Jump to content

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Felicitari pentru war-urile din aceasta seara!
Maine avem 2 attack-uri. Pentru mine sunt foarte importante, putem sa batem usor daca mentinem activitatea de pana acum!
Ne auzim maine, va salut! O seara buna :*

Nowerbach, ej nab! :* O sa pun maine cel mai probabil dupa war-uri link-ul :*

Link to comment
Share on other sites

gg pentru attackuri, eu am fost luat iar la teste ieri si ma astept sa fiu luat si azi :)), ne vedem diseara la wars

Link to comment
Share on other sites

Pacat ca am luat ban, sper sa revin peste 1-2 luni. Stiu si eu ca nu am folosit aimbot, si cred ca stie si Ionuc, dar daca l-a gasit in PC, asta e.. Nower, astept #lsnegrusoon. Sper sa ajungeti la 40 turfs cat lipsesc eu. Multumesc ca m-ati suportat atat. Va doresc war placut si sper sa gasesti membrii mai seriosi decat mine. Oricum am sa incerc sa revin. ''SalP@ aimere'' au fost ultimele cuvinte adresate.

 

V-am pupat.

Link to comment
Share on other sites

GG pt warurile de azi, desi au fost usoare. Sporiti-va insa din nou activitatea, caci azi a fost dezamagitoare si nu se stie cat ne mai tine asa.

Una peste alta, bX67Kvz.png

 

 

P.S: Robert, mi-ai ciordit bestu'

kC5xLbh.png

Edited by AIM Nowerbach
Link to comment
Share on other sites

GG pentru warurile de ieri, in felul asta intr-o luna luam ls-ul ( Maxim o luna ), insa s-au cam pus baietii pe inactivitati, eu zic sa isi dea demisia cei care fac acest lucru pentru a intra altii in locul lor, sa nu ocupe locul degeaba. Incercati sa prindeti iar 2x attack maine, V-am pwpat puiutii mei!

Edited by sQuiZzY
Link to comment
Share on other sites

Cat tupeu pe ei, i-am dat afara pe milogi din LS si spun ca s-au saturat de noi :(... @[member=SKY ZEW BELEAUA], acei "sclavi" au dat /pee pe turfurile voastre in ultimul hal, si ghici ce? unii dintre ei vor merge doar in gangurile rivale :).

Edited by Peaceful
Link to comment
Share on other sites

Cat tupeu pe ei, i-am dat afara pe milogi din LS si spun ca s-au saturat de noi :(... @, acei "sclavi" au dat /pee pe turfurile voastre in ultimul hal, si ghici ce? unii dintre ei vor merge doar in gangurile rivale :).

Din ce am vazut s-a dus shefu lor sNr in ttb si hopa dupa el, speram sa ajunga pana in ls cu attack-urile :))

Link to comment
Share on other sites

Acei "sclavi" i-au tinut in HQ acu' cateva luni ei fiind cam in aceeasi formatie ca cea care a cucerit 50 de turfuri, dupa a urmat WIPE-ul vdt si au inceput si ei sa se extinda, acum tot acei "sclavi" au inceput iar sa-i bata si ce sa vezi nemaiputand sa ne dea WIPE si a 2-a oara au fugit, "sclavii" astia... Dar terminam treaba aici si ne mutam in LV nu-i stres :)

Edited by AIM NewLife
Link to comment
Share on other sites

Din ce am vazut s-a dus shefu lor sNr in ttb si hopa dupa el, speram sa ajunga pana in ls cu attack-urile :))

 

Nah, LS e done, nu mai e nimic interesant aici, vor fi doar waruri de pomana de acum.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.