Jump to content

The Tsar Bratva - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

uitandu-ma pe aici, vad ca se tot acuza: "ala a dat report", "nu te credeam asa" etc. Daca, chiar a fost cum ziceti, adica sa bagati toti, adminilor le apare pe chat cand cineva are joypad. L-a vazut pe primu' o fii zis ca-i de la lag, la al doilea la fel, iar la al treilea a zis ca mai bine se uita, mai ales ca toti trei erati din Corleone.

Edited by Smyth 24
Link to comment
Share on other sites

Salutare Corleone <3 !

Am venit de la liceu` , sunt racit , praf :| .. am plecat de la ultima ora ca numai rezistam :-S , nu am racit toata iarna si am racit acum din cauza ca vin toti copii de la tara ( obligati de parinti ) raciti cu mucii pana la burta X( .

Ce mai faceti ?

Link to comment
Share on other sites

Salutare Corleone <3 !

Am venit de la liceu` , sunt racit , praf :| .. am plecat de la ultima ora ca numai rezistam :-S , nu am racit toata iarna si am racit acum din cauza ca vin toti copii de la tara ( obligati de parinti ) raciti cu mucii pana la burta X( .

Ce mai faceti ?

:)) Stiu cum este, si eu am fost racit saptamana trecuta.

Link to comment
Share on other sites

O sa fiu dat afara oricum.. :-J.Halal colegi.Stiu ca nu trebuia sa mi-l pun ma.Dar..Sa ne turnam intre noi si ne comportam in halul asta..E jalnic..Eu am incercat sa ajut,am experienta,mi-am petrecut toata vara trecuta numai participand la war-uri..Oricum,ori cu mine ori fara mine,va este tot una..Ai grija de tine Smyth.,nu te cunosc de mult timp,dar am vazut ca esti super de treaba.

 

Eu nu iau apararea nimanui, dar poate nu a dat nimeni pe /repot. Adminilor le arata cand cineva are joypad. Poate o sa revi in Corleone.

Link to comment
Share on other sites

Baftă la fotbal Smyth, eu mă duc să mă pun în pat la Fifa, vorbim la 17:45, salut.

Ce bafta, ca am si revenit... Asa este cand joci cu taranii X((.

 

 

Poza noua la avatar :).

 

Ma uitam eu azi pe facebook, vad un banc cu dentisti(l-am hasurat cu mouse-ul) si mai jos pe una fara dinti :))

A naibii coincidenta: http://postimage.org/image/mi5472r79/

Edited by Smyth 24
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.