Jump to content

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salut salut.

 

@@BeyondOwn, Ti-am mai zis ca esti invizibil, chiar esti, ai un bulan extraordinar mai baiatule, oricum gg dai b3n3 dar mai lasa si la altii macar un best pe saptamana sa iau si eu asa frumos elegant cat de cat,mspwp.

Daca nu ia el iau eu phahahahahahahahahahahaha

Salut Bajeti,ce faceti ? eu acum am ajuns de la liceu si ma pun sa'mi fac un skin jmen.

 

Ne auzim in game.

Tyson asta e numit Moti,e de la mine din Buzau,e pe brand bajatu ,da e de treaba,am vorbit de cateva ori cu el la sala.

Nepotu lui e tovarasu meu

1VcTfXo.jpg

Edited by LuckyLuciano viva la ROMA
Link to comment
Share on other sites

Noroc bajeti.

 

Tocmai mi-am refacut tinta pierduta,pe google n-am gasit-o desi stiu ca am dat-o la multa lume.

 

 

Daca va place nu uitati sa'mi dati un +1 aici http://forum.b-zone.ro/topic/308196-hudtxd-adreans-crosshair/?p=4654345

 

Un week-end placut sa aveti !

 

Link to comment
Share on other sites

Daca nu ia el iau eu phahahahahahahahahahahaha

Nepotu lui e tovarasu meu

1VcTfXo.jpg

 

Sunteti dati drq si voi

 

Noroc bajeti.

 

Tocmai mi-am refacut tinta pierduta,pe google n-am gasit-o desi stiu ca am dat-o la multa lume.

 

 

Daca va place nu uitati sa'mi dati un +1 aici http://forum.b-zone.ro/topic/308196-hudtxd-adreans-crosshair/?p=4654345

 

Un week-end placut sa aveti !

 

 

Salut si tie Adreean

Link to comment
Share on other sites

Lel, de cand n-am mai postat pe aici.

Va salut, ce mai faceti voi asa?

Moama da toti aveti poze cu voi la poza de profil, hmm peste ceva timp imi pun si eu.

Ceaoooooooo :-J

Link to comment
Share on other sites

Lel, de cand n-am mai postat pe aici.

Va salut, ce mai faceti voi asa?

Moama da toti aveti poze cu voi la poza de profil, hmm peste ceva timp imi pun si eu.

Ceaoooooooo :-J

Ca baietii aia tari :))

Link to comment
Share on other sites

Crezi că dacă era usor de făcut nu făceam tuturor celor care mi-au cerut ?

 

Dacă o să am timp până in sărbători poate iti fac și ție unul dar să nu mă terorizezi cu intrebări de genul '' Când il faci sau când este gata '' Am să iti fac eu dacă o să am îndeajuns timp...știi si tu cum este cu școala...cu tezele si toate chestiile astea .

Link to comment
Share on other sites

@, sal darko, vreau sa ma reapuc si eu de facut video-uri pe youtube din GTA, LoL si CS GO, as dorii un intro micut acolo, 10 secunde :)) cand ai timp si chef, ma poti rezolva? nimic foarte special, doar sa arate bine :D

Edited by DoKy ZEW
Link to comment
Share on other sites

Am spus și o repet un intro nu conteaza cum arată dureaza minim 4-5 ore... și nu-mi convine să vă fac tuturor neavând nimic de câstigat , înțelegeți ?

Daca imi faci si mie unu , te duc la femei.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.