Jump to content

The Tsar Bratva - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

22 hours ago, S4F DerecK said:

Bine face bajetii. Tu esti gen Malone :)) intra in clasa si cica zice profesoru "Ana I. Cameliu Ionut?" si raspunde "Da, dar prietenii imi zice Malone" si il corecteaza "Prietenii imi zic Malone" si cica la Malone "A da? Ce coincidenta." :))

Ma omorasi la faza asta :))))))))

Link to comment
Share on other sites

On 15/05/2018 at 12:44 PM, S4F DerecK said:

Degeaba ca tot au full. Pana nu se da wipe la rdt sau sa plece mai mult de jumate din factiune nu avem sanse la hq.

Potoliti-va ca nu-i chiar asa :)) Daca se da wipe la turfuri ramaneti fara ele rapid, ori vi le iau RDT, ori vi le iau SP, din HQ tot nu iesiti cu Tavy lider :* Apropo, @Octavian Mexico5b040df1cb395_2018-05-2215_32_30-YouTube.png.dabfb2a6efa47547f1b45689655db52a.png Inca astept ce-ai promis, ma anunti sa ma pregatesc =))

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, AIM iRazor zis DHead said:

Potoliti-va ca nu-i chiar asa :)) Daca se da wipe la turfuri ramaneti fara ele rapid, ori vi le iau RDT, ori vi le iau SP, din HQ tot nu iesiti cu Tavy lider :* Apropo, @Octavian Mexico5b040df1cb395_2018-05-2215_32_30-YouTube.png.dabfb2a6efa47547f1b45689655db52a.png Inca astept ce-ai promis, ma anunti sa ma pregatesc =))

iRazor eu nu te stiu personal dar eu unul zic ca nu-i frumos ce ai facut cu nickname-ul ala, adica mna, nu stiu ce a fost intre tine si tavy dar tot nu mi se pare ok. Asta este parerea mea.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rusu Legend said:

iRazor eu nu te stiu personal dar eu unul zic ca nu-i frumos ce ai facut cu nickname-ul ala, adica mna, nu stiu ce a fost intre tine si tavy dar tot nu mi se pare ok. Asta este parerea mea.

N-ai cum sa stii ce e intre mine si el, eu unul cu factiunea si membrii ei n-am nimic, dovada e chiar BigDevil care a fost sublider in TTB si care o perioada indelungata ne-a fost frate in RDT. Am ceva cu liderul, si i-am promis ca pana nu ma retrag, dansu' n-o sa pupe turfuri. Fazele de genu "Cine-l face pe Beyond de LW primeste 1kk" si altele au aratat cat il duce capu' pe dragu nostru Tavy. Ne vedem pe turf.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, AIM iRazor zis DHead said:

Potoliti-va ca nu-i chiar asa :)) Daca se da wipe la turfuri ramaneti fara ele rapid, ori vi le iau RDT, ori vi le iau SP, din HQ tot nu iesiti cu Tavy lider :* Apropo, @Octavian Mexico5b040df1cb395_2018-05-2215_32_30-YouTube.png.dabfb2a6efa47547f1b45689655db52a.png Inca astept ce-ai promis, ma anunti sa ma pregatesc =))

Stiu ca practic e imposibil, dar sa va mentiniti pana in iulie, sa joc si eu impotriva voastra, chiar mi-ar face placere.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, rTn Dyablox VIP said:

Stiu ca practic e imposibil, dar sa va mentiniti pana in iulie, sa joc si eu impotriva voastra, chiar mi-ar face placere.

Cine-a zis ceva de mentinut? Am facut harta rosie, acu o facem mov =))

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, AIM iRazor zis DHead said:

N-ai cum sa stii ce e intre mine si el, eu unul cu factiunea si membrii ei n-am nimic, dovada e chiar BigDevil care a fost sublider in TTB si care o perioada indelungata ne-a fost frate in RDT. Am ceva cu liderul, si i-am promis ca pana nu ma retrag, dansu' n-o sa pupe turfuri. Fazele de genu "Cine-l face pe Beyond de LW primeste 1kk" si altele au aratat cat il duce capu' pe dragu nostru Tavy. Ne vedem pe turf.

Ok eu am inteles asta iRazor, eu doar ti-am spus ca prin numele ala ''TTBinHQ'' ai jignit si liderul si membrii dar in fine e alegerea ta ce vrei sa faci.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, AIM iRazor zis DHead said:

Cine-a zis ceva de mentinut? Am facut harta rosie, acu o facem mov =))

Daca ramaneti tot LV e bine.

Link to comment
Share on other sites

On 5/23/2018 at 1:49 PM, rTn Dyablox VIP said:

Daca ramaneti tot LV e bine.

Gata Danule lasa-l. Nu-i mai acorda atentie, nu vreau nici un fel de discutii de genul aici.

 

Salutare!! Diseara va vreau pe toti la waruri // Cititi ANUNTURI IMPORTANTE!! @rTn Dyablox VIP Stai cu sufletul si inima pe rpg diseara, din nou :)) Sper sa facem ceva.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, S4F DerecK said:

Gata Danule lasa-l. Nu-i mai acorda atentie, nu vreau nici un fel de discutii de genul aici.

 

Salutare!! Diseara va vreau pe toti la waruri // Cititi ANUNTURI IMPORTANTE!! @rTn Dyablox VIP Stai cu sufletul si inima pe rpg diseara, din nou :)) Sper sa facem ceva.

Ok, hai ca azi tin pumnii pentru voi.

Link to comment
Share on other sites

On 5/25/2018 at 11:39 AM, Rusu Legend said:

Cu tine luam frate. Tu doar vino

Nu vine ma prajeala ca are bac el... parca nu poate sa intre la war 2 ore ca ii fura matematica creieru, si asa nu are nimic in el, e o ruina :))

Link to comment
Share on other sites

On 5/25/2018 at 11:39 AM, Rusu Legend said:

Cu tine luam frate. Tu doar vino

Asteptati-ma, pana atunci faceti rank si experienta, cand sa vin sa am cu cine merge la war.

 

25 minutes ago, S4F DerecK said:

Nu vine ma prajeala ca are bac el... parca nu poate sa intre la war 2 ore ca ii fura matematica creieru, si asa nu are nimic in el, e o ruina :))

Da /q.

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, rTn Dyablox VIP said:

Asteptati-ma, pana atunci faceti rank si experienta, cand sa vin sa am cu cine merge la war.

 

Da /q.

Taci danule si posteaza un meme bun :))

 

DISEARA RANK 4+ ATTACK PE PE CNN LV SI SPINY BED!

Link to comment
Share on other sites

Pai eu postez doar meme-uri actuale, astept sa se intample ceva pe server si atunci apar si eu cu un meme decent.

Link to comment
Share on other sites

On 5/27/2018 at 4:28 PM, rTn Dyablox VIP said:

Pai eu postez doar meme-uri actuale, astept sa se intample ceva pe server si atunci apar si eu cu un meme decent.

Da bine. Posteaza mai repede. Understand?

 

Hai nb.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.