Jump to content

The Tsar Bratva - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Guess whos`s back? :D

Welcome back nab!

 

Nu uitati sa va platiti amenzile! Acum ca nu mai sunt wars nu aveti alte treburi. Sa nu fiti sanctionati iar pentru amenzi neplatite ;)

Link to comment
Share on other sites

Pt fratii lui din SP, ne arata ca face - din orice pozitie =))))

In juma de videoclip ne aratati ca joci cu 20 Fps si ca ai -, in prima parte ratezi de 8-9 ori ce bun esti tu ma :)).

 

Link to comment
Share on other sites

https://www.youtube.com/watch?v=cO-PzGsP3lI Pt fratii lui din SP, ne arata ca face - din orice pozitie =))))In juma de videoclip ne aratati ca joci cu 20 Fps si ca ai -, in prima parte ratezi de 8-9 ori ce bun esti tu ma :)).

Daca nu iti convine nu te uita, dacă voi sunteți un gen de "zew:, va rog, am fost luat la teste pentru nimic, chiar te rog filmează tu daca ai pc mai bun si te rog dami si mie sa vad ca faci +.
Link to comment
Share on other sites

Servus!

Vreau sa va urez tuturor un Paste Fericit alaturi de cei dragi!

Astazi o sa plec la tara la bunici si o sa stau acolo pana Luni; Voiam sa nu ratez urarea de Paste!

Ne vedem de Luni, vedem cand se dau drumul la wars si incepem sa ne punem pe treaba. Nu uitati sa va distrati de Paste si sa nu mancati prea multe ouo ca va vine rau :)) :> Mai multa carne de miel si mai putine oute =))

Imediat intru si eu in game.

Servus! :*

Link to comment
Share on other sites

Sidorov vă urează un Paște Fericit alături de familie și cei dragi vouă!

Presimt un spam infernal prin topicuri acum cu aceasta mare sarbatoare ✌

Sa speram ca nu o sa se abuzeze asa rau..

Ne vedem maine seara in game. Pana atunci sa fiti cuminti si cu minte! ????

Link to comment
Share on other sites

@@A I M Sidorov, Paste Fericit,vezi cata bere vei :* .EU VA UREZ TUTOROR PASTE FERICIT,AVETI TIMP CAT MANCATI!

 

??Beau si eu cat pot duce. Oricum, am baut la viata mea cam cat curge Dunarea ✌??

Ne auzim mai pe seara pe /F. ;)

Aveti grija de voi :*

Link to comment
Share on other sites

Salut. Rank 4+, nu uitati de attack diseara. Vreau sa prindem doua pentru ca o sa le castigam. Ne-am facut echipa si eu zic ca doar GSB ne poate sta in fata catre cucerirea LV-ului.

Link to comment
Share on other sites

@, am observat ca le-a dat drumu dar au prins cei care au fost pe faza, urat asa, macar sa ne spuna si noua ca azi la 10 sau la cat au dat drumu sa dam attack.

Link to comment
Share on other sites

@, am observat ca le-a dat drumu dar au prins cei care au fost pe faza, urat asa, macar sa ne spuna si noua ca azi la 10 sau la cat au dat drumu sa dam attack.

 

Asta e B-Zone.. Fac ce vor ei dar nici sa nu ne anunte.. Spun ca marti seara dau drumul la attackuri, dupa dau miercuri de dimineata dar macar sa ne fi anuntat pe toti cand le dau drumul. Doar nu era sa stam toata noaptea la panda dupa attackuri. Crezi ca intereseaza pe cineva din staff de asta? Ii doare undeva dar poate ca daca nu erau din staff si ei pateau asta si sunt convins ca nu le-ar fi picat bine. Csf, n-ai cfs.. Asta-i B-Zone :-J

Link to comment
Share on other sites

@@A I M Sidorov, care sunt praduitorii de au participat we ? Lasati like

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.