Jump to content

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Baieti, eu v-am lasat, sper sa luati orasu si multumesc membriilor cu care am putut discuta si glumi. Si ask iti multumesc iar pentru rank 4, sper sa tii lideru' ala mult si bine

Link to comment
Share on other sites

Mi-a dat omul 3/3 cu deagle de vreo 2 ori pe unde m-a prins, in seara aia cand ati luat si voi HQ-ul (am jucat de pe VasyLegeto). Am dat atunci 10 reporturi, dar degeaba. Auzi la unii, cica s-a banat intentionat. Da ma da, nu mai voia 72 turfs.. stiu.. s-a plictisit de ele. Oricum le-am dat cu turful in cap in seara aia.. tinand cont ca n-am mai jucat la waruri de vreo luna :))).

Edited by AIM SylvyuGoogle YAMAN
Link to comment
Share on other sites

Aiurea ba vlade, de ce ai vrut sa iei ban, ca se vede ca ai făcut-o intenționat....

 

Ba frate pentru ca stricam copilaria anumitor specimene de pe aceasta mirifica Comunitate si sincer m am plictisit :)) La cat am muncit eu cu Avispa... Mi s a luat cabron, stii tu mai bine. Mai lejer asa, atatea acuzatii si atatea pula mea... Le am aratat ca toata perioada am fost baiat finut si nu i am terifiat si tot ma acuzau...Pai uitati cod duceti-va dreaq de lesinati ca oricum vor fi INCAPABILI4LIFE sa opreasca codatii pe B-zone la ce troaca de anti-cheat au. Si cand joci fara cod si esti terifiat la war, tu ce pula mea esti mai prost ? Rupi si mai tare, no? Ceeeeao =))

 

 

 

"DACA E SA PIERDEM----->NU MAI PIERDEM"

#69

Link to comment
Share on other sites

Foarte bine ai facut. Acum nu te mai crede nimeni daca ai jucat cu sau fara cod :))).

Si sa-ti legi catelu' ala de Patrick ca prea latra mult si prost. Pe toata lumea ii la pl ca ce au realizat ei pe sa:mp.

 

Mai las-o in plm de vrajeala ca daca ar da-o toata lumea pe fata ar ramane Comunitatea in 200 de insi, d'astia "curati" sa i numesc...Restu' numai lepre =)) Asa ca, despre ce vorbim? Eu am dat-o pe fata ca m-am scarbit de saracia de joc din 2004 si am demonstrat ca oricum ai da-o tot codatii sunt la putere pe jocul asta sarac din cauza ca totul e pe tovarasie, nu pe corectitudine :))

 

Eram sublider in plm, abia abia castigam cu 8-7 cand intram eu la war vs EL LOCO CARTEL cu Coffee lider...Ultima speta...

Am avut 40 de ore jucate ADUNATE in 4 luni, am dat un PM corect, m am exprimat cum trebuie =)) Am fost pe lista, am fost votat ca intram si cand intram luam mereu best =)) Si acum am inceput 100 de ore/luna ca am incercat sa fac treaba forta, hai 2 luni, am inteles. Dar gataaa cabrooon ca doar nu m-a prostit foamea. Si daca tot au fost atatea speculatii dar DOVEZI PULA am zis sa fiu si eu cinstit si sa le arat ca daca voiam sa joc cu cod iesea teroare. O sa fac o filmare corecta la un moment dat, dar sa gasesc un tovaras priceput ca n am timp :))

Link to comment
Share on other sites

Intenționat a? =]]] taci drq ca rupi smooth-ul de mult timp si stai cu cățelu ala de sartor de te tine în spate sa nu te baneze.Ia aduti aminte la test , ți-am dat 5-0 si după ai început sa faci urat pe /f o sa pun imd poza , si după ai băgat ca ultima paleta după lume smooth-ul si ai început deodata sa dai 3/3 4/3 5/3.Mi-sa luat de copii ca tn esco numai pe Pile si sa rupeți codul.Macar cu un kkt de admin si cu codurile sa luați si voi 69/72 ca in rest , DUMNEZEU CU MILA.

Ai poza: http://m.imgur.com/a/fvNLy

Si pt fanii aia care-mi suferă ca la testul din AViSpA " ma picat oargă " pai bai pruncilor oarga decât mi-a dat /ft adică r0 si cu esco am dat testul așa ca nu mai suferiți pe la toate colturile.

Link to comment
Share on other sites

eu tot nu inteleg de ce terminatu asta de demonown sufera de nebagare in seama pe la toate topicurile de discutii

ai examen copile nu mai sta sa suferi pe aici

 

 

e un joc foarte vechi, chiar ii mai pasa cuiva de cum se castiga ? =)) dupa mine puteau sa ia 72 si pe rpg2, 3, 4 ca nu ma afecta cu nimic si nu stateam sa sufar peste tot ca vai dau cu coduri :)) e un joc ma coaie, un joc, faci ce vrei pe el ca nu ai obligatii :))

Edited by woodstar
Link to comment
Share on other sites

eu tot nu inteleg de ce terminatu asta de demonown sufera de nebagare in seama pe la toate topicurile de discutii

ai examen copile nu mai sta sa suferi pe aici

 

 

e un joc foarte vechi, chiar ii mai pasa cuiva de cum se castiga ? =)) dupa mine puteau sa ia 72 si pe rpg2, 3, 4 ca nu ma afecta cu nimic si nu stateam sa sufar peste tot ca vai dau cu coduri :)) e un joc ma coaie, un joc, faci ce vrei pe el ca nu ai obligatii :))

https://www.facebook.com/vlad.dragulin/videos/vb.100001265524731/1083958524989655/?type=2&theater

Link to comment
Share on other sites

Nu v-ați săturat sa fiti asa prosti? Dacă tu rupi codul war de war, de ce mortii tăi ne mai acuzi pe noi ca am luat 69/72 jucând in același fel? Stiti care e diferența intre voi si noi? Noi cu codul am luat 69 turfs, pe când voi, tot cu cod stati in Hq. Baftă de Luni încolo! =))))

Link to comment
Share on other sites

WOOD - pai da ma ca cand ii aud ca: "nu dam cu coduri , nu avem coduri" dar ei nu rateaza si dau secunda te enervezi , ca fara cod sunt 0 unii.

App calmatos n-am examen anul asta mai e pana la examen.

Raulentiu , din alea 3 banuri decat unul a fost dat pe drept: Players - Dem[O]n si vezi p-acolo la sanctiuni ca am explicat despre acele banuri ca sa nu te aud ca ai avut , asa ai acolo explicatia , si app nu dau cu cod calm.

Link to comment
Share on other sites

+1 răul , da am jucat cu cod cand ma banat robii din cauza unui kkt de script iar atunci băgasem la coduri de nu stii tu sa inumeri.Iar după când m-am reapucat , ups cu schimbarea windows-ului + format din bios tot apărea in osf renko , pai da ce-ai făcut maaa.Si după ce ma vânase robii intram pe conturi mici sa ma ia la țeste sa le arat ca ce găsise robii nu era cod.Si domnii znoss si epocal umflați tare-n pene ca cică: daca schimbi windows-ul si dai format , se șterge tot.Atunci mi-a banat 8 conturi mrr urat , iar după când le-am dovedit ca programul lor osf e de kkt ai ca scanează pe hard-disk cică ei: eu credeam ca se șterge daca schimbi windows-ul , si după le-am dat cu programul lor in cap.Iar ce vreau eu sa spun bai râule , este ca eu ma înjuram cu znoss epocal ca programul osf scanează pe hard-disk si ca degeaba schimbi windows-ul ca tot apare in osf si le-am dovedit ca asa-i , si tu vrei sa spui ca după ce am dovedit ca n-am cod , eu sa joc cu cod? =]] Mai mare prostia care ai spus-o , il poți întreba si pe sylvyu ca si lui i-sa întâmplat , trage un ochi la dicutii rdt sa vezi.Cam lung romanul dar asta e , v-am pwpat :*

Link to comment
Share on other sites

Adevărat ba Blast, daca nu pun poze pe toate rețelele de socializare ca beau înseamnă ca nu pun gura pe băutură nu? Nu ai băut tu cu toată KIA ta cat am băut eu cu Asqwe intr-un an.

Bețivi din ăștia de "palmares", care beau zeci de sticle dar beau doar șampanie la revelion ca ii așteaptă masa cu mătură acasă dar vin sa se laude pe un forum de samp ca altul e " chiaun" din o bere.... Când vad prosti parca ma ia capul...

Edited by Askhanar
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.