Jump to content

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Am iesit si eu, noapte buna tuturor si ne auzim maine :). Vineri plec in romania sa ma operez si o sa bag cerere de inactivitate cat timp asta nu stiu...deocamdata o sa ajung in romania imi cumpar calculator si dupaia ma operez...o sa stau in spital ceva vreme si dupaia acasa recuperare de 7,8 luni :(...numai pot sa conduc nimic offfffffff o seara faina tuturor

Ai grija, sa te faci bine.

Eu e posibil sa nu pot ajunge diseara, dar inca nu stiu..

Link to comment
Share on other sites

Am iesit si eu, noapte buna tuturor si ne auzim maine :). Vineri plec in romania sa ma operez si o sa bag cerere de inactivitate cat timp asta nu stiu...deocamdata o sa ajung in romania imi cumpar calculator si dupaia ma operez...o sa stau in spital ceva vreme si dupaia acasa recuperare de 7,8 luni :(...numai pot sa conduc nimic offfffffff o seara faina tuturor

Daca nu te faci bine, ai post ! :)))

Link to comment
Share on other sites

@@F4L Carter 013, Ce ai patit de trebuie sa te operezi?

 

Am ajuns si eu acasa, merg pana la magazin, dupa ma pun sa imi invat la fizica maine dau test.. si asa am un 3 si media 5 pe primu semestru deci tre sa imi scot 3-u ala :))

 

ne auzim deseara bafta/

Link to comment
Share on other sites

Michael. Mersi fratelo sigur o sa ma fac bine :) , off pacat ca nu vii la waruri iar nu am echipa :((.. @[member='S4F Necomercial - Si cand o sa ma fac bine ti-l zvarlesc in anus asa de recuperare?

zeko - Am avut accident cu motoreta acum 2 ani si am ligamentele de la picioru stang mai dereglate sa zic asa ( nu am stabilitate pe picior )...si trebuie sa ma operez sa vad ce-mi fac aia acolo :))

Lasa ca azi intru eu la war, ieri a fost binisor, astazi sper sa fie mult mai bine.

Link to comment
Share on other sites

@,Nu o sa fie pana nu fac curatenia de primavara, dar nu-i problema se face, cum am facut si in iarna fac si acum de paste nu imi e greu.

Pai ce ai facut ? :-?:)))

Ba, eu miercuri plec in cantonament la Bucuresti pana Duminica :( o sa lipsesc ...

Link to comment
Share on other sites

@,Nu o sa fie pana nu fac curatenia de primavara, dar nu-i problema se face, cum am facut si in iarna fac si acum de paste nu imi e greu.

Pai ar cam trebui :))

Link to comment
Share on other sites

Michael. Mersi fratelo sigur o sa ma fac bine :) , off pacat ca nu vii la waruri iar nu am echipa :((.. @[member='S4F Necomercial - Si cand o sa ma fac bine ti-l zvarlesc in anus asa de recuperare?

zeko - Am avut accident cu motoreta acum 2 ani si am ligamentele de la picioru stang mai dereglate sa zic asa ( nu am stabilitate pe picior )...si trebuie sa ma operez sa vad ce-mi fac aia acolo :))

Carte operatie cat mai usoara ! :( Baftaa :*

Michael. Mersi fratelo sigur o sa ma fac bine :) , off pacat ca nu vii la waruri iar nu am echipa :((.. @[member='S4F Necomercial - Si cand o sa ma fac bine ti-l zvarlesc in anus asa de recuperare?

zeko - Am avut accident cu motoreta acum 2 ani si am ligamentele de la picioru stang mai dereglate sa zic asa ( nu am stabilitate pe picior )...si trebuie sa ma operez sa vad ce-mi fac aia acolo :))

Carte operatie cat mai usoara ! :( Baftaa :*

Michael. Mersi fratelo sigur o sa ma fac bine :) , off pacat ca nu vii la waruri iar nu am echipa :((.. @[member='S4F Necomercial - Si cand o sa ma fac bine ti-l zvarlesc in anus asa de recuperare?

zeko - Am avut accident cu motoreta acum 2 ani si am ligamentele de la picioru stang mai dereglate sa zic asa ( nu am stabilitate pe picior )...si trebuie sa ma operez sa vad ce-mi fac aia acolo :))

Carte operatie cat mai usoara ! :( Baftaa :*

Link to comment
Share on other sites

Am pierdut azi tot. Ce mai astepati ? Dati-va DEMISIILE - sunteti prea buni si prea jmecheri pentru mafia asta, de ce sa o ajuti cand poti sa o parasesti ?

Si asa trebuia facuta o curatenie.

Edited by lLevyY
Link to comment
Share on other sites

@, Eu sincer, nu vreau sa plec.

Dar singurul motiv pentru care o face este unborn.Prea isi ia totul in cap, cand colo e un but.. habar nu are de capu lui. Il las pe el si valoarea lui.Ca si asa vad ca tot cu el tii ca doar na.. el da magie ce sa zic. Si credema nu sunt singurul care e de parere ca unborn asta e degeaba in factiune si provoaca doar certuri. Chiar m-am saturat de el.

Mai bine stiu ca scap si nu mai am nervi cu un copil ca el.

Bafta! Aveti grija de voi, si de factiune, daca vreti sa ajungeti undeva scapati de ce-i care sunt complet inutili si care intra doar pentru log-uri sa nu ia FW pentru rank.

Link to comment
Share on other sites

Am pierdut azi tot. Dati-va DEMISIILE - sunteti prea buni si prea jmecheri pentru mafia asta.

Si asa trebuia facuta o curatenie.

 

 

Nu ii incuraja si tu acuma ...

Ce sa va spun, va certati ca babele la poarta, se cearta care are ciorba mai buna. In cazul nostru ciorba = care trage mai bine.

Pe turf, suntem 5 vs 30, dupa va plangeti ,, BA DE CE NU AVEM TURFS ? '' - uite daia

Acuma va certati, va dati demisiile si dupa regretati, fainosag...

Daca nu se schimba ceva e grava rau , dupa update vad ca suntem singurii care nu au macar 3 turfs ..

 

Edited by South Blacky07
Link to comment
Share on other sites

@, Intotdeauna ai avut pica pe mine, si sa-ti zic de ce draga prietene.Pestele mic nu-l inghite niciodata pe cel mare.Cand am intrat in mafie, nu am aratat ca sunt cel mai smecher, ca uite ce fac si nu stiu ce.Dar cand am vazut ca voi va bateti joc de mine ca eram slab, m-am enervat si am demonstrat ca sunt pe locul 1 peste tot, si ca pot sa ma ridic peste cadavre.Tu esti doar un ciudos si un copilas de 10 ani care plange pentru o jucarie, defapt tu plangi ca esti mai josnic ca mine, te injosesti prietene, esti doar o mica fiinta care sta in fata calculatorului si isi face laba toata ziua.Si tu si ceilalti, de aceea ma credeti asa deoarece nu stiti sa pierdeti, voi doar vreti sa castigati.Nu va place sa va dea omu peste nas, si asa am sesizat demult, si am vrut sa va arat ca eu sunt mai tare ca voi, deranjandu-va cu asta.Dar voi, cu mintea de copilasi nu stiti sa ma ignorati si ati bagat tot in seama.

Remember me, remember valoare, o sa ma tii minte.Nu uita ce ti-am zis pe game ! .

-Multumesc Asqwe pentru aceasta sansa de a intra in prima mea factiune.

Multumesc tuturor care ati fost alaturi de mine si la bine si la greu.

Multumesc inca odata si sper ca tinere talente sa fie recrutate aici, in fosta mea factiune.

Va doresc sanatate si tot ce e mai bun din lume tuturor.La revedere.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul tau: ExcisioN.Vicious

Factiune: Verdant Family

Nick-ul celui reclamat: UNBORN.CAPONE

Motivul plangerii: I-am cerut arma si nu mi-a dat, apoi mi-a cerut el si nu eram atent la chat si ma impusca si ma face prost ca de ce nu i-am dat arma . :|

Ai mai avut antecedente cu membrul raportat?: Da.

Dovezi (Screenshot/video): https://i.imgur.com/xf3EvUm.png

Se intampla rar, nu e prima oara cand vad, dar... :)) Asta ar trebui sa fie o saptamana de antrenament, nu ar trebui sa va stresati asa tare...
Link to comment
Share on other sites

@@Unborn Jamaicanu, Ti-am zis, in fata mea esti un 0 pana ajungi tu la vechimea mea si la toate calitatile mele mai ai mult.

Da fac laba toata ziua ai probleme?

Eu nu am plans cand ti-a dat levyy amenda pentru limbaj pe /f si am cersit bani de la toti cand aveai 200k.

Fii sigur, pestele mic e mai viclean si se misca mai repede si mai bine decat ala mare, care pana cand se intoarce inchide la non-stop.

Ti-am zis, pentru mine nu ai insemnat si nu o sa insemni nimic :) Cand o sa ajungi la nivelul meu atunci sa vorbesti.

Si nu am 12 ani, sau cat ai zis tu, atat ai tu, eu am 16 nu 12 ca tine :) Si stiu ce si cand sa vorbesc. Tu esti complet inutil, de 2 saptamani vii la war-uri doar cu detectiv sa faci skill, normal daoar astepti tot mura`n gura nu?

Bafta frate, nu te mai lauda ca dai valoare ca nu dai, tu primesti :)

Link to comment
Share on other sites

@, Primesc? De aceea tu faci ca un copil de gradinita cand sunt luat la teste de 2 ori, nu te-am intrebat daca sunt important pentru tine, sincer nici tu nu esti important pentru mine, esti doar un nimic total, care vrea sa demonstreze ceea ce nu e.Te doare rau frate, nu mai ai replici, acum 3 zile ti-am inchis gura grav, ai inceput cu suferinte si acuma vii sa o dam pe lingeala.

Draga prietene, eu nu am cersit niciodata, din pacate, probabil doar tu esti chior, eu nu am avut niciodata 200k + de asta chiar tu ai ras cu lacrimi.

Pe mine ma doare fix undeva de personalitatea ta, eu te sap de nu te vezi si esti un 0 total.

Eu dau magie intotdeauna si cand vreau, nu primesc.Pacat ca nu am filmat in seara asta cata valoare am dat, deci nu mai am ce zice.

Sincere condoleante tie zek0.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul tau: ExcisioN.Vicious

Factiune: Verdant Family

Nick-ul celui reclamat: UNBORN.CAPONE

Motivul plangerii: I-am cerut arma si nu mi-a dat, apoi mi-a cerut el si nu eram atent la chat si ma impusca si ma face prost ca de ce nu i-am dat arma . :|

Ai mai avut antecedente cu membrul raportat?: Da.

Dovezi (Screenshot/video): https://i.imgur.com/xf3EvUm.png

Se intampla rar, nu e prima oara cand vad, dar... :)) Asta ar trebui sa fie o saptamana de antrenament, nu ar trebui sa va stresati asa tare...
PS: Ultimul war aa fost... :)) -20, sapt viitoare poate se linistesc apele :D
Edited by Michael.
Link to comment
Share on other sites

Nick-ul tau: ExcisioN.Vicious

Factiune: Verdant Family

Nick-ul celui reclamat: UNBORN.CAPONE

Motivul plangerii: I-am cerut arma si nu mi-a dat, apoi mi-a cerut el si nu eram atent la chat si ma impusca si ma face prost ca de ce nu i-am dat arma . :|

Ai mai avut antecedente cu membrul raportat?: Da.

Dovezi (Screenshot/video): https://i.imgur.com/xf3EvUm.png

 

=))) No comment.

 

Auziti, sunt singuru pe aici care...

Sunt niste zone fratilor, se da rollback oricum.

In plus, nu cei care ati fost prezenti sunteti de vina, ci cei care nu s-au silit sa se prezinte.

 

Atat am avut de zis, noapte buna.

Link to comment
Share on other sites

Îmi cer scuze că nu am intrat astăzi la war-uri, am aflat că mă ascultă mâine la niște obiecte importante și a trebuit să învăț.. Mă voi revanșa săptămâna viitoare.. Cred că am pierdut ceva acțiune :-?

Ne auzim mâine..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.