Jump to content

The Tsar Bratva - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Serios? Pana acu ne amenintau RDT cu posturi, acum voi. Crezi ca ne pasa? Jucati frumos si distrati-va la waruri. Apropo, sunteti gangsteri sau cmeramani?

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, rTn Dyablox VIP said:

Serios? Pana acu ne amenintau RDT cu posturi, acum voi. Crezi ca ne pasa? Jucati frumos si distrati-va la waruri. Apropo, sunteti gangsteri sau cmeramani?

Pai daca practicati 'muierisme', normal =)) Daca deja sunt 2 factiuni care va 'iubesc', oare unde o fi problema? La aia multi sau la aia putini? Hmm... Ca tot ai zis de jucat frumos, jucatu' se face pe joc, nu in panel ;)) Ca tot a zis Tavy ca nu-i place sa aiba turfuri, va scapam de ultimu' maine, ne auzim pe turf.

 

Nota: Nu mai fiti asa scarbosi, nimanui nu-i plac posthunterii.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, AIM iRazor zis DHead said:

Daca deja sunt 2 factiuni care va 'iubesc'

Sa ne iubeasca.

 

Orice conflict poate fi rezolvat. Voi la un post sariti cu alt post si TTB la fel. Warurile trebuie sa fie pe turf, nu pe panel.

Link to comment
Share on other sites

Asa, n-are rost sa va povestesc cum a fost, ca ne plictisim si nu are rost.

Ce vreau sa va spun este ca acest NicuDaraban, actual rank 4 la noi in factiune este cel care ne-a tradat, facandu-mi post, din care am luat 3/3. 

Astfel, daca doriti sa continuam, sper sa ne punem toti de acord pentru a vota pe cineva, de incredere, fara coduri, cu care sa continuam treaba inceputa.

O sa va tin la curent cu toate detaliile aici, dar si in joc.

Link to comment
Share on other sites

Asa e, ii hranesti din mana si apoi ti-o musca. Voi astia din TTB ar fi trebuit sa fiti recunoscatori lui Octavian pentru tot ce a facut.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, rTn Dyablox VIP said:

Asa e, ii hranesti din mana si apoi ti-o musca. Voi astia din TTB ar fi trebuit sa fiti recunoscatori lui Octavian pentru tot ce a facut.

Unii nu sunt, dar asta e. Situatia in care suntem o stia toata factiunea, dar uite cum sarpele apare de unde nu te astepti.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Octavian Mexico said:

Asa, n-are rost sa va povestesc cum a fost, ca ne plictisim si nu are rost.

Ce vreau sa va spun este ca acest NicuDaraban, actual rank 4 la noi in factiune este cel care ne-a tradat, facandu-mi post, din care am luat 3/3. 

Astfel, daca doriti sa continuam, sper sa ne punem toti de acord pentru a vota pe cineva, de incredere, fara coduri, cu care sa continuam treaba inceputa.

O sa va tin la curent cu toate detaliile aici, dar si in joc.

Tavi stai tu linistit ca o sa iese toti tradatorii la un moment dat.Ar trebuii sa.ti multumeasca ca ne-ai scapat de unii codati.Ar trebuii sa zisa mersi ca nu ai adus toti codatii in gang... Chiar daca puteai face asta

1 hour ago, S4F DerecK said:

Unii nu sunt, dar asta e. Situatia in care suntem o stia toata factiunea, dar uite cum sarpele apare de unde nu te astepti.

+1 Mare dreptate ai DerecK

1 hour ago, rTn Dyablox VIP said:

Asa e, ii hranesti din mana si apoi ti-o musca. Voi astia din TTB ar fi trebuit sa fiti recunoscatori lui Octavian pentru tot ce a facut.

Si tu ai mare dreptate, toti ar trebuii sa fim recunoscatori pentru ce a facut tavi pentru TTB.V-a facut Tavi cunoscuti si acum il dati in gat... URAT din partea lui Nicu, nu ma asteptam

Link to comment
Share on other sites

Aveti aici si dovada https://imgur.com/a/dt5KcHC 

Daca sunteti de acord sa votati pe cineva care sa-mi continue munca, o sa vi-l spun eu, dupa ce se face lista. Astfel, peste 1 luna sa revenim in forta eu si cu Danu.

Probabil o sa mai fie 1-2 rank 4 pe lista aceea si sper sa nu va certati si sa incepeti sa va faceti propaganda, deaorece nu are rost. Cred ca in afara de 2 jucatori de aici nimeni nu este in stare sa suporte o astfel de functie.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Octavian Mexico said:

Aveti aici si dovada https://imgur.com/a/dt5KcHC 

Daca sunteti de acord sa votati pe cineva care sa-mi continue munca, o sa vi-l spun eu, dupa ce se face lista. Astfel, peste 1 luna sa revenim in forta eu si cu Danu.

Probabil o sa mai fie 1-2 rank 4 pe lista aceea si sper sa nu va certati si sa incepeti sa va faceti propaganda, deaorece nu are rost. Cred ca in afara de 2 jucatori de aici nimeni nu este in stare sa suporte o astfel de functie.

Mie sincer imi pare rau ca te-au scos...

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Rusu Legend said:

Mie sincer imi pare rau ca te-au scos...

Ce sa faci frate... nu esti singurul caruia ii pare rau.

 

Astazi speram sa dea drumu' la votul adminilor si al liderilor ca sunt curios cine este pe lista. :))

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, S4F DerecK said:

Ce sa faci frate... nu esti singurul caruia ii pare rau.

 

Astazi speram sa dea drumu' la votul adminilor si al liderilor ca sunt curios cine este pe lista. :))

Mult succes noului lider, dacă aveţi nevoie de ajutor mă căutaţi.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Octavian Mexico said:

Tu si acum cersesti sublider ? :))

Nu cerşesc nimic, doar am zis mult succes noului lider, să facă treabă nu ca tine.

Link to comment
Share on other sites

Sincer n-are rost sa ma bag dar totusi,sincer functia asta nu o mai meritai de ceva timp incoace,pur si simplu nu iti mai pasa de mafie,stim cu totii de ce mai tineai liderul,n-are rost sa spun,postul nu l-am facut din rautate ci doar din faptul ca iti bateai joc de noi,cele 8 turfs pe care noi le-am pierdut este pentru ca tu fiind liderul nostru,indiferent cat de greu era sa le pastram le-ai tratat cu indiferenta spunandu-le la toti ca n-are rost sa vina la war iar din 20 cati erau in factiune veneau decat 10,amenintai pe fmotd ca cine da attack are fw ,practic aduceai oameni in mafie pentru rank,inteleg ca esti a 11-a si scoala te preocupa dar totudi daca nu iti mai pasa de mafie lasa frate pe altcineva,nu iti bate joc de ea.Dereck a facut evidenta la waruri,ca sa ce?Sa vii tu sa spui ca nu-i sanctionezi?Gandeste-te cum s-au simtit cei care au venit la war desi aveau ceva mai important de facut,pe cand altii nu au venit si nici nu au fost sanctionati.

Dupa ce ai fost dat afara din factiune,toata lumea era usurata pe /f ca in sfarsit ia altcineva lider si poate se intampla ceva cu mafia ,iar acum toti te pupa.Fie ca voi.Succes noului lider care va veni.Astept sa ma scoateti cu 3/3 la randul vostru.

Link to comment
Share on other sites

Liderul oricum il pierdeai si fara “ajutor”, ti s-a mai atras in trecut atentia ca ceea ce se intampla cu mafia nu e normal si nu e bine, pe langa faptu ca ai zis in repetate randuri ca-ti faci orele cu autoclickerul. Chiar daca tu zici ca nu turfurile au fost ‘tinta’ ta ca lider, mafiile au un singur scop, warurile. Asta pe langa multele afirmatii facute in trecut pe care totusi conducerea le-a dat uitarii, in ciuda multelor acuzatii de coruptie care au avut ca subiect aceeasi conducere. Trist, foarte trist. Am uitat sa mentionez, nu-i ok sa dai cu pietre in cine ti-a facut post, nici ce a facut el nu-i ok dar ayaye. Stiai foarte bine ca ai ‘scurgeri de informatii’ prin factiune, ma mir cum de te-a socat asa tare ce s-a intamplat.

 

Succes noului lider, poate totusi reuseste cineva sa revitalizeze mafia asta dupa atata timp. Bafta la turfuri.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, TE NicuDaraban said:

inteleg ca esti a 11-a si scoala te preocupa dar totudi

SA:MP-ul e 0 pe langa viata reala, o sa intelegi si tu cand o sa ajungi in situatia lui.

 

@AIM iRazor zis DHead Salut. Tavy nu si-a facut niciodata ore cu autoclicker-ul, ba din contra, de cate ori i-am propus a refuzat. Iti dau deplina dreptate ca tinta mafiilor sunt warurile, dar sa fim sinceri, jucatorii care intrau in TTB nu o faceau pentru waruri. In TTB se intra pentru rank si toata lumea stia asta. Sa ajungi rank 4 si sa te plangi ca Tavy nu face nimic, pai de ce n-ai facut-o cand ai avut rank 1? Iar faza cu coruptia e absurda. Mult succes in LV la waruri.

Link to comment
Share on other sites

@TE NicuDaraban O sa plangeti dupa mine, daca ia cineva lider din afara factiunii :)) Pentru ca daca ia o sa fiti curatati toti, iar pe tine in alt gang nu te mai ia nimeni, pentru ca nu mai inspiri incredere nimanui..

Hai sa va explic cum sta treaba.

Avem 3 candidati la functie Phax, Stanca, Burn

1. Daca ia Phax, care nu este altcineva decat un codat, fost banat pentru coduri in urma cu 2-3 ani, o sa vina cu toti codatii lui in TTB, adica zew. Voi veti fi curatati toti, in cel mai scurt timp. 

2. Burn, asta e din AIM si implicit are treaba cu Royal Cheater Team, cu inca 2 lideri din AIM in RDT si SP, orasul acesta o sa fie mort... Si voi la fel, curatati in cel mai scurt timp din gang. Aici stiti bine ca multi dintre voi sunteti prima data intr-un gang, doearece eu v-am dat aceste sanse si va va fi foarte greu sa va gasit alt gang, mai ales acum cand se intra doar pe pile sau cod.

Aici intre variantele 1 si 2 mie mi-ar place mai mult varianta 1, doarece ar venii toti codatii in LV, si se vor bate aici, ca turcii, ceea ce ar fi frumos, deoarece LS si SF ar putea fi ceva mai curate. Doar ca eu nu promovez codatii, asa ca... 

3. Stanca, este singura alternativa pe care o aveti pentru a ramane in factiune.. Asta n-are pic de experienta, e la primul gang si il cunosc foarte bine. Nu stie pe ce lume traieste.. Dar daca vreti sa ramaneti aici si sa va pastrati factiune, alta varianta nu aveti... Chiar daca nu va rezista foarte mult, este o solutie de moment :))

 

Acum eu ce sa va spun, dupa cum vedeti deja m-am bagat in alt gang, am trecut peste perioada de lider, va urez succes la alegerea raului mai mic, deoarece nu este vina voastra pentru ceea ce ati primit :)) Succes !

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, rTn Dyablox VIP said:

SA:MP-ul e 0 pe langa viata reala, o sa intelegi si tu cand o sa ajungi in situatia lui.

 

@AIM iRazor zis DHead Salut. Tavy nu si-a facut niciodata ore cu autoclicker-ul, ba din contra, de cate ori i-am propus a refuzat. Iti dau deplina dreptate ca tinta mafiilor sunt warurile, dar sa fim sinceri, jucatorii care intrau in TTB nu o faceau pentru waruri. In TTB se intra pentru rank si toata lumea stia asta. Sa ajungi rank 4 si sa te plangi ca Tavy nu face nimic, pai de ce n-ai facut-o cand ai avut rank 1? Iar faza cu coruptia e absurda. Mult succes in LV la waruri.

Zici tu ce zici, da exista poze care atesta ca el a zis clar ca isi face orele cu autoclickeru' :)) Ma crezi pe cuvant, bine, nu ma crezi, la fel de bine. Stiu si eu ca TTB e factiune de rank, dar ar fi dragut macar sa se incerce sa se faca ceva, cum a incercat Zeppord. Stia si el ca e mafie pasnica, si totusi a incercat sa ia HQ macar acolo pentru mandrie personala. Si la alea cu coruptia.. Inca am vreo 2 PM-uri din perioada in care am fost lider in care Tavy zbiera pe'acolo "PILE PILE" la admini care n-aveau nici o treaba cu subiectul, crede-ma ca stiu MULT mai bine ce parere are Tavy despre admini :))

 

Daca vreti sa stati in HQ, treaba voastra, nu zic sa luati si voi 48 sau 72, da macar HQ sa aveti si sa va distrati la waruri. Daca tot a pierdut Tavy lideru, nu prea-mi mai am rostu in topicu asta. @rTn Dyablox VIP nu esti tu acelasi Dyablox care a jucat pe comunitatea lu DaDo si a lu oTo acum cativa ani? :-? Doar curiozitate, tin minte ca era cineva cu numele dyablox avea GSLS acolo cand eram admin :))

 

Cum ar zice florikika dansathoarea, SA FIE PACE!

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, AIM iRazor zis DHead said:

da exista poze care atesta ca el a zis clar ca isi face orele cu autoclickeru

Daca isi facea ore cu autoclicker nu mai lua FW pentru inactivitate acu 2 luni si nu mai punea pe nabii din factiune sa-l plimbe ca sa-si faca orele :)) 

 

6 minutes ago, AIM iRazor zis DHead said:

@rTn Dyablox VIP nu esti tu acelasi Dyablox care a jucat pe comunitatea lu DaDo si a lu oTo acum cativa ani? :-? Doar curiozitate, tin minte ca era cineva cu numele dyablox avea GSLS acolo cand eram admin :))

Ba da, am pus mana la mana toti moldovenii si luasem GSLS-ul, eram cel mai Boss de pe server :)):)) 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, rTn Dyablox VIP said:

Daca isi facea ore cu autoclicker nu mai lua FW pentru inactivitate acu 2 luni si nu mai punea pe nabii din factiune sa-l plimbe ca sa-si faca orele :)) 

Nuj man, stiu doar ce a zis el, nimic mai mult :))

 

2 hours ago, rTn Dyablox VIP said:

Ba da, am pus mana la mana toti moldovenii si luasem GSLS-ul, eram cel mai Boss de pe server :)):)) 

Ce viata era pe-atunci, mama =))  Frumoase vremuri :( Tin minte ca-i puneam lu Richie hidden pe NRG de 2 ori pe zi ca nu-i mai placeau culorile =))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.