Jump to content

The Tsar Bratva - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Katunzo:Cand omu' are nevoie de tine nu da de tine,dar cand ai nevoie de el dai de el,bun asa.

 

Am o problema cu GTA,cand dau sa intru apare eroare de mai jos,am reinstalat gta,degeaba.

1:Reinstal windows/placa audio

2:S-a bulit placa audi

Daca e a 2 varianta v-am pupat,o sa incerc maine cu windows-ul.

 

http://imgur.com/TC1i3gO

Link to comment
Share on other sites

Buna seara draga familie The Tsar Bratva . Imi cer scuze ca postez aici chiar daca numai joc pe RPG1 , dar vreau sa va informez cu privire la contul Taylor.png care nu imi mai apartine , aceasta persoana continua sa insele lumea care , prietenii mei din lista si sa incerce sa faca afaceri ilegale / tepe. Cei care ma cunosc stiu ca am fost un baiat serios si nu am umblat cu magarii , de aceea am vrut sa va anunt si sa aveti mare grija cu acest baietas. Sa nu aveti incredere in el . Am facut parte din familia The Tsar Bratva de 3 ori pana acum si cred ca mereu mi-am lasat loc de buna ziua. Staff-ul acestui server nu doreste sa ma ajute in recuperarea contului pentru ca acestia numai raspund de conturi sparte , daca nu credeti , puteti sa va uitati si la aplicatia noului propietar si sa observati ca a pus o alta varsta si etc. Va multumesc pentru intelegere si va doresc mult succes.

Link to comment
Share on other sites

La fel si tie.

 

Rank 2, 450/500 skill arms, sunt pregatit pentru luni :)).

GG , eu la rank 1 in TTB aveam skill 5 la arms , faceam non-stop ture cu buletu lu Krups :))

S-a intamplat sa fac si cate 60 de ture pe seara :)))

Link to comment
Share on other sites

GG , eu la rank 1 in TTB aveam skill 5 la arms , faceam non-stop ture cu buletu lu Krups :))

S-a intamplat sa fac si cate 60 de ture pe seara :)))

Inseamna ca erai disperat :))) e smecher la skill 5.. ai /creategun, + acum iei 1.2k pe cursa si faci si cu masina personala. GOOD !

Link to comment
Share on other sites

Salut Bratva, de aseara sunt noul vostru coleg, cam tarziu am postat :)) , sper sa ne intelegem bine si sa luam turfuri, ne auzim mai tarziu in game dupa ce scriu si eu, maine incepe scoala :((

Welcome Rucsac !

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.