Jump to content

The Tsar Bratva - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salut. Nu mi-a placut nimic din ce ati facut in seara asta, trebuie mereu sa va fac spam pe /f pentru ca voi chiar nu puteti sa va descurcati singuri. La warul de pe HQ v-am zis sa va suiti in balcon in spate la HQ si sa dati clear in gradina, era cel mai usor lucru posibil la warul asta, voi nu ati facut asta, asa ca am pierdut, nu avem cum sa tragem 5-7 membrii toata factiunea dupa noi, chiar nu ai cum.

 

In legatura cu banurile, tot aud discutii ca suntem codatii nu stiu ce. Pai sa va explic celor din factiune dar si ''spectatorilor'' din SP si RDT. Multi dintre banati au luat ban pentru ca nu le-a mers acele programe, Kill si Gameru in seara asta, au luat ban pentru aim pentru CS 1.6, deci 90% primesc unban. Cum am spus mai sus, majoritatea banurilor sunt pentru refuz teste. Si 80% din banati primesc unban. Daca era cum spuneti voi, codatii, sau cum am mai auzit ca spe spune pe /c in AIM ca dau coduri la membrii, eu si Zorky, nu aveam doar un turf si pierdeam mereu la 8-7 pe HQ, daca aveam codati, cum spuneti voi, avem minim jumate de LV.

 

Asa ca, ciocu mic.

Link to comment
Share on other sites

Ba Bulaie daca au coduri se fac de ras nici nu stiu sa le foloseasca nu vezi ce scoruri au .....Cu cod si fac numai minus.In fine ne vedem maine sper sa va puneti pe treaba calumea ca nu se mai poate asa 36 in factiune si 14 pe turf,daca nu aveti timpd e waruri de ce ati mai aplicat ma refer la cei noi care nu intra, topicul de demisii este deschis!

Link to comment
Share on other sites

@, am postat eu amenzile, nu mai ai nimic de facut pana maine seara. Mersi pentru evidenta.

 

Am ramas iar putini, cum v-am spus, mai sunt saptamana asta putin ocupat si dupa revin si aduc membrii. Maine vreau 25 on. Ascultati de Memory, Zeoz, Sidorov, Ratter, Charles si ceilalti pe care tot ii enumar pe /f pentru ca eu o sa ajung pe la 20:30, chiar cand incepe warul.

Link to comment
Share on other sites

Felicitari pentru warul pe HQ(Bratva I),nu am putut sa ajung la waruri aseara pentru ca am ramas fara internet.Dar astazi promit ca o sa fiu prezent.

Mai bine ca nu ai venit iti faceai nervi degeba cu ocazia asta am luat si eu best diseara o sa fie greu suntem mult prea putting.O sa luam wipe la cati banati avem.Ceau ne vedem diseara!
Link to comment
Share on other sites

@,ba m-ai dezamagit sa mor eu mureai daca ma lasai sa plec pana va adunati mai multi si asa facem o branza la waruri ca suntem putini ma faci sa mi se ia detot de waruri...Ma duceam si eu pentru 2 saptamani in SF si apoi reveneam cu chef de waruri......

Link to comment
Share on other sites

Neata!

Incercati sa intrati cat mai multi la war in seara asta. Avem decat un singur war cu SP si il putem castiga chiar daca nu suntem atat de multi in factiune. Vedeti daca mai aveti prieteni si daca vor sa vin in TTB sa ne ajute. Daca stiti ca nu sunt asa buni la arme spuneti-le sa se mai antreneze pe la paintball si sa nu aplice asa caci au toate sansele sa pice testul practic.

Haideti sa ne mobilizam si sa facem ceva. Eu mi-am rezolvat problemele si o sa fiu mereu prezent la wars.

O zi buna! Bafta la scoala!

Link to comment
Share on other sites

Salutare Bratva!!!

Avem un war inportant diseara, asa ca faceti bine si intrati

Cei care nu aveti chef sau timp nu tineti locurile degeaba!!!!

Ne auzim in joc

O zi frumoasa!!!!

Link to comment
Share on other sites

Eh, hai ca a fost bine ultimul war, ne mobilizam si o sa facem ceva. Imi revin si eu si merge.

 

Memory imi dai si mie scrisul ila: CHEATER? Modul ila de langa arma? te rog?

Edited by bowS nWo
Link to comment
Share on other sites

Chiar nu pot sa-mi explic ce sa intamplat azi la warul de pe HQ, poate ca SP sunt chiar foarte buni si trebuie sa ne obisnuim cu gandul ca nu avem cum sa-i batem pana aceastia nu castiga LV si se destrama, in fine, diseara vreau 35 on.

Link to comment
Share on other sites

Seara buna!

Vedeti ca am postat Evidenta War + Lista cu amenzile din seara de 19.04.2016!

Aruncati o privire peste ele sa nu va treziti cu FW pentru neplata amenda!

Ne vedem maine in numar cat mai mare la wars!

Seara buna tuturor! Ne vedem in game cei care mai sunteti inca ON.

Link to comment
Share on other sites

Hai salut bai praduitorilor. Vom astepta pana vor veni membrii buni in TTB si dupa poate vom cuceri cateva turf-uri. Nu e asa usor sa cucereasca SP=LV MOV. [-X, deoarece au batai de cap cu GSB , deci va dura ceva, zic eu. Sper sa ne vedem cu bine la war si sa luam si noi HQ-ul :((. Hai v-am pupat :* :* :* :*

Edited by Catalin FARAON
Link to comment
Share on other sites

Noroc baieti,ce faceti? Eu sunt noul vostru coleg "nasu_sandu" momentan asa ma cheama pana cand imi schimb nick in game...si sper sa facem o treaba minunata ,unde esti fratiorule wissh sa te fac la un deagle :))

Edited by AIM Ezio
Link to comment
Share on other sites

Noroc baieti,ce faceti? Eu sunt noul vostru coleg "nasu_sandu" momentan asa ma cheama pana cand imi schimb nick in game...si sper sa facem o treaba minunata ,unde esti fratiorule wissh sa te fac la un deagle

Bine ai venit ma praduitorule :)
Link to comment
Share on other sites

La 19:45 TOTI in HQ in LINIE! Sa aveti job Arms Dealer si materiale!

Platiti-va Amenzile! Pana acum decat 3 membri si-au platit amenda iar cand se fac 24h de la postarea amenzilor incep sa verific cine le-a platit si incep si cu sanctiunile! Sa nu luati FW pentru simplul fapt ca va este lene sa intrati pe Forum!

 

Welcome celor noi!

PS: Faceti posturile mai mari caci piteti fi sanctionati de catre Lider!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.