Jump to content

The Tsar Bratva - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Buna Seara , colegi !

La Multi Ani tuturor cu numele de Ion/Ioana/Ionel/Ionela !

La Multi Ani si mie :))) .

Abia astept ora 20:00 pentru warr-uri.

Vorbim in Game.

O Seara Buna .

 

Multumesc FBW Skipper!

Sunt pe cale sa repar SA:MP'ul.

Pana deseara o sa fie gata.

Ne vedem >:D<<'> !

Link to comment
Share on other sites

La multi ani tuturor cu numele de ion , ionut , ionela si asa mai departe Multa sanatate si fie ca tot ce va doriti sa vi se indeplineasca.

Multumesc Krups :*

Sa aveti toti parte numai de sanatate si lucruri placute sufletului vostru !

Link to comment
Share on other sites

Noapte buna Tsar! Ma bag si eu la somn. Eh, se putea si mai bine azi la war-uri. Lasa, e si maine o zi.

 

Corect DC Cast!

 

Noapte buna >:D<<'>

Link to comment
Share on other sites

Sambata (11.01.2014) ora 14:00 toti Lideri echipelor de la Protecti sa se prezinte la sedinta. Va avea loc la canapele in Hq.



O sa discutam despre:



  • Modul de decurge a activitatiilor.
  • Rolul liderului de echipa.
  • Activitatii comune.
  • Propuneri / modificari.
  • Detalii despre regulamentul Protectii
  • O sa incercam da discutam cu Liderii Factiunilor Pasnice.


Atentie!



Prezenta este obligatorie, cine nu poate sa vina sa imi trimita PM cu titlu ,, Invoire sedinta " si in PM sa isi scrie functia, de exemplu "Lider Taxi SF etc.."



Absenta neanuntata va duce la sactiunea playerului de catre Staff-ul Tsar Bratva.


Link to comment
Share on other sites

 

Astazi la ora 15:00 voi face o activitate de tip Mini-war , pentru a ne antrena si a ne imbunatati calitatile la war-uri !!!

 

Sper sa fim cat mai multi !!!

 

/|

English version :

 

Today at 15:00 I organize an activity type Mini-war , to train us and to improve our skills in wars !!! |

 

I hope to be as many !!!

 

Pentru ca am fost putini,eu si Krups am hotarat sa facem un Protect The Vip avand ca lideri de echipa pe mine si pe Krups. |

 

Apoi am vizitat toate factiunile protejate. |

 

Dar se pare ca dupa'aceea am facut si activitatea de mai sus |

Edited by S4L RaresNr1
Link to comment
Share on other sites

Salut tuturor!

Se pare ca mai am 25 de minute si trebuie sa plec.

Ciccio-multumesc pentru intelegere.Mereu am stiu ca esti un leader bun din toate punctele de vedere.

[RTS]Lion-Cat,ai grija de tine.Nu te duce prin curtile oamenilor ca poate sunt caini. Poate se ajunge unde am vb eu cu tine la HQ Taxi ;)

Krups-din cate am vazut supararea a trecut.Asa si trebuie sa fie,trecatoare.Important e sa fi tu sanatos.

[DC]D.DIESEL-man se pare ca te las fara om de BL 1 saptamana.Sper sa primesti ajutorul lui Bondingi

Bondingi-te rog sa nu'l lasi pe Diesel singur,sa il stresezi asa cum o mai fac eu uneori "Diesel,ai trb? Mergem bl?... :))"

Ceilalti,nu va mai scriu pe toti,pe fiecare in parte.Sa nu va suparati dar ei sunt oamenii cu care eu am cele mai multe tangente.Va rog,faceti tot posibilul sa nu mai fie probleme in The Tsar Bratva.Faceti totul cu cap.

 

Ascultati'l pe Ciccio si rank'ul mai mare si o sa mearga totul "brici" !

 

Ne vedem Joi (16.01.2014).Bafta tuturor ! :*>:D<<'>

Link to comment
Share on other sites

Salutare all

Ce faceti?

Salut tuturor!

Se pare ca mai am 25 de minute si trebuie sa plec.

Ciccio-multumesc pentru intelegere.Mereu am stiu ca esti un leader bun din toate punctele de vedere.

[RTS]Lion-Cat,ai grija de tine.Nu te duce prin curtile oamenilor ca poate sunt caini. Poate se ajunge unde am vb eu cu tine la HQ Taxi ;)

Krups-din cate am vazut supararea a trecut.Asa si trebuie sa fie,trecatoare.Important e sa fi tu sanatos.

[DC]D.DIESEL-man se pare ca te las fara om de BL 1 saptamana.Sper sa primesti ajutorul lui Bondingi

Bondingi-te rog sa nu'l lasi pe Diesel singur,sa il stresezi asa cum o mai fac eu uneori "Diesel,ai trb? Mergem bl?... :))"

Ceilalti,nu va mai scriu pe toti,pe fiecare in parte.Sa nu va suparati dar ei sunt oamenii cu care eu am cele mai multe tangente.Va rog,faceti tot posibilul sa nu mai fie probleme in The Tsar Bratva.Faceti totul cu cap.

 

Ascultati'l pe Ciccio si rank'ul mai mare si o sa mearga totul "brici" !

 

Ne vedem Joi (16.01.2014).Bafta tuturor ! :*>:D<<'>

:))) Si eu te iubesc,bafta!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.