Jump to content

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Unde le tot gasesti ba? :))

Hai ca m-ai facut sa rad azi :)))))

Mda.

Norbert sper macar tu sa intri sa avem si noi fvr azi...

Edited by Silviuuu
Link to comment
Share on other sites

Bine ai venit!

Ce mai faceti?

 

Ceva frumos pentru voi:

Parca era si eu pe vremea aia in VDT, aa nu pe 8.10.2013 abia am iesit din 69 si tocmai pe 26.10.2013 am intrat VDT:))) cand era Sprites lider.Ce vremuri, pe timpul ala noi capaceam tot LS :))) + ca ii bateam si pe aia din LV in orasul lor, alta viata era atunci si alta metoda de war Edited by AIM K0rS VALUARE
Link to comment
Share on other sites

Invoire dupa invoire si cand vine waru 10 la war... cum sa nu te enervezi cand vezi asa ceva ?

Veniti sa ajutati mafia sau pentru rank? Dupa tot voi tipati ca nu stie lideru si fite de'astea...

Link to comment
Share on other sites

Se putea si mai bine la war dar degeaba face unu + 20 cand altu face -18... nu îi învinovățesc , măcar ei au bunul simț sa vina la war... eu recunosc ca la ultimu war m-am ofticat si nu am mai intrat :)))

Edited by xRoYaLex
Link to comment
Share on other sites

Neatza

Vial mai bine schimbi faza cu amenziile...

Mai bine fa asa:

Absenta war(x1) - Mustrare Verbala

Absenta war(x2) - Avertisment

Absenta war(x3) - Avertisment + Mustrare Verbala

Absenta war(x4) - Faction Warn

 

Mustrare Verbala - Expira peste 2 zile(Cine mai primeste o mustrare in cele 2 zile primeste Avertisment)

Avertisment - Expira dupa 1 Sapt.

Faction Warn - Expira dupa 1 luna.

 

Majoritatea au bani deci nu prea ii intereseaza daca le dai amenzii...

E mult mai bine cum zic eu dar tu esti lider tu sti cum sice vrei sa faci...

Edited by Silviuuu
Link to comment
Share on other sites

E mai simplu cu metoda de acu... asa sanctionezi cu mustrari si avertismente si nu mai stii pe cine cand si daca a expirat sanctiunea.... asta e doar o părere personala. ..

Odata ce dai Mustrare Verbala sau Advertisment se posteaza la Sanction Logs si nu ai cum sa nu sti cand expira cand iti apare data la postu facut la Sanction.

Pot sa fac si eu invoire sau sa nu vin la war... am 5kk si imi permit sa dau 5-10k acolo.

Am venit sa ajut nu sa stau pentru rank, nici sa imi fac nervii pentru alti nu vreau.

Link to comment
Share on other sites

Neata baieti ce faceti? Sunt noul vostru coleg Bueberianul, sper sa ne intelegm si sa facem treaba la war.

Bine ai venit!

Hai zau ?

Stiu ca am valoare :))

Acum merge sa filmez si am zis sa fac si eu un video :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.