Jump to content

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Logo3.png


PREZENTA MAXIMA LA WAR, NU VREAU INVOIRI FACUTE!


WAR:


1: Transfender LS - Attack.


2: Richman LS - Deffender


3: Bank LS- Defender.


4.Market LS- Attack.


Maine,

16.03.2015, la ora 19:45 sa fiti in HQ pentru a ne pregati pentru WAR !
Prezenta este obligatorie iar cei care lipsesc si nu au cerere de invoire vor fi sanctionati !

O sa fac EVIDENTA WAR iar cine nu vine o sa fie SANCTIONAT!
PREZENTA MAXIMA SI FARA INVOIRI!


  • SUNTEM 38 IN FACTIUNE MINIM 30 ON MAINE , VA DAU DREPTU LA 5 INVOIRI CARE POSTEAZA DUPA A 5-A INVOIRE NU O SA-I FIE LUATA IN CONSIDERARE

 

Link to comment
Share on other sites

Salut.

 

Incercati sa mancati si sa stati mai relaxati la primele 2 war-uri, cel cu VTB si ELC. Stati on pentru ultimele 2 war-uri, alea sunt mai grele. Nu mergeti rambo si ascultati ce vi se spune pe [/f]. Daca suntem 31+ on permanent suntem bazati.

 

 

/SELLGUN ID ARMA PRET

Link to comment
Share on other sites

Logo3.png


PREZENTA MAXIMA LA WAR, NU VREAU INVOIRI FACUTE!


WAR:


1: Transfender LS - Deffender.


2: Car Rent LS - Attack


3: Marina LS - Deffender.


4.


Maine,

17.03.2015, la ora 20:15 sa fiti in HQ pentru a ne pregati pentru WAR !
Prezenta este obligatorie iar cei care lipsesc si nu au cerere de invoire vor fi sanctionati !

O sa fac EVIDENTA WAR iar cine nu vine o sa fie SANCTIONAT!
PREZENTA MAXIMA SI FARA INVOIRI!

Link to comment
Share on other sites

Logo3.png


PREZENTA MAXIMA LA WAR, NU VREAU INVOIRI FACUTE!


WAR:


1: Richman LS - Deffender.


2: Airport LS - Attack


3: Unity Station LS - Deffender.


4.


Maine,

18.03.2015, la ora 19:45 sa fiti in HQ pentru a ne pregati pentru WAR !
Prezenta este obligatorie iar cei care lipsesc si nu au cerere de invoire vor fi sanctionati !

O sa fac EVIDENTA WAR iar cine nu vine o sa fie SANCTIONAT!
PREZENTA MAXIMA SI FARA INVOIRI!

Link to comment
Share on other sites

Bon ,am mai multe de zis :

  1. Imi pare foarte rau ca nu ascultati si sunteti imprastiati pe orice turf,in "setea" dupa killuri si de obicei muriti.
  2. Sunt membrii in factiune ,dar vad ca lipsesc foarte mult si este pacat de mafie,as prefera sa va dati demisia.
  3. Vreau ca liderul sa ia masuri si sa faca schimbari in Verdat Family si sunt gata sa l ajut !

Tin la mafia asta si as vrea sa va implicati si voi cat mai mult, nu este asa greu sa ascultati de o persoana/doua ,sper ca de maine sa fiti mai multi si mai ambitionati la waruri.

O seara buna si astept o schimbare din partea voastra.

 

Repet: Cine nu are timp si ambitie chiar il rog sa si dea demisia !

Link to comment
Share on other sites

Salut baieti acesta este ultimul meu post , imi pare rau ca m-am decis sa-l las asa , dar nu e treaba voastra :)) , Vreau sa va multumesc tuturor pentru ca ati incercat sa ma ajutati si ca m-ati suportat , Va pup si va respect pe toti nu uitati Remember Consigliere iLive[COD] , Salut TanTu ( tovarasu meu ) , Va salut pe toti , si pe DaX sefu meu ( a zis ca daca nu dau edit ma bate rau )

Edited by ILIVESEF
Link to comment
Share on other sites

Hai salut.


In ultimul timp s-au spart foarte multe conturi si nu doar al celor de level mic/maricel/etc ci si jucatori de level mare cu rank-uri importante.


Daca doresti sa nu mai stai cu gandul ca cineva iti va sparge contul voteaza si tu cu +1 aceasta propunere cu privinta la spargerea si furarea conturilor.


Link: http://forum.b-zone....argere-conturi/


PS: Imi cer scuze ca postez aici, dar sunt sigur ca pe multi v-ar interesa. Fara report si inca o data scuze.


Succes.



Link to comment
Share on other sites

PREZENTA MAXIMA LA WAR, NU VREAU INVOIRI FACUTE!


WAR:


1: LSPD - Attack.


2: Marina LS - Defender.


3: Verdant I LS- Deffender.


4: Docks I LS - Attack


Maine, 23.03.2015, la ora 19:45 sa fiti in HQ pentru a ne pregati pentru WAR !


Prezenta este obligatorie iar cei care lipsesc si nu au cerere de invoire vor fi sanctionati !



O sa fac EVIDENTA WAR iar cine nu vine o sa fie SANCTIONAT!


Incercati sa faceti cat mai putine invoiri!



Link to comment
Share on other sites

PREZENTA MAXIMA LA WAR, NU VREAU INVOIRI FACUTE!


WAR:


1: Verdant I LS - Attack.


2:Derdant II LS -Defend


Astazi, 24.03.2015, la ora 19:45 sa fiti in HQ pentru a ne pregati pentru WAR !


Prezenta este obligatorie iar cei care lipsesc si nu au cerere de invoire vor fi sanctionati !



O sa fac EVIDENTA WAR iar cine nu vine o sa fie SANCTIONAT!


PREZENTA MAXIMA SI FARA INVOIRI!


Link to comment
Share on other sites

1: PREZENTA MAXIMA LA WAR, NU VREAU INVOIRI FACUTE!


WAR:


1: Verdant II LS - Attack.


Maine, 25.03.2015, la ora 21:15 sa fiti in HQ pentru a ne pregati pentru WAR !


Prezenta este obligatorie iar cei care lipsesc si nu au cerere de invoire vor fi sanctionati !



O sa fac EVIDENTA WAR iar cine nu vine o sa fie SANCTIONAT!


PREZENTA MAXIMA SI FARA INVOIRI!



2: UPDATE REGULAMENT!


AMENZI LA WAR / BONUSURI LA WAR / REGULAMENT LA WAR!


1: Cine are sub 1000 secunde pe turf primeste 5,000$ amenda.

2: Cine ia WORST primeste 5,000$ amenda.

3: Cine ia BEST primeste 10,000$ bonus.

4: Cine merge RAMBO primeste Faction Warn.

5: Cine nu da ARME la war primeste Faction Warn.

6: Cine nu asculta de RANK 4+ primeste Faction Warn.

7: Cine face mai mult de -10 primeste Faction Warn.

8: Daca un membru este AFK la war si nu a anuntat pe /f va primi Faction Warn. Daca cumva vrea sa stea AFK, anunta pe /f si facand o DOVADA cu ce a spus, aceasta regula se aplica doar daca stai mai mult de 5 minute, daca stai mai putin de 5 minute dai un SMS liderului.

9: Membri vor merge doar cu o masina de 4 locuri, toate locurile trebuiesc ocupate, exceptie facand cazurile cand liderul/subliderul anunta pe /f ca poti veni singur, cine nu respecta aceasta regula va fi sanctionat cu Faction Warn.


ATENTIE:

Membrii mafiei au dreptul la 2 invoiri pe saptamana.

De asemenea, sedinta va fi anuntata de catre lider/sublider cu 2 zile inainte.

In fiecare zi de war, membrii trebuie sa fie prezenti in HQ si sa astepte in liniste liderul/subliderul.


3: Sedinta, 26.03.2015, la ora 20:00 sa fiti in HQ !


Prezenta este obligatorie iar cei care lipsesc si nu au cerere de invoire vor fi sanctionati cu FactionWarn !


Link to comment
Share on other sites

Salut baietii.


Zic din prima: Am mai postat o data aici, cu o propunere pe care dvs. ati agreat-o. Nu ati fost contra, ba chiar mi-ati fost alaturi.


Va rog frumos, nu dati REPORT, nu este frumos. Imi cer scuze ca postez aici, dar, astfel voi avea o mai mare audienta. Va multumesc pentru intelegere si succes la raport.


ACEST POST NU ESTE PENTRU UN AMARAT DE +1POST, CI PENTRU VOI, PENTRU A VA AJUTA.


Uitati-va va rog frumos la aceasta propunere. Este vorba despre comanda [/getgift] celor care sunt activi.


Link: http://forum.b-zone....sau-10-50-gold/


Link to comment
Share on other sites

Salut toti membri verdant, imi pare rau ca TanTu ne-a parasit si felicitari Norbert si Datch. pentru functiile primite. Din pacate pana aici mi-a ajuns si mie, imi pare rau ca va parasesc si eu chiar daca v-am fost de folos sau nu cu ceva dar imi cer scuze tuturor celor ce i-am suparat si va urez din tot sufletul bafta in continuare si spor mai departe. Mi-a facut foarte mare placere sa fac parte din aceasta familie sa cucerim teritorii chiar din prima zi si primul war al meu, toti impreuna am contribuit la cucerirea celor 9 teritorii cu bune si cu rele chiar daca au mai fost certuri sau altii au plecat din lipsa de cooperare sau alte motive... din pacate ma retrag si eu din mafie si as vrea sa progresez mai departe la un departament ba chiar poate si mai departe la factiunea mult dorita de toata lumea ''Hitmen Agency''. Inca odata mult noroc in continuare la toata lumea si mi-a facut placere sa imi fac noi prieteni, sper sa tinem legatura in continuare si sa nu aveti ura pe mine. :)>->:D<<'>

Link to comment
Share on other sites

Bafta baieti, am muncit mult sa ajung lider dar a meritat si cum e mereu, vine si momentu sa il lasi cu bine cu rau dar asta e.

Sper ca ne-am distrat impreuna, turf-urile vin si pleaca noi sa fim sanatosi :))

 

"Alone we stand no chance, united we shall rule them all"

 

Link to comment
Share on other sites

In primul rand vreau sa va Salut!,si sper sa nu imi purtati pica,ca si voi odata ajuns in aceasta functie osa dau tot ce pot pentru a, aduce Verdant family pe linia de plutire incepand de la aducerea de noi membri cat si prin munca si activitatea depusa,tin sa va rog sa fiti mai activi pe perioada de Waruri cat si in timpul zilei,dati 2,3 aduri, si incercati sa chemati cat mai multa lume in Verdant. Va salut si spor in cea ce facem!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.