Jump to content

The Tsar Bratva - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@RoberT ZEW, Eu ti-am zis dar nu m-ai crezut..Eu cu acest ban tocmai m-am lasat de B-zone in mare parte.. Pot sa zic ca eram "inebunit" dupa acest joc, insa acel ban chiar mi-a facut bine. N-am mai intrat pe server sa ma joc de cand am luat ban, doar la warr-uri, atat. Este mult mai bine asa, crede-ma. Succes in viata reala.

Edited by BlasTKIA
Link to comment
Share on other sites

http://www.rpg.b-zone.ro/players/report/52684

 

De vreme ce nu pot posta acolo, va postez aici

https://www.youtube.com/watch?v=bdFvF3Or_Co

 

Poate de acum nu mai plangeti, zic

Tu ai probleme? Suferi prea mult de tine? Nu mai posta aici ca deja ma enervezi, ești 0 pentru mine. Poti sa faci si +100 ca tot n-ai voie sa postezi aici. Când vad ca vin toți codații de pe rpg2 sau 3 si pun niste video pe yt când ii bat pe uni low hp, afk sau când tragi cinci in unu si ei fac killu chiar îmi piere tot cheful de jocul asta. Terminativa ca sunteți niste anonimi, ăștia de pe 2,3

Link to comment
Share on other sites

Tu ai probleme? Suferi prea mult de tine? Nu mai posta aici ca deja ma enervezi, ești 0 pentru mine. Poti sa faci si +100 ca tot n-ai voie sa postezi aici. Când vad ca vin toți codații de pe rpg2 sau 3 si pun niste video pe yt când ii bat pe uni low hp, afk sau când tragi cinci in unu si ei fac killu chiar îmi piere tot cheful de jocul asta. Terminativa ca sunteți niste anonimi, ăștia de pe 2,3

 

Eu am postat aici ptc nu pot comenta la plangere daca sunt banat lol, nu sufar de mine catusi de putin.

In orice caz nu are rost sa ma cert cu tine

Iti dau un sfat in viata reala cand te duci sa te angajezi sa scrii acolo ca ai fost lider pe samp sa ai sanse mai mari :))

Link to comment
Share on other sites

 

Eu am postat aici ptc nu pot comenta la plangere daca sunt banat lol, nu sufar de mine catusi de putin.

In orice caz nu are rost sa ma cert cu tine

Iti dau un sfat in viata reala cand te duci sa te angajezi sa scrii acolo ca ai fost lider pe samp sa ai sanse mai mari :))

 

 

 

Pssst, am si eu un sfat pentru tine cum tu ai pentru Bulaie. Cand te vei duce sa te angajezi sa spui sa te puna la capsuni ca ii dai 1/7 cu deagle.

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Pssst, am si eu un sfat pentru tine cum tu ai pentru Bulaie. Cand te vei duce sa te angajezi sa spui sa te puna la capsuni ca ii dai 1/7 cu deagle.

 

Ai 3 bile negre pt gluma asta ca un haz n-ai avut bai taranoi oparit :))

Si vere..eu sunt angajat, lucrez ca ospatar de un an..

Link to comment
Share on other sites

 

Ai 3 bile negre pt gluma asta ca un haz n-ai avut bai taranoi oparit :))

Si vere..eu sunt angajat, lucrez ca ospatar de un an..

 

Oh, scuza-ma atunci. Imi aduci vere o cola? Sa fie rece.

Link to comment
Share on other sites

Frumos ban, pun video pt yt si ne vedem maine la wars, salutic

Salut bajetii.Asta cred ca este ultimul meu post aici.Mi-a facut placere sa imi fac nervi alaturi de voi.De cand am intrat mafia a avut o evolutie mult mai buna,am inceput sa castigam teritorii si pentru asta va felicit,venirea lui snr a intarit aceasta mafie.

 

Bulaie - Incearca macar sa iei orasul pana lasi lideru,multumesc pentru sansa acordata , ai grija de mafie.

 

sNRobert - Ai grija de factiune zau,amandoi am facut o echipa jale de sublideri ,poate mai facem si alta data.

 

 

Restu - Va multumesc ca m-ati suportat atat timp,chiar nu mai pot ,nu prea pot sa ma enervez seara de seara si a 2-a zi sa fiu fresh.Ma oboseste foarte tare chestia asta.

 

Cu astea fiind spuse , sper ca nu v-am suparat cu nimic.Aveti grija de voi.

mai stai
Link to comment
Share on other sites

 

 

Salut bajetii.Asta cred ca este ultimul meu post aici.Mi-a facut placere sa imi fac nervi alaturi de voi.De cand am intrat mafia a avut o evolutie mult mai buna,am inceput sa castigam teritorii si pentru asta va felicit,venirea lui snr a intarit aceasta mafie. Bulaie - Incearca macar sa iei orasul pana lasi lideru,multumesc pentru sansa acordata , ai grija de mafie. sNRobert - Ai grija de factiune zau,amandoi am facut o echipa jale de sublideri ,poate mai facem si alta data. Restu - Va multumesc ca m-ati suportat atat timp,chiar nu mai pot ,nu prea pot sa ma enervez seara de seara si a 2-a zi sa fiu fresh.Ma oboseste foarte tare chestia asta. Cu astea fiind spuse , sper ca nu v-am suparat cu nimic.Aveti grija de voi.

Stai bă tu bă aici bă, n-ai tu treabă cu codații bă.

Asta e, în seara asta am dovedit că nu putem să stăm 24/24 pentru acest joc.Ușor sp, cu puțin bulan ne-au făcut, atâta tot.

Link to comment
Share on other sites

@, Baa...acum am aflat, stiai ca suntem frati? :D

Am si eu nevoie de 10.000 euro, oricum e un nimic pentru tine, cred. :)

@,Esti tare frate, respect, nu mai posta aici, ok? :)

 

Se face, transfer bancar sau cash?

 

 

Hai salut, in seara asta vreau sa fim mai multi la wars..

Link to comment
Share on other sites

Salut băieți. Țin să vă anunț că, cariera mea a luat sfârșit aici după mult timp, așa e când îi faci pula mare lu Kelton și lu Bobo, când donezi câte 50-100 euro pe lună le convine. B-zone nu mai este ce a fost. Vă urez succes în continuare și asculați de sNrobert bombardieru dacă vreți să faceți ceva cu turfurile alea. Bulaie, ține-o tot așa, baftă! #RETRAS



grEmqxJ.png



hBA1Yrl.png


Link to comment
Share on other sites

, Eu cand ti-am spus tu nu m-ai crezut. Pot sa zic ca si eu am bagat in jur la 600 euro in contul meu BlasT si uite ca s-a dus.. eu cu cont de 600 de euro sunt prost sa bag aim/renko ori ce cod mai stie expertul Shanker. Asa putina logica, sa dai 600euro apoi sa iei ban pentru un cacao de + facut cu cod este putin cam naspa. Ehhh, B-zone csf.

 

Haida sa va aud cu "No-lifer, a bagat 600euro" ori deastea. Da frate, am avut de unde, am bagat. Daca nu aveam de unde, nu bagam. V-am pupacit =)

 

@RoberT ZEW, Tu esti cel mai mare nab ca te-ai lasat...

Link to comment
Share on other sites

, Eu cand ti-am spus tu nu m-ai crezut. Pot sa zic ca si eu am bagat in jur la 600 euro in contul meu BlasT si uite ca s-a dus.. eu cu cont de 600 de euro sunt prost sa bag aim/renko ori ce cod mai stie expertul Shanker. Asa putina logica, sa dai 600euro apoi sa iei ban pentru un cacao de + facut cu cod este putin cam naspa. Ehhh, B-zone csf.

 

Haida sa va aud cu "No-lifer, a bagat 600euro" ori deastea. Da frate, am avut de unde, am bagat. Daca nu aveam de unde, nu bagam. V-am pupacit =)

 

@RoberT ZEW, Tu esti cel mai mare nab ca te-ai lasat...

 

Forta Shanker. Pumn in cap ii dau daca-l prind.

Link to comment
Share on other sites

@, Daca eu iau FW ca nu am facut nimic la primul war, e culmea, cu lagul ala infernal...Eu trageam ca prostu, nu luam hp, dar eram omorat de catre altii si nu stiam de unde. La cel de-al doilea war, tot asa, si imi pica si server-ul, fac doua sapt si ies, uite niste dovezi:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Daca o sa fiti la fel de activi ca azi, o sa ne batem pentru HQ. Era greu sa fiti 35 online si sa castigam toate warurile? SP ne-au batut pentru ca au fost multi, atata tot. Maine vreau activitate foarte mare! O sa fac evidenta in fiecare seara, ca vad ca fara evidenta faceti ce vreti.

 

Am postat amenzile, verificati topicul ''Seif'' .

Link to comment
Share on other sites

@, Da, tot cu pm-urile. Si tu la fel, bai sclavete. Invatati sa jucatori corect, sa nu mai comentati aiurea si sa nu mai faceti posturi. Pana atunci raman la aceeasi decizie.Si creca ala max 1 sapt. esti tu, pwp. Si app nu aveam in gand sa dau pm cu vdt am dat cu altceva care nu are nici-o treaba cu vdt si nici nu am facut lista sau ceva am zis doar sa aveti grija sa nu mai aveti banati. Nu am fost eu cel care a dat cu codatii banati, prapaditule

Edited by SKY ZEW BELEAUA
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.