Jump to content

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Felicitari pentru functie nubus,sper sa faci treaba buna,esti de perspectiva,in alta ordine de idei imi pare si rau,ca am ramas fara BOMBA,poate primesti unban nab si revii aici.Eu ma duc la somn :)) ne auzim maine

Noapte buna

 

 

 

CLAR , AM LUAT BANNED 1 ZI,PENTRU /AD AIUREA :| , nu am cuvinte :-J ne auzim sambata in game,NOAPTE BUNA !

Edited by MRS MaSa7u
Link to comment
Share on other sites

Ce sa faci frate,a ajuns si Rey mare admin,imi da banned 1 zi,ca dau pe /ad saruta-ma la MC , linge-ma la CHEH ,unde e limbaj vulgar ca eu nu vad,poate el traieste intr`un castel de nisip,si nu e in lumea reala,apropo , la ce SECTIUNE fac REPORT ADMIN ? ca nu gasesc .

Link to comment
Share on other sites

Majoritatea descultilor care nu au reusit paici,ii vezi pe RPG3, nu poti avea pretentie la niste copilasi cu varste cuprinse intre 10-12 ani,sa fim seriosi :-J nu am intrat si nici nu o sa intru pe RPG3,toata lumea pe la statusuri,REFERAL SI REFERAL,bai fratilor,daca vrea cnva ceva poate obtine si singur,daca postati voi de 100 de ori REFERAL nu ajuta cu nimic :-J hai cu noapte buna colegi mei din Verdant :)))

Link to comment
Share on other sites

Majoritatea descultilor care nu au reusit paici,ii vezi pe RPG3, nu poti avea pretentie la niste copilasi cu varste cuprinse intre 10-12 ani,sa fim seriosi :-J nu am intrat si nici nu o sa intru pe RPG3,toata lumea pe la statusuri,REFERAL SI REFERAL,bai fratilor,daca vrea cnva ceva poate obtine si singur,daca postati voi de 100 de ori REFERAL nu ajuta cu nimic :-J hai cu noapte buna colegi mei din Verdant :)))

Măcar să se ducă toți codații pe RPG 3 ,că deja m-am săturat :)) ,și să se bage antichat ăla ...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.