, unii dadeau /sellgun si apoi fugeau, altii se faceau ca ploua, asta nu e atitudine de colegialitate ... ca nu sunt nici absurd sa cer cand sunt aia in fata noastra, va cer la HQ, dar daca nici acolo nu dati... E RAU!

 

Doamneee, mai bine iesi de pe tableta ca dai de banuit ca esti ungur :)) si te bat astia pe aici.

:)) o sa ies ca imi pune ea singura cuvinte
Link to comment
Share on other sites

Si eu is pe tableta.. am venit de afara ca tipam si eu pt victorie, e spamm pe aici.

Si eu is pe tableta.. am venit de afara ca tipam si eu pt victorie, e spamm pe aici.

Link to comment
Share on other sites

:)) o sa ies ca imi pune ea singura cuvinte

Mai bine, dar se vede frate ca sunteti pe tablete, unu isi ia bataie de la tableta, altul de la wi-fi ... scrie de 2 ori acelasi lucru :))

Link to comment
Share on other sites

Neatza colegi ce mai faceti?!!! La mine s-a furat cablul de la net , acum sunt la un var , imi bag net de pe 15 incolo

Clar,se vede ca traiesti in Romania

P.S : Slatina e baza !

 

http://forum.b-zone.ro/topic/201315-plangere-william-ban-aiurea/#entry2904826

Assos,ce ai facut ma :))

Edited by S4F Necomercial
Link to comment
Share on other sites

Anaconda XD iti fac eu avatar, spune doar ce vrei.

Imi pare rau ca nu am putut sa ajung aseara la war, am fost sa ma uit la meci, mai bine nici ca se putea, 5-2....le-a dat rusine :))

Vad ca v-ati descurcat la waruri, felicitari! :)

 

Multumim, eu sper ca luni la 10 o sa avem 8+ zone :D

 

P.S.: vezi ca nu merge poza pe care ai postat-o din topicul "Imagini".

Edited by VDT Magnum
Link to comment
Share on other sites

Oooo a luat ban Assos v-am zis ca e codat era aproape imposibil sa iei besturile alea in mod cinstit

Nu stiu de ce, da ma cam asteptam si eu :))

 

Cu ce talent dadeam aici in Barzini :))

 

 

Si asa am pierdut waru de langa HQ:

 

Edited by VDT Magnum
Link to comment
Share on other sites

Salut baieti, ce faceti ?

Sper sa fiti cat mai multi diseara on la antrenament, sa ne distram putin, si pentru ca azi este ziua mea de nastere voi organiza un event intre noi, iar premiul, hmm nu stiu, 20-30k :-?

Link to comment
Share on other sites

Salut baieti, ce faceti ?

Sper sa fiti cat mai multi diseara on la antrenament, sa ne distram putin, si pentru ca azi este ziua mea de nastere voi organiza un event intre noi, iar premiul, hmm nu stiu, 20-30k :-?

La multi ani ! Cadoul meu pentru tine : "Iesi acasa" :))

Link to comment
Share on other sites

Salut baieti, ce faceti ?

Sper sa fiti cat mai multi diseara on la antrenament, sa ne distram putin, si pentru ca azi este ziua mea de nastere voi organiza un event intre noi, iar premiul, hmm nu stiu, 20-30k :-?

La multi ani weeeeeeeeeeee

Edited by SniPeRS
Link to comment
Share on other sites

Tu numai posta aici si cauta-ti o femeie in joc :)) sa nu zic muiere :))))) :*:D:P

Caut gagica. Sunt mafiot cu preferinte mari ( sa fie cat mai sexy ) :))

Edited by SniPeRS
Link to comment
Share on other sites

@@South Blacky07, La multi ani sa fii sanatos, pentru ca 1 data este ziua ta faci event de 20,000$ / 30,000$ ? :)) mi-ar fi rusine daca ar fi ziua mea sa fac event cu 2 lei , mai bine nu fac :))

As face cu mai mult premiu, da sigur imi mai da Levy o amenda de 20k maine la sedinta, deci tre sa pastrez niste bani =))))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.