Jump to content

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Felicitari pentru activitatea din aceasta saptamana, maine si poimaine ne mai vin niste intariri si sper sa o ducem si mai bine decat pana acum, weekend placut va doresc.

 

sper ca nu iau 3/3 fw pentru ca am injurat in aplicatie aim ca-mi bag ...

Link to comment
Share on other sites

@IonuVRS ZEW, Frate lasa-mi te rog si mie tinta aia ta din ultimul video de pe deagle, am jucat foarte mult timp cu ea insa dupa am schimbat-o si de atunci nu gasesc tinta "potrivita" =))

Mersic.

Sunt pe telefon acum, dar o poti gasi ori daca scrii "Ionuvrs hud v5 b-zone" pe google, ori cauta War 7 IonuVRS le yt, in descriere este si tinta de pe deagle

Link to comment
Share on other sites

j887sx9.pngrEw6rJ7.pngJucati dragilor pe B-Zone, dar nu ca mine, mai luati un worst, mai lasati de la voi, mai muriti ,una alta, nu va luati mouse de gaming sa trageti cat mai bine, ca luati ban fratilor, nu va filmari ca sa reduceti din testele tw, lasa, mai bine pierzi juma de ora pe zi la wars decat sa nu mai joci deloc, da da da, dreptate curata printre codati, daca aceluia care cica e cel mai bun de pe b-zone, codat de cand hau, i-au trebuit luni de zile sa il baneze, sa baneze unul care joaca fara cod, tac pac, un foc.

Link to comment
Share on other sites

Nu ai ce sa le faci, sunt admini care n-au treaba cu jocul, au si ei in log-uri un rank 5 la instructori si se cred mare cautatori de coduri, ceapa lor. Unul sau doi cred ca au putina experienta in mafie, restul au ajuns in echipa de admini ca au raspuns la nre-uri, ai de capul vostru.

Link to comment
Share on other sites

@, :)) sa nu vorbim despre asta pentru ca o faci in necunostinta de cauza.

@@IonuVRS ZEW, ai ales sa faci reconstituirea cu un codat pe care astazi l-am prins cu renko intr-un mp3. :)) Cine se aseamana se aduna. E normal sa tragi numai dupa el pentru ca fuge intr-o singura directie si cred ca am fost destul de explicit cu asta.

E normal sa-i zici celui cu care ai facut reconstituirea sa alerge doar intr-o parte si sa tragi numai in partea respectiva in care fuge :)

Link to comment
Share on other sites

@@THELiAR, A fugit la fel ca si in video :) Si acela din avispa, a fugit putin in fata, apoi la stanga direct, ce e asa de greu sa tii mouse-ul pe el?

Daca zici ca e asa de usor sa trag dupa el ca fuge intr-o singura directie, a fost la fel de usor si atunci la war :)

 

Si sa stii ca bine a spus iAw, ai 2-3 luni de mafie dupa cum zic logurile tale, nu am ce sa reprosez de scor, ai cam +400/500, dar de experienta am, pentru ca tu m-ai banat din videoul meu, inainte sa iei aceasta decizie, nu numai tu, toti adminii care fac asa ceva, incercati si voi prima data sa mergeti la un dm calumea pe servere de dm, petreceti mai mult timp in mafii si jucati atat de bine incat intr-un an de mafii sa aveti un worst, doar unul cred ca am, si ala luat pe HQ.

 

Link to comment
Share on other sites

Theliar, amandoi stim ca perceperea este diferita de la om la om. Si anume, tu poti sa vezi un cod sau nu, in fine in viata majoritatea faptelor trebuie sustinute cu dovezi, iar jocul poate induce anumite piedici in sustinerea argumentelor ( cererea de unban) . Degeaba vezi tu ca x are silet no recoil, smooth aimbot, fake ping si mai stiu e ce, deoarece reconul nu iti poate arata in totalitate cum joaca respectivul. Inloc sa acordati banuri aiurea mai bine, ati sta sa cugetati moduri prin care sa eliminati codatii si sa facem jocul sa fie cat mai placut

 

O seara frumoasa, vdt. Ne auzim la wars

Link to comment
Share on other sites

Theliar, amandoi stim ca perceperea este diferita de la om la om. Si anume, tu poti sa vezi un cod sau nu, in fine in viata majoritatea faptelor trebuie sustinute cu dovezi, iar jocul poate induce anumite piedici in sustinerea argumentelor ( cererea de unban) . Degeaba vezi tu ca x are silet no recoil, smooth aimbot, fake ping si mai stiu e ce, deoarece reconul nu iti poate arata in totalitate cum joaca respectivul. Inloc sa acordati banuri aiurea mai bine, ati sta sa cugetati moduri prin care sa eliminati codatii si sa facem jocul sa fie cat mai placut

 

O seara frumoasa, vdt. Ne auzim la wars

 

Ai mare dreaptate, mai ales in primele fraze ale post-ului. Eu, sincer, vad nu vad codul la Ionu, dar acum totul depinde si de perceptia fiecaruia, aici pot ajunge si alte probleme: conexiunea de internet, sincronizarea calculatoarelor si a clientelor de joc, tot felul de prostii, am bagat de proba pe un alt calculator un aim modificat de mine si un prieten bug si l-am setat sa dea un glont din opt, adica... un fel de 10/64 dupa calculele mele matematice. Ia spune-mi tu mie adminule, ma iei la teste cu asa o rafuiala de aim? Nu.

Link to comment
Share on other sites

Eu nu am nimic cu Liar, orice admin putea sa dea ban cum a facut el, dar faza e ca nu cred ca exista un admin care sa isi dea seama ca mai exista si playeri necodati între codati.. Bine am vrut eu sa merg sp, dar mno

Link to comment
Share on other sites

@, Cred ca a folosit-o muzzy mai demult intr-un video, nu sunt sigur. O stiu si eu tot de la un video cu wars totusi nu-mi mai amintesc a cui / ce vid.

OMANGO, tinta aia spekiala a mea care te face sa dai mai bine cica, adica pe scurt arunci cu digalu dupa aia si ei mor de frica, o poti lua de aici.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.