Jump to content

The Tsar Bratva - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

1. Southern Pimps - Intersection LV: 20:00 attack !


2. Red Dragon Triad - RDT LV: 20:30 defend !


3. Inca nu avem.


4. 69 Pier Mobs - School Instructors LV: 21:30 attack !



Noroc ca va prind cate doua attack ca daca nu aveam doua waruri pe zi. Va bag eu raport la attack daca continuati asa! De maine se va face evidenta, NU fac favorizari, esti absent, primesti FW. Accept doar primele 3 cereri de invoire.


Link to comment
Share on other sites

Salut. Azi am fost 33 sau 34 din 38 se pare. Imi place, a crescut activitatea si asa trebuie sa ramana. Maine vreau sa castigam tot dupa cum ne-am obisnuit pentru ca se poate. De maine seara o sa se prinda mai usor attack pe GSB deoarece nu or sa mai aibe turfuri in LS. Nu cred ca pot ajunge la primul war, deci ascultati de rank 6+ si de membrii rank mic dar care au experienta.

Link to comment
Share on other sites

V-ati descurcat foarte prost astazi la warul cu RDT de pe HQ-ul lor. Daca o sa continuam cu 25-28on la war, niciodata nu o sa castigam LV. Aveti noroc ca a fost lag astazi si nu se va face evidenta. Maine vreau 35 la wars! Accept doar 3 invoiri cu un motiv foarte intemeiat.

Link to comment
Share on other sites

@, baga un post ca deja m-am saturat de ei. Anul trecut faceau minusuri la waruri si acum sunt smecheri cu cod.

Hai ca esti haios bai talaie. Anul trecut faceam minus? Anul trecut nu stiai cum sa iei arme din hq.

Te-am pupat shaw. Ai zis ca nu te superi daca iei ban !

Link to comment
Share on other sites

Niciodata, ce interes am eu daca ala nu ia sau ia fw? daca a gresit, plateste! si daca vad vreun post la TTB, ii umplu de fw-uri si demisii!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.