Jump to content

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

E culmea, ploua cu galeata de cateva ore si uitati ce s-a intamplat la mine-n oras.

Astazi 02.06.2016 COmanesti Judetu' Bacau dupa ploaie http://imgur.com/a/VnAbwsi cum arata de obicei(inainte) http://imgur.com/a/LyAq0 bonus un video https://www.facebook.com/silviu.ariton/posts/1108499419222276?pnref=story

In primu link aveti poze dupa ploaie si in al 2 lea poze cum arata faleza de obicei.

Uitati-va ce-a crescut, si se vede in video mai bine.

Edited by SmooK
Link to comment
Share on other sites

@@TheDarkLordB1,Welcome, sunt si eu pe aici, dar sunt mai anonim pentru cei din GSB.

@, Lasa-mi fb-ul lui, pe fb meu, sa-l vad si eu pe allen smecherul ce fata are, mersi :*

@@Decimo AllenMinyo, Si acum te uiti la filme cu nartuo cum se bate acolo cu p*** si cu p**** ? Du-te ma si gaseste-ti si tu o prietena, un prieten si spunele cum a fost la scoala azi, nu le spune cum faci tu posturi lui Coke pe samp.Macar coke e mai smecher ca tine si pe samp si in viata reala, are prietena e smecher, pe tine te scoate din GSB la orice ora.Doar skinuri cu naruto, poze cu nartuo vezi la tine pe forum, in loc sa ai un avatar cu tine, dar esti prea urat sa pui, nu ? Pune-ti si tu cu una dezbracata, sa ai un avatar misto nu cu narturo, penibilule.

 

Edited by AIM Colors RETRAS
Link to comment
Share on other sites

ai uitat ca Sky a inceput ? (Citez: "Salut barosane")

Numele prostilor pe toate gardurile...

Nu va mai certati.

Astazi vreau sa veniti toti la war-uri, parca vad ca iar intrati 20 si ne bat astia.

Si maine la fel, 100% vom avea defend pe Glen Park, unde am nevoie de influenta.

Evidenta va fi facuta la sange daca pierdem.

Link to comment
Share on other sites

@, Welcome!
@@Mr0ne, ok, stai calm.
Astazi am castigat destul de greu, dee luni vreau activitate mai buna sau va dau FW la toti, nu mai tin cont de prietenii... Degeaba suntem 37 in factiune daca suntem 25 ON si 16 pe turf...
Defend pe Glen Park incoming. ;) (csf)

Link to comment
Share on other sites

@, ce welcome ii mai urezi ca deja a luat ban, doamne fereste...

@, daca si in videoul ala de acolo aveai cod inseamna ca esti chiar 0 barat cu tot cu el :)) nu stiu de unde apareti toti

hai ca incercem x2 attack

Edited by AIM Nowerbach
Link to comment
Share on other sites

@, @, sa intrati astazi sa faceti log.

Sper ca in ciuda faptului ca e vineri sa ne descurcam si noi astazi. Macar de ascultati si tot e bine. :)

Edited by AIM pHeNOMz0r
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.