Jump to content

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Felicitari pentru warurile de azi eu unul sunt multumit chiar daca am pierdut hq. Sper ca pana luni sa fim 40/40 si minim 30 la war asa sa putem astupa si noi gaurile alea unde tot se ascund unii! :)))

 

Dati /ad ca recrutam!

 

Maine prezenta la waruri vreau sa castigam toate warurile.

Edited by South Deeyyuu
Link to comment
Share on other sites

Bine și contul meu, rămâi dator:)))).

Felicitari pentru wars, chiar dacă n-avem hq, nu e problemă, știu ca fără influența nu au șanse să ne facă probleme. :)

Noapte buna*!

Link to comment
Share on other sites

Felicitari pentru ziua de astazi, dar nu prea se poate sa luam cu VTB ca se duc ca soarecii si sapa pana gasesc o groapa si is multi :))=))

In sfarsit iau si eu un best, se vede ca n-ati fost voi la war si m-am dus singur =))http://i.imgur.com/qlFz7yy.png si va urez de asemenea o vacanta placuta, saptamana viitoare e plina de teze si chestii deci luni si marti sper sa luam 4/4 altfel va tai pe toti, ma duc la vocea romaniei, noapte buna Verdant.

Link to comment
Share on other sites

Felicitarile mele pentru warurile de astazi. Am zis ca dupa o gramada de timp sa mai postez si eu cate un video din seria de waruri. Ce naiba, mi se pare foarte mare plictiseala sa editez o gramada de videorui, dar totusi, am realizat acest lucru.

https://youtu.be/DwCtIWD0LSs

 

Noapte buna, ne vedem maine.

Link to comment
Share on other sites

Astazi a fost o zi perfecta pentru waruri, dar imi pare rau ca nu am putut ajunge si la primul pentru a va putea ajuta mai mult din cauza banului luat.Sper ca nu mi-ati dus lipsa prea mult si am vazut ca, cum am intrat pe server ati inceput majoritatea dintre voi cu primirea calduroasa si va multumesc.Astazi warurile au fost superbe alaturi de voi . :)


Link to comment
Share on other sites

Ne-am descurcat onorabil cu 20 maxim 25 de membrii si fara lider online zic eu , am pierdut acel atac 8-7 dar nu putem avea pretentii la ce activitate avem , vedem de Luni poate o sa va faceti timp sa ajungeti , noapte buna ;)

Check this #wars 29

@,Welcome back!

@, Smecher video

 

Edited by BeyondOwn
Link to comment
Share on other sites

Ne-am descurcat onorabil cu 20 maxim 25 de membrii si fara lider online zic eu , am pierdut acel atac 8-7 dar nu putem avea pretentii la ce activitate avem , vedem de Luni poate o sa va faceti timp sa ajungeti , noapte buna ;)

@,Welcome back!

@, Smecher video

 

Mersi mult si da sper si eu ca luni si marti sa spargem tot ca in rest o sa fie o saptamana grea si asta si urmatoarea, adica cel putin pentru mine...

Link to comment
Share on other sites

Ne-am descurcat onorabil cu 20 maxim 25 de membrii si fara lider online zic eu , am pierdut acel atac 8-7 dar nu putem avea pretentii la ce activitate avem , vedem de Luni poate o sa va faceti timp sa ajungeti , noapte buna ;)

Check this #wars 29

@,Welcome back!

@, Smecher video

 

Același lucru pot zice si despre tine frame, genial video. :*

Link to comment
Share on other sites

Saloot bajeti, eu sunt noul vostru coleg, o sa va mai ajut pe aici din cand in cand, nu pot chiar mereu pentru ca mno, inca sunt lider pe RPG3. Dar pana una alta pentru cei care ziceau ca am eu cod pe TEC, uitati aicisa un nou video cald, scos ieri sa vedeti cum se trage cu TEC, @rank 4+.

 

O mica demonstratie de talent, aviz amatorilor care se cred buni cu TEC, sal kf, like + subscribe:

Link to comment
Share on other sites

Felicitari pt warurile de ieri.. Am inteles ca ati fost putini eu nu am putut intra deoaree doar aseara la 9 si ceva m-am cazt la hotel alea alea.. de saptamaa viitoare o sa avem mai multa activitate sper deoarece o sa expire inactivitatile odata cu terminarea minivacantei de 1 Dec.

Link to comment
Share on other sites

Saloot bajeti, eu sunt noul vostru coleg, o sa va mai ajut pe aici din cand in cand, nu pot chiar mereu pentru ca mno, inca sunt lider pe RPG3. Dar pana una alta pentru cei care ziceau ca am eu cod pe TEC, uitati aicisa un nou video cald, scos ieri sa vedeti cum se trage cu TEC, @rank 4+.

 

O mica demonstratie de talent, aviz amatorilor care se cred buni cu TEC, sal kf, like + subscribe:

Salut si bine ai venit.

Link to comment
Share on other sites

@@South Deeyyuu, Felicitari Deyule pentru warurile castigate si pentru ca ai ridicat foarte mult Verdant Family, chiar nu mă asteptam ca Verdant Family să creasca atat de mult de cand am iesit din Verdant pe atunci luase Silviu lider, Verdantul nu avea niciun turf si avea vreo 15 membrii. Tot respectul pentru tine, tine-o tot asa!

Link to comment
Share on other sites

Salut Verdant, nu am mai postat pe aici de o vreme dar acum chiar am simtit nevoia. Vreau sa va spun ca in mare parte sunt multumit pentru rezultatele din ultima vreme dar sunt dezamagit intr-o anumita masura de prezenta unora la war-uri si vreau sa va fac sa intelegeti ca degeaba avem "crema" membrilor care vin war de war si fac scoruri mari ca sa va acopere pe unii dintre voi daca suntem 15-20 la war si adversarii joaca la influenta prin ultimele grote posibile. As vrea ca asta sa fie un semnal de alarma si sa va fac intr-un fel sa veniti la war-uri si sa va motivez sa terminam odata cu acest "blestem" al Verdantului de a fi ciuca bataii. De luni va astept in numar cat mai mare la war-uri si impreuna sper sa ridicam aceasta factiune acolo unde candva i-a fost locul (2013). Va urez un weekend placut si sa nu beti mult :)):*

Am sa va pun mai jos un video ca sa vedeti cum eram inainte o "brigada" unita in indeplinirea unui singur scop: Sa ducem Verdant SUS acolo unde ii este locul. Sper ca prin video asta sa va motivez si de luni sa vad o adevarata schimbare! Vizionare placuta!

 

 

AND

Remember: "Brigada Verdant"

Edited by NesTea Sven
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.