Jump to content

The Tsar Bratva - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

1 minute ago, South SKY BELEAUA said:

Iar ai scapat de la abator ma..  ? :(

Baaaa nebunule, vezi ca ai facut buretei la fundulet la cat te-ai jucat samp. Nu ma suparti ca ma duc la varutu Florance si va las sa va admirati interiorul HQ-ului.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, AIM Kappa said:

Esti un caz pierdut tu ba, cred ca te-a scapat la nastere ma-ta in cap :)

Zboară puiule zboară la fel ca dinam0 10 ani fara campionat si 15 de ucl :))) te scuip din mers. Baftă puteti sa dati mention ca nu-Mi pasa.

Edited by South SKY BELEAUA
Link to comment
Share on other sites

Vreti sa ramaneti in hq bai ghertoilor,a dat smecheria in toti,vad ca sunteti cei mai smecheri de la voi din camera?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Aditssa RT said:

Baaaa nebunule, vezi ca ai facut buretei la fundulet la cat te-ai jucat samp. Nu ma suparti ca ma duc la varutu Florance si va las sa va admirati interiorul HQ-ului.

Ba sa moara franta, zeule care esti, chiar te-am ruga sa mer, ca sa-ti iei bataie si acolo..??

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, South SKY BELEAUA said:

Zboară puiule zboară la fel ca dinam0 10 ani fata campionat si 15 de ucl :)))

O dai in fotbal cu mine? Ai fost si tu la vreun meci al stelei de tot te dai asa mare stelist? Adica steaua nu mai exista, fcsb ...

Link to comment
Share on other sites

Just now, IovA said:

Ba sa moara franta, zeule care esti, chiar te-am ruga sa mer, ca sa-ti iei bataie si acolo..??

Tovarase tu vezi ca nu iti vezi pulicica aia mica decat cu lupa, hai carel poteca te modaraptu.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, PoundLegend said:

Bai dezmembratule aditssa nici nu era in rdt!Lasa ca maine intru de pe alt cont cu alt ip si ma duc SP!

Dezmembrat esti tu mintal ma ciotarnarule, ca daca erai intreg nu bagai cod ca sa dovedesti cata prostie ai in capu ala.

Link to comment
Share on other sites

Just now, PoundLegend said:

si daca te superi ce faci ma?Dezechilibratule?!Sa nu zici ca ma cauti si ma bati!

Eu nu-s genu ca se da tare doar in fata calculatorului, gen ca si tine. Ar eu zic sa te termini, ca treaba e deja fumata.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, PoundLegend said:

Ba putulica daca nu intarziam la prima intalnire imi spuneai tata acum!De terminat am terminat de pe la 21:00 pe ma-ta!

 

Ba cacanarule, cui ii spuneai tata ma muie? Vezi-ti de pula ta si termina, ca te ia toti dracii.

Link to comment
Share on other sites

Just now, angelxxx FTW said:

Mor =),ce-si iau iau codatii ramas bun :/

 Mdea, nu cred ca-si iau, pentru ca minunatul anyi-cheat inca nu e gata, deci pana atunci spor la joc.

Just now, PoundLegend said:

Mars la pula ca pizda nu ai vazut in viata ta!

Ba daca tu spui ca ma-ta are pula esti foarte "şucar"

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, South SKY BELEAUA said:

te scuip din mers. Baftă puteti sa dati mention ca nu-Mi pasa.

Ma scuipi din mers ma nebunule? ai un metru sub clanta si scuipi din mers, esti bun ce sa zic.

Link to comment
Share on other sites

Ahem ba, ce e aici? Aviz astora din TTB mai ales la PRINTU si sclavu' celalalt de Zeppord. Printule ai uitat la spawnkill avispa pe GSB cand mureai ca prostu' si ma injurai pe turf ca de tu erai lopatar. Ai uitat cand stateai in HQ la papat seminte, ma faceai codat. =]] A stai, ca si rank 2 am scos best pe HQ TTB si tu abia scoti +3-4-5 ca rank 6, trist asa-i? Si astia din TTB v-ati strans sa va adunati sa faceti foc de tabara in HQ? Nu va mai ambalati si stati la turatii mici ca la alea mari va sar urechile. Cat credeti ca o sa luati din LV ca voi aveti bulan pe membrii ca depasiti 25 pe turf dar si aia vai mama lor ca abia scot 1-2 kill-uri, sanse prea mari n-aveti ca Verdantu' e pus pe fapte mari deci tot in HQ ajungeti :* . Bun si ca tot mai vazusem pe altu' pe aici Iova, mi-ai plans azi pe turf :'( trist ca esti sclav si rupeai worstu in elc acum ai devenit si tu magician peste noapte sau cum? A si ca tot am mentionat de Zeppord, alt specimen pe cale de disparitie baiatu' lu taticu' vezi ca esti ploiestean, daca-ti trag 2 peste ceafa te fac ca pe semnu intrebari, si voi astia " experimentati " din ttb, nu mai urlati atat in stanga si in dreapta ca daca e sky aici nu prea se intampla nimic. Membrii de cea mai joasa speta aveti, lider care e paralel cu functia face post pe o dovada care si un newbie stie ca este nesanctionabila =)) si mai multe. Da ma rog, nu stau mai lamuresc prostii de aici ca n-are rost, sper sa ramanesti in aceeasi formatie cand intra Verdantu' pe LV. Ne auzim pe turf :*

Link to comment
Share on other sites

Acesta nu e un topic facut ca sa va injurati, mai ales ca majoritatea nu sunteti din factiune, o sa fiti sanctionati in curanD si pentru limbajul folosit de persoane ce se ocup de forum, incercati sa realizati ca este un joc facut pentru a va distra si a va simti bine, nu-l mai tratati ca pe mai mult. Peace, nu mai postati prostii.

 

Topicul urmeaza sa fie inchis, o sa-l deschida liderul cand considera acest lucru. 

Edited by SaRtOR
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.