Jump to content

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Stii ce i-a zis vulpea la urs? Du-te-n pl mea de urs. Si ursu stii ce i-a zis la vulpe? Du-te-n pl mea de vulpe.

Pur si simplu m-ai socat....Superb citat.

Link to comment
Share on other sites

@@Askhanar,Daca vrei sa-ti luam LS-ul ( Stii tu cu cine ) Scoate-l pe cobra de la rank 6, sa venim in vacanta de pastii, in 2 saptamani ai ls-ul.

Din cauza lu' cobra ala am iesit si eu, csf ncsf

Link to comment
Share on other sites

@@Askhanar,Daca vrei sa-ti luam LS-ul ( Stii tu cu cine ) Scoate-l pe cobra de la rank 6, sa venim in vacanta de pastii, in 2 saptamani ai ls-ul.

Stai linistit si cu tine si fara tine o sa avem LS-ul si nu in vacanta de Paste, ci pana in vacanta de Paste. Tu gen cand e greu pleci, cand e bine hop si tu. Daca mai postezi aici ai report.

Edited by Cobra Original
Link to comment
Share on other sites

@,Haha =)))) Ma faci sa rad, oftici aacuma ca stii sigur ca pierzi sublideru, pai toti oamenii din VDT(Cei pe pula lor) sunt trimiti de o persoana, care-i smechera rau, nu-i dau nume ;) Stai linstit ca venim aici, sa-ti facem putina ciuda, ca nu o sa te bage nici dracu'' in seama ;)

Link to comment
Share on other sites

@,Haha =)))) Ma faci sa rad, oftici aacuma ca stii sigur ca pierzi sublideru, pai toti oamenii din VDT(Cei pe pula lor) sunt trimiti de o persoana, care-i smechera rau, nu-i dau nume ;) Stai linstit ca venim aici, sa-ti facem putina ciuda, ca nu o sa te bage nici dracu'' in seama ;)

Subliderul oricum o sa-l las, crezi ca nu "ma baga nimeni in seama"? Tu sau "ai vostri soldati fiind cine" ca sa am nevoie de bagare de seama? =)))))

Link to comment
Share on other sites

Mai bine pe Vtb fiindcă sunt mai mulți și avem cu cine ne bate, în gsb vin 5 la war..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.