Jump to content

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Va salut dragi colegi.Vreau sa va spun ca nu o sa mai intru pe Dr.Poc,deci o sa iau fp,fin cauza ca sunt in romania.va mai anunt ca mi-am recuperat contul mare .Humax. fost numele (kk2k .ToTo.) si cand o sa ma intorc in germania acasa ,as vrea sa revin aici sa va ajut si sa stau alaturi dr voi,desigur daca ma primiti.

Link to comment
Share on other sites

@@nWo GroMo, Faci si tu o data plus si nu face factiunea si wow.Unii mai asculta de lider si nu merg rambo...

Si cu cine sa joci? Cu asta? Mai ia si best inainte de ban ca asa se face treaba dai sa-i rupem pe aia din VDT.

Edited by Dealer ToV
Link to comment
Share on other sites

@, Well Yea i don't listen Because my leader choice is sometimes Wrong so i don't Care i just kill enimes if you want to be Good just act like for example SP doing they rambo Together i Get A good score because im trying to kill not hide Yea im Rambo everyone know i kill 5 and Die For example that mean 5-1 To VDT it's Clear Yeah i don't listen to leader alright not my problem if he want kick me it's ok i have no problem

 

Link to comment
Share on other sites

GG tuturor pentru waruri, in vreo doua saptamani cred ca o sa ajungem sa avem jumatate de ls, poate chiar mai mult, insa la tot ls-ul nu avem sanse momentan, avand in vedere ca gsb-ul uneori ne bat pe turful de langa hq, btw, sa ascultati si voi la waruri, nu mai mergeti asa mult rambo ca ne stricati rundele astora care facem killuri, cei care stiti ca nu puteti stati retrasi la influenta

Demon, daca pleci in vacanta distractie placuta, revin-o cu forte proaspete

Maine sa intrati la waruri ca avem 4/4 cu gsb, le dam teroare. Noapte buna, ma bag pe cs

Link to comment
Share on other sites

Seara buna băieți , am prins si io net , si am zis ia hai sa intru sa-l ajut pe evo si sa ma joc cu pasarelele din gsb.Așa ca de revenire best de +16 , dar nu o sa vin in fiecare zi la waruri... Evolutione , poate ne gândim la o promovare de-a mea a? Ce zici? :) Hai bafta bajeti la waruri si când vin sa vad cat mai multe turfuri , ca mai avem puțin si facem ##LS NEGRU##

Link to comment
Share on other sites

Acesta este ultimul meu post in calitate de membru Verdant Family . Din pacate timpul si monotonia m-au facut sa iau aceasta decizie . Aici m-am simtit nu bine ci foarte bine , chiar daca in materie de scoruri la war nu am excelat pot spune ca plec cu altceva de aici plec cu prietenii si cu amintirii frumoase .Evo esti un lider de nota 10 si pot spune ca iti meritii functia pe deplin . cu acestea fiind spuse Sgarrista CosminTK isi i-a la revedere da la Verdant Family .

Link to comment
Share on other sites

Ba voi sunteți nebuni?Tot nu terminați cu prostiile? Lasai naiba prostiile pe turf si jucați corect , ca uite ce pățiți la complaints e full de fw-uri din cauza ta ba evolutioane si a voastră ca nu jucați corect.SCOT EU PROSTIA DIN VOI CAND REVIN DIN INACTIVITATE.

Edited by DemOnGTA
Link to comment
Share on other sites

@@DemOnGTA, nu e din vina mea nabule, este un post-hunter, copil fara sansa la viata.

@, Va astept la waruri azi si de luni sau chiar din weekend sa avem un nou sublider, astept sa vad azi ce vorbesc si cu cine vorbesc, sper sa fie o surpriza frumoasa.

 

Edited by Evolution VDT
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.